Soleil de Sarrazac
126,- nachtprijs vanaf (o.b.v. 1 week)

Soleil de Sarrazac

Soleil de Sarrazac
Op het prachtige landgoed van Sarrazac, met een prachtig uitzicht aan alle kanten, ligt dit romantische stenen 18e eeuwse "maison de campagne". Aan de achterkant van dit huis stroomt het vriendelijke kabbelende rivier "Le Tourmente". Dit gezellige vakantiehuis is ingericht met mooie meubels en curiositeiten. . Le Soleil de Sarrazac is geschikt als gezinsvakantiehuis maar als je romantisch bent aangelegd, zul je ook een fantastische tijd hebben met je geliefde in het vroege of late seizoen ... Een (opzet) privézwembad is gepland voor het voorjaar van 2018. U kunt ook het zwembad van het kasteel gebruiken tot 21 juli, na 21 juli is er het zwembad in uw tuin wat verfrissing biedt. Vanaf het terras met haar grote eettafel en barbecue heb je uitzicht op het landgoed met de Magnolia Magnifiqua en over de vallei. Meteen bij aankomst ervaart u de ontspannen sfeer van Le Soleil de Sarrazac en voelt u zich helemaal thuis.

Interieur
Binnen is het bijzonder smaakvol afgewerkt met onder andere mooie plafonds, open haarden, houten vloeren en ruime kamers met grote ramen en dikke muren. Het huis is zeer comfortabel gerenoveerd en ingericht

Grote gezellige woonkamer met open haard, grote eettafel, zithoek, tv met Nederlandse satelliet en dvd-speler. Openslaande deuren naar terras met prieel en een panoramisch uitzicht op de vallei. Ruime complete keuken met vaatwasser, koelkast met vriesvak, oven, 4-pits gasfornuis, koffiezetapparaat, wasmachine, magnetron etc,

1 ruime slaapkamer met openslaande deuren naar terras
2 grote slaapkamers met een extra bed.
1 badkamer met douche en toilet
1 Badkamer met bad en toilet.

Alle bedden zijn 90/200, hotel-springbox-kwaliteitsbedden en met dekbedden.

Het 14 ha grote landgoed omvat naast de drie hoofd gebouwen, een schuur uit 1845 met Orangerie, een 15e eeuwse bakkershuisje, een origineel koetshuis. een waterput, de Engelse River"(een vijverornament uit de 19e eeuw, één van de eerste natuurzwembaden!) een bos, weiland met Limousin koeien en kalfjes, gazon, zonne en speelweiden en het riviertje de Tourmente met eeuwenoud bruggetje. Voor uw ontspanning is er een trampoline, een dartspel, tafeltennistafel, badminton en een echte jeu-de-boulebaan. Barbecue en vuurplaats.

Schitterende heuvelachtige omgeving en verschillende mooie toeristische dorpjes in de omgeving zoals Turenne en Collonge la Rouge, ook Brive is een bezoekje waard en u zit niet ver van Rocamadour.

Thijs & Lydia Mennes
Thijs & Lydia Mennes

Bij Micazu sinds februari 2008

Duits, Engels, Frans, Italiaans, Nederlands

  • € 880,-
  • € 990,-
  • € 1320,-
  • € 1650,-
  • € 1925,-
  • 20% korting
  • 15% korting
  • 10% korting
Klik op de aankomstdatum voor prijzen & boeken
mei 2018
18 1 2 3 4 5 6
19 7 8 9 10 11 12 13
20 14 15 16 17 18 19 20
21 21 22 23 24 25 26 27
22 28 29 30 31
juni 2018
22 1 2 3
23 4 5 6 7 8 9 10
24 11 12 13 14 15 16 17
25 18 19 20 21 22 23 24
26 25 26 27 28 29 30
juli 2018
26 1
27 2 3 4 5 6 7 8
28 9 10 11 12 13 14 15
29 16 17 18 19 20 21 22
30 23 24 25 26 27 28 29
31 30 31
augustus 2018
31 1 2 3 4 5
32 6 7 8 9 10 11 12
33 13 14 15 16 17 18 19
34 20 21 22 23 24 25 26
35 27 28 29 30 31
september 2018
35 1 2
36 3 4 5 6 7 8 9
37 10 11 12 13 14 15 16
38 17 18 19 20 21 22 23
39 24 25 26 27 28 29 30
oktober 2018
40 1 2 3 4 5 6 7
41 8 9 10 11 12 13 14
42 15 16 17 18 19 20 21
43 22 23 24 25 26 27 28
44 29 30 31
× Selectie wissen Boek nu

01-07-2018 - 08-07-2018 € 1320,00 - - € 189,00 15% korting 7 nachten
08-07-2018 - 15-07-2018 € 1650,00 - - € 236,00 20% korting 7 nachten
15-07-2018 - 26-08-2018 € 1925,00 - - € 275,00 15% korting 7 nachten
26-08-2018 - 02-09-2018 € 1650,00 - - € 236,00 10% korting 7 nachten
02-09-2018 - 30-09-2018 € 880,00 - - € 126,00 - 7 nachten
30-09-2018 - 04-11-2018 € 880,00 - - € 126,00 - 7 nachten
21-04-2019 - 05-05-2019 € 880,00 - - € 126,00 - 7 nachten
05-05-2019 - 09-06-2019 € 880,00 - - € 126,00 - 7 nachten
09-06-2019 - 30-06-2019 € 990,00 - - € 141,00 - 7 nachten
30-06-2019 - 14-07-2019 € 1320,00 - - € 189,00 - 7 nachten
14-07-2019 - 28-07-2019 € 1650,00 - - € 236,00 - 7 nachten
28-07-2019 - 25-08-2019 € 1925,00 - - € 275,00 - 7 nachten
25-08-2019 - 01-09-2019 € 1650,00 - - € 236,00 - 7 nachten
01-09-2019 - 29-09-2019 € 880,00 - - € 126,00 - 7 nachten
29-09-2019 - 03-11-2019 € 880,00 - - € 126,00 - 7 nachten

Eindschoonmaak € 100,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht
Huisdier(en) € 50,00 Per verblijf Betalen bij boeking | optioneel
Linnengoed € 10,00 Per persoon Ter plaatse betalen | optioneel
Reserveringskosten € 35,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht

  • Parket
  • Eetkamerstoelen (8)
  • Bank 2.5 zits
  • Fauteuil(s) (2)
  • Parket
  • Bed: 2-persoons 200 x 160 cm
  • Zitje
  • Openslaande deuren
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Soort: Aparte ruimte
  • Fornuis: Gas (4 Kookzones/branders)
  • Koelkast
  • Vriezer

Beschikbaar vanaf 21 juli 2018

  • Verwarming: Niet verwarmd zwembad
  • Privacy: Privé zwembad
  • 450 m2
  • Tuinhuis