Soleil de Sarrazac

Soleil de Sarrazac
Op het prachtige landgoed van Sarrazac ligt dit romantische stenen 18e eeuwse "maison de campagne". Aan de achterkant van dit huis stroomt het beekje "Le Tourmente". Dit gezellige vakantiehuis is ingericht met antieke meubels en curiositeiten (nieuwe grote loungebank).  Le Soleil de Sarrazac is geschikt als gezinsvakantiehuis maar als je romantisch bent aangelegd, zul je ook een fantastische tijd hebben met je geliefde in het vroege oflate seizoen ... Een (opzet) privé-zwembad siert de achtertuin. Vanaf het terras met haar grote eettafel en barbecue heb je uitzicht op het landgoed met de Magnolia Magnifiqua en over de vallei. Soleil de Sarrazac maakt deel uit van het domein Sarrazac wat bestaat uit het kasteel (met haar eigen zwembad, indien het niet verhuurd is mag u tegenbetaling van 50€ het zwembad gebruiken), Beauté de Sarrazac (met eigen privé-zwembad) en Soleil de Sarrazac (met eigen opzet-zwembad).

Interieur
Binnen is het smaakvol afgewerkt met onder andere mooie plafonds, open haarden, houten vloeren en ruime kamers met grote ramen en dikke muren. Het huis is authentiek en zeer ruim. Verwacht u geen Grand Luxe, maar wel de ruimte en de ervaring van het typische Franse vakantiehuis...

Grotewoonkamer met open haard, eettafel, zithoek, Grand Ecran TV. Openslaande deuren naar terras en uitzicht op de mooie tuin. Ruime eenvoudige keuken met vaatwasser, koelkast met vriesvak, oven, 4-pits gasfornuis, koffiezetapparaat, wasmachine, magnetron etc,

1 ruime slaapkamer met openslaande deuren naar terras
2 grote slaapkamers met een extra bed.
1 badkamer met douche en toilet
1 Badkamer met bad en toilet.

Alle bedden zijn 90/200, hotel-springbox-kwaliteitsbedden en met dekbedden.

Het 14 ha grote landgoed omvat naast de drie hoofdgebouwen, een schuur uit 1845 met Orangerie, een 15e eeuws bakkershuisje, een origineel koetshuis. een waterput, de Engelse River" (een vijverornament uit de 19e eeuw, één van de eerste natuurzwembaden!) een bos, weiland met Limousin koeien en kalfjes, gazon, zonne- en speelweiden en het riviertje de Tourmente met eeuwenoud bruggetje.

Schitterende heuvelachtige omgeving en verschillende mooie toeristische dorpjes in de omgeving zoals Turenne en Collonge la Rouge, ook Brive is een bezoekje waard en u zit niet ver van Rocamadour.Schitterende heuvelachtige omgeving en verschillende mooie toeristische dorpjes in de omgeving zoals Turenne en Collonge la Rouge, ook Brive is een bezoekje waard en u zit niet ver van Rocamadour.

Bij Micazu sinds mei 2018

Reageert gemiddeld binnen 3 uur

01-09-2019
29-09-2019
Week € 770,00
Nacht € 141,00
Korting 15%
29-09-2019
03-11-2019
Week € 660,00
Nacht € 126,00
19-04-2020
03-05-2020
Week € 550,00
Nacht € 79,00
03-05-2020
07-06-2020
Week € 550,00
Nacht € 79,00
07-06-2020
28-06-2020
Week € 605,00
Nacht € 86,00
28-06-2020
05-07-2020
Week € 990,00
Nacht € 141,00
05-07-2020
12-07-2020
Week € 1100,00
Nacht € 157,00
12-07-2020
26-07-2020
Week € 1210,00
Nacht € 173,00
26-07-2020
23-08-2020
Week € 1375,00
Nacht € 196,00
23-08-2020
30-08-2020
Week € 990,00
Nacht € 141,00
30-08-2020
27-09-2020
Week € 550,00
Nacht € 79,00
27-09-2020
02-11-2020
Week € 550,00
Nacht € 79,00

€ 100,00
€ 50,00
€ 10,00
€ 35,00

Eetkamerstoelen (8)

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Zitje

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

  • 450 m2

  • Tuinhuis

550,-
550,-