Maison du Compagnon is een prachtig authentiek gerestaureerd huis welke uitermate geschikt is voor het houden van groepsvakanties.
Maison du Compagnon bestaat uit twee huizen die met elkaar verbonden zijn met een inpandige trap. In zowel het authentieke bovenhuis als het moderne onderhuis bevinden zich 8 slaapplekken. Het huis staat op een heuvel waardoor je vanuit het zwembad en de tuin een prachtig weids uitzicht hebt over de groene velden.

Het onderhuis bestaat uit een zeer ruime zit- en leefruimte, voorzien van een moderne keuken, die volledig is uitgerust met alle moderne apparatuur, er staat een tafeltennistafel en een voetbaltafel. Tevens bevinden zich hier drie 2-persoons slaapkamers en één slaapkamer met 3 bedden. Daarnaast zijn hier twee ruime badkamers, waarvan één van de badkamers, naast een douche en wc, ook een ligbad heeft.
In het bovenhuis bevindt zich een zit- en leefruimte met een authentieke haard, een keuken, een aparte opgang, vier slaapkamers met drie 2-persoonsbedden en één slaapkamer met een stapelbed, Daarnaast zijn hier twee badkamers aanwezig, waarvan één met douche en toilet en één met een ligbad, douche en aparte toiletruimte.

Het terrein is voorzien van een heerlijk zwembad, het uitzicht is fenomenaal en het gevoel van privacy wordt hier waargemaakt. Kortom, dit is een plek waar je tot rust komt. Van de uitdrukking: “Leven als een god in Frankrijk”, is hier dan ook zeer zeker sprake.

Wat is hier allemaal te doen?
In de omgeving is van alles te doen. Naast de wijngaarden en de schitterende zonnebloemvelden wemelt het in de Lot van de dorpjes, elk met zijn eigen verhaal. Voeg hieraan de befaamde keuken en de heerlijke wijnen van Cahors toe en u heeft een streek gevonden waar het goed toeven is. Naast het eten en drinken zijn er tal van bezienswaardigheden zoals Rocamadour, een dorp hoog op een rots en Saint-Cirq-Lapopie, een dorp gebouwd op een rotspunt, Figeac met talrijke vakwerkhuizen, die met zorg zijn gerestaureerd, een benidictijner abdij bij Marcilhac-sur-Célé, de Grot van Pech-Merle met rotstekeningen en het bekende truffeldorp Lalbenque, de hoofdstad van de truffel.
Daarnaast zijn er tal van activiteiten die je kunt ondernemen. Denk hierbij aan kanoën of kajakken op de rivier de Lot, abseilen in het avonturen park, tennissen, wandelen, golfen, zwemmen, paardrijden of schilderen. Iedere zondag is er een leuke markt in het plaatsje Montcuq (6 km), waar de plaatselijke streekproducten worden verkocht. Wijnproeverijen worden bij diverse wijnhuizen aangeboden.

Kortom: dit is de plek om te genieten van uw welverdiende vakantie!

Het huis wordt niet verhuurd aan groepen jongeren, alleen maar aan gezinnen.

Het huis is dus vanaf 10 personen voor € 3500 per week te huren. Voor iedere extra persoon rekenen wij € 100 per week extra. Maximaal aantal personen is 17 personen.
De wisseldag is zaterdag. De vertrekkende huurders moeten om 10.00 uur het huis verlaten en de aankomsttijd is vanaf 16.00 uur.

Schoonmaakkosten zijn: €350, mits het huis netjes wordt achtergelaten. Dit betekent dat de vaatwasser leeg is, de bedden zijn afgehaald en de vaat is opgeruimd. Anders worden er extra kosten in rekening gebracht.

De prijzen zijn exclusief linnengoed en handoeken. Deze kunnen eventueel bijgehuurd worden à €15 per persoon. Dit pakket bestaat uit: 2 handdoeken per persoon, dekbedovertrek, kussensloop en hoeslaken. Daarnaast worden er 4 theedoeken en handdoeken per huis gedeelte neergelegd.

Borgsom bedraagt €1000,-

Na ontvangst van het huurcontract dient 50% te worden aanbetaald. De periode wordt dan geblokt in de agenda. Het restant + de borg dient 6 weken voor de huurperiode te worden betaald.

Daarnaast bieden we in het voorjaar en najaar, aan bedrijven of groepen, de mogelijkheid om hier te verblijven tegen halfpension. Denk bijvoorbeeld aan teambuilding sessies voor bedrijven of om als groep schildercursussen of golfclinics te organiseren. Wij bieden dan een halfpension arrangement aan. Dus met ontbijt en diner.
Daarnaast kunt u eventuele andere wensen met ons bespreken. Mocht u hier meer over willen weten, dan kunt u contact met ons opnemen. Wij zullen dan, in overleg, een offerte op maat leveren.

01-06-2019
30-09-2019
Minimaal verblijf 6 nachten
Week € 3500,00
Nacht € 571,00

€ 15,00
€ 1000,00
€ 350,00
Extra persoon (basisprijs geldt t/m 10 personen)
€ 100,00
Per persoon per week

De verhuurder, Martin & Annemarie

Bij Micazu sinds november 2018

06-15379603
Wij zijn Martin en Annemarie. Drie jaar geleden hebben wij samen met onze vrienden Ron en Annemarie dit huis gekocht, opgeknapt en gerenoveerd. We waren direct verliefd op deze plek. De rust, de ruimte en de mogelijkheid om hier met familie en vrienden gezamenlijk te verblijven, zonder elkaar in de weg te lopen, zijn de charmes van dit huis. Het huis heet niet voor niets Maison du Compagnon, want dit is een huis, van en voor vrienden!

250 m2

Granito / beton

30 m2

Fornuis: Gas (6 Kookzones/branders)

  • 900 m2

  • Naturisme

  • Vloerverwarming

  • Ligstoel(en) (12)
  • Parkeerplaats(en) (4)
  • Tuinstoel(en) (16)
  • Tuintafel(s) (3)

  • Kinderstoel (2)

  • Aangepast toilet
  • Aangepaste douche
  • Rolstoelvriendelijk
  • Geen drempels

  • Accommodatie op verdieping: (8)

  • Tafelvoetbal

500,-
500,-