Boerderij

Beauté de Sarrazac
Aan het eind van een lange oprijlaan bevindt zich “Beauté de Sarrazac”. Deze authentieke 19e eeuwse vrijstaande "woonboerderij" is een zeer groot familie vakantiehuis voor een vakantie met meerdere gezinnen of gewoon als u lekker veel ruimte wilt! Dit is nu echt zo een typisch leuk Frans vakantiehuis met een fijn zwembad en lekker veel ruimte. Er is een grote binnenplaats met overdekte patio en een heerlijk privé- verwarmd zwembad. Natuurlijk kunt u en plein soleil lunchen, want ook daarvoor is een grote tafel voorzien! Beauté de Sarrazac maakt deel uit van een groot geheel : Chateau de Sarrazac, Soleil de Sarrazac èn Beauté de Sarrazac, maar elk huis heeft haar eigen privé-zwembad en eigen tuin.

Interieur
Begane Grond
Ruime eet/zitkamer,  zithoek en gezellige ronde eettafel. Openslaande deuren naar de binnenplaats. 2e woonkamer met knusse zithoek, authentieke openhaard-partij en televisie. Grote complete keuken met alles wat u nodig heeft (zie kenmerken).

1e Verdieping
4 Sfeervolle twee persoons slaapkamers (waarvan 2 bijzonder ruim) met box-spring bedden,  1 tweepersoonskamer met 2 bedden, 2 tweepersoonskamers met tweepersoonsbed en extra bed, 1 tweepersoonskamer met 2-persoonsbed met deur naar vierpersoonskamer met 2 stapelbedden. Alle eenpersoonsbedden zijn 200/90 en de tweepersoons bedden zijn 160 bij 200. Twee grote badkamers, waarvan 1 badkamer met ligbad en 1 badkamer met douche en toilet. Apart toilet. 2 Kinderbedjes en kinderstoelen. Traphekje.

Overdekte gezellige patio met grote houten eettafel, pingpongtafel, grote omheinde binnenplaats (overzichtelijk voor als u met kleine kinderen komt), 6  ligstoelen en 2e grote terrastafel, barbecue en vuurkorf. Jeu de boules. De overdekte patio met lange eettafel en pingpong tafel bieden zowel overdag als ‘s avonds ruimte om gezellig samen te tafelen. Ook de naast het huis gelegen knusse boomgaard met privé-zwembad, de buitenplaats, als de hele tuin geven u alle privacy voor een ontspannen vakantie.

Schitterende heuvelachtige omgeving en verschillende mooie toeristische dorpjes in de omgeving zoals Turenne en Collonge la Rouge, ook Brive is een bezoekje waard en u zit niet ver van Rocamadour.

26-05-2019
09-06-2019
Week € 770,00
Nacht € 110,00
09-06-2019
30-06-2019
Week € 990,00
Nacht € 141,00
Korting 10%
30-06-2019
07-07-2019
Week € 1650,00
Nacht € 236,00
07-07-2019
14-07-2019
Week € 2200,00
Nacht € 314,00
Korting 10%
14-07-2019
28-07-2019
Week € 2200,00
Nacht € 361,00
28-07-2019
25-08-2019
Week € 2420,00
Nacht € 393,00
25-08-2019
01-09-2019
Week € 2000,00
Nacht € 314,00
01-09-2019
29-09-2019
Week € 990,00
Nacht € 141,00
29-09-2019
03-11-2019
Week € 770,00
Nacht € 110,00

€ 125,00
€ 10,00
€ 35,00

Bij Micazu sinds april 2018

Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. Door de liefde voor de streek zijn wij begonnen met de verhuur. We verhuren dit prachtige vakantiehuis (e.a.) nu reeds meerdere jaren en elk jaar komt er weer iets moois en nieuws bij! We gaan regelmatig terug naar deze streek om de huizen te bezoeken. De huizen zijn vaak heerlijk rustig gelegen en toch niet te ver van de bewoonde wereld en natuurlijk altijd met een fantastisch privé zwembad!

Natuursteen

Bank 1.5 zits (1)

Bank 2 zits (1)

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Bureau / kaptafel

Zitje

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Bureau / kaptafel

Zitje

Bed: 1-persoons 200 x 160 cm

Zitje

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Bed: Stapelbed 190 x 90 cm

Bed: Stapelbed 190 x 90 cm

Fornuis: Gas (6 Kookzones/branders)

Broodrooster

  • Boerderij

  • 250 m2

  • Kinderbed (2)
  • Traphekjes

  • Kabeltelevisie

  • Apart toilet (3)
  • Accommodatie op verdieping: (2)

104,-
104,-