Les Breziers

Vakantiehuis Les Breziers biedt u een vrijstaande Gite, Joyau Belle, voor max 4 personen. De Gite heeft een eigen ingang en parkeerplaats. Het beschikt over 2 ruime slaapkamers met een tweepersoons bed. De kamers bevinden zich op de begane grond. Hier treft u ook een luxe badkamer aan met daarnaast een separaat toilet. Op de bovenverdieping is de ruime living met open keuken, voorzien van inductiekookplaat, koelkast, magnetron-oven en een vaatwasser. Vanuit de living hebt u een fantastisch uitzicht over de vallei.

Momenteel zijn wij nog bezig de Gite te verfraaien en van luxe gemakken te voorzien. Daarom kunnen wij u nog geen fotos van het volledige interieur laten zien. De fotos die op de site staan geven echter wel de juiste sfeer weer.

Naast de Gite bevindt zich het verwarmde zwembad, waarvan ook gebruik wordt gemaakt door 2 gasten van een kleine Gite en soms door de eigenaars. Les Breziers biedt u veel privacy op 4 hectare grond, met allerlei zitjes en hoekjes waar u kunt genieten van de rust en ruimte. In de omgeving is er veel te doen, waaronder het bezoeken van de vele mooie dorpen, zoals Montcuq, Lauzerte en Montaigu, met vele markten, terrasjes en goede restaurants. De middeleeuwse stad Cahors, met de bekende brug Ponte Valentre over de rivier de Lot, is de grootste plaats in de buurt op 25 minuten afstand. Ook kunt u vanuit Les Breziers vele mooie wandelingen maken door de prachtige omgeving. Tijdens de zwoele zomeravonden is het fijn vertoeven op Les Breziers. U kunt van de mooie sterrenhemel genieten onder het genot van een glaasje. Eenmaal per week is er een gelegenheid voor een Table d'Hote, waarbij wij voor u koken en u een 3 gangen maaltijd aanbieden. Wij kijken er naar uit u te mogen verwelkomen en te laten genieten van onze gastvrijheid.

De verhuurder, Ingrid & Arjen

Bij Micazu sinds maart 2021

Toon telefoonnummer Bekijk het volledige profiel
Wij zijn Ingrid en Arjen en hebben begin 2020 besloten van het Franse leven te gaan genieten. We hebben een huis gekocht in het prachtige gebied de Lot. Het is een oude verbouwde tabaksboerderij met dikke en-pierre muren maar voorzien van alle moderne gemakken. We genieten, samen met onze teckel Dexter, van de rust, de natuur, de prachtige omgeving en de vrijheid van het buitenleven. Het lijkt ons leuk deze locatie te delen met u en bieden de mogelijkheid voor het huren van 1 van onze 2 Gites.

Tijdelijk kosteloos annuleren i.v.m. coronavirus

Wat zou het jammer zijn als je vakantie niet door zou gaan! Maar bij een negatief reisadvies is de annulering geheel gratis.

U kunt bij ons per week boeken, van zaterdag tot zaterdag. De prijzen zijn inclusief linnengoed en exclusief borg en eindschoonmaak.

02-05-2020
29-05-2021
Week € 850,00
Nacht € 121,00
29-05-2021
26-06-2021
Week € 950,00
Nacht € 136,00
26-06-2021
28-08-2021
Week € 1050,00
Nacht € 150,00
28-08-2021
25-09-2021
Week € 950,00
Nacht € 136,00
25-09-2021
02-10-2021
Week € 850,00
Nacht € 121,00

€ 200,00
€ 75,00
€ 7,50
Per nacht

Vanaf Les Breziers kun je vele wandelroutes starten. De grote wandelroute naar Santiago de Compostella loopt bij ons door het gebied.
Vanuit Les Breziers kunt u vele wandelroutes starten. De grote wandelroute Santiago de Compostella loopt bij ons door het gebied. Fietsen behoort ook tot de mogelijkheden, wel is het terrein heuvellend. Wij hebben eventueel 2 mountainbikes te huur. Motorrijders zullen het in de omgeving ook prima naar hun zin hebben.
Verder zijn er vele bezienswaardigheden in de omgeving, zoals de middeleeuwse plaatsen Cahors, Lauzerte, Montcuq en Saint-cirq-Lapopie, waar u heerlijk kunt rondkijken, op een terras kunt zitten of een restaurant kunt bezoeken. De malbec wijnen uit de regio Cahors staan bekend om hun krachtige en volle smaak. Vlak bij Montcuq is een zwemmeer met strand. Op 10 minuten rijden bij ons vandaan ligt een prachtige golfbaan met 9 holes voor de fervente golfer.

35 m2

Airconditioning

15 m2

Bed: 2-persoons 200 x 190 cm

Natuursteen

15 m2

Natuursteen

Kledingkast(en) (1)

6 m2

Wastafel (2)

Fornuis: (4 Kookzones/branders)

Privacy: Gezamenlijk zwembad

  • 70 m2

  • Adults only

  • Televisiescherm in cm: (80)

  • Parkeerplaats(en) (1)

  • Handdoeken (8)

  • Verhoogd bed

  • Accommodatie op verdieping:

850,-
850,-
  • Je betaalt direct aan de eigenaar

Klein Cassagnes

9,8
Vanaf per nacht 36,- per week 250,-
https://www.micazu.nl/vakantiehuis/frankrijk/lot/saint-cyprien/les-breziers-33901/ Vakantiehuis Les Breziers in Frankrijk, Lot, Saint-Cyprien huren? - Micazu.nl https://images.micazu.nl/_images/house/36315/images/les_breziers-1-7265.jpeg?&width=800&height=533&mode=crop&scale=both