Soleil de Sarrazac
126,- nachtprijs vanaf (o.b.v. 1 week)

Soleil de Sarrazac

Soleil de Sarrazac
Op het prachtige landgoed van Sarrazac ligt dit romantische stenen 18e eeuwse "maison de campagne". Aan de achterkant van dit huis stroomt het beekje "Le Tourmente". Dit gezellige vakantiehuis is ingericht met antieke meubels en curiositeiten (nieuwe grote loungebank).  Le Soleil de Sarrazac is geschikt als gezinsvakantiehuis maar als je romantisch bent aangelegd, zul je ook een fantastische tijd hebben met je geliefde in het vroege oflate seizoen ... Een (opzet) privé-zwembad siert de achtertuin. Vanaf het terras met haar grote eettafel en barbecue heb je uitzicht op het landgoed met de Magnolia Magnifiqua en over de vallei. Soleil de Sarrazac maakt deel uit van het domein Sarrazac wat bestaat uit het kasteel (met haar eigen zwembad, indien het niet verhuurd is mag u tegenbetaling van 50€ het zwembad gebruiken), Beauté de Sarrazac (met eigen privé-zwembad) en Soleil de Sarrazac (met eigen opzet-zwembad).

Interieur
Binnen is het smaakvol afgewerkt met onder andere mooie plafonds, open haarden, houten vloeren en ruime kamers met grote ramen en dikke muren. Het huis is authentiek en zeer ruim. Verwacht u geen Grand Luxe, maar wel de ruimte en de ervaring van het typische Franse vakantiehuis...

Grotewoonkamer met open haard, eettafel, zithoek, Grand Ecran TV. Openslaande deuren naar terras en uitzicht op de mooie tuin. Ruime eenvoudige keuken met vaatwasser, koelkast met vriesvak, oven, 4-pits gasfornuis, koffiezetapparaat, wasmachine, magnetron etc,

1 ruime slaapkamer met openslaande deuren naar terras
2 grote slaapkamers met een extra bed.
1 badkamer met douche en toilet
1 Badkamer met bad en toilet.

Alle bedden zijn 90/200, hotel-springbox-kwaliteitsbedden en met dekbedden.

Het 14 ha grote landgoed omvat naast de drie hoofdgebouwen, een schuur uit 1845 met Orangerie, een 15e eeuws bakkershuisje, een origineel koetshuis. een waterput, de Engelse River" (een vijverornament uit de 19e eeuw, één van de eerste natuurzwembaden!) een bos, weiland met Limousin koeien en kalfjes, gazon, zonne- en speelweiden en het riviertje de Tourmente met eeuwenoud bruggetje.

Schitterende heuvelachtige omgeving en verschillende mooie toeristische dorpjes in de omgeving zoals Turenne en Collonge la Rouge, ook Brive is een bezoekje waard en u zit niet ver van Rocamadour.Schitterende heuvelachtige omgeving en verschillende mooie toeristische dorpjes in de omgeving zoals Turenne en Collonge la Rouge, ook Brive is een bezoekje waard en u zit niet ver van Rocamadour.

Thijs & Lydia Mennes
Thijs & Lydia Mennes

Bij Micazu sinds februari 2008

Duits, Engels, Frans, Italiaans, Nederlands

  • Per nacht (o.b.v. 1 week):
  • € 126,-
  • € 141,-
  • € 204,-
  • € 236,-
  • € 275,-
  • € 299,-
november 2018
44 1 2 3 4
45 5 6 7 8 9 10 11
46 12 13 14 15 16 17 18
47 19 20 21 22 23 24 25
48 26 27 28 29 30
december 2018
48 1 2
49 3 4 5 6 7 8 9
50 10 11 12 13 14 15 16
51 17 18 19 20 21 22 23
52 24 25 26 27 28 29 30
53 31
januari 2019
1 1 2 3 4 5 6
2 7 8 9 10 11 12 13
3 14 15 16 17 18 19 20
4 21 22 23 24 25 26 27
5 28 29 30 31
februari 2019
5 1 2 3
6 4 5 6 7 8 9 10
7 11 12 13 14 15 16 17
8 18 19 20 21 22 23 24
9 25 26 27 28
maart 2019
9 1 2 3
10 4 5 6 7 8 9 10
11 11 12 13 14 15 16 17
12 18 19 20 21 22 23 24
13 25 26 27 28 29 30 31
april 2019
14 1 2 3 4 5 6 7
15 8 9 10 11 12 13 14
16 15 16 17 18 19 20 21
17 22 23 24 25 26 27 28
18 29 30
× Selectie wissen Reserveren

Periode Nacht Weekend Midweek Week Korting Minimaal verblijf
21-04-2019 - 05-05-2019 € 141,00 - - € 990,00 - 6 nachten
05-05-2019 - 09-06-2019 € 126,00 - - € 880,00 - 6 nachten
09-06-2019 - 30-06-2019 € 141,00 - - € 990,00 - 6 nachten
30-06-2019 - 14-07-2019 € 203,00 - - € 1430,00 - 7 nachten
14-07-2019 - 28-07-2019 € 275,00 - - € 1925,00 - 7 nachten
28-07-2019 - 25-08-2019 € 299,00 - - € 2090,00 - 7 nachten
25-08-2019 - 01-09-2019 € 236,00 - - € 1650,00 - 7 nachten
01-09-2019 - 29-09-2019 € 141,00 - - € 990,00 - 7 nachten
29-09-2019 - 03-11-2019 € 126,00 - - € 880,00 - 7 nachten

Eindschoonmaak € 100,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht
Huisdier(en) € 50,00 Per verblijf Betalen bij boeking | optioneel
Linnengoed € 10,00 Per persoon Ter plaatse betalen | optioneel
Reserveringskosten € 35,00 Per verblijf Ter plaatse betalen | verplicht

  • Parket
  • Eetkamerstoelen (8)
  • Bank 2.5 zits
  • Fauteuil(s) (2)
  • Parket
  • Bed: 2-persoons 200 x 160 cm
  • Zitje
  • Openslaande deuren
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Bed: 1-persoons 200 x 90 cm
  • Soort: Aparte ruimte
  • Fornuis: Gas (4 Kookzones/branders)
  • Koelkast
  • Vriezer

Beschikbaar vanaf 21 juli 2018

  • Verwarming: Niet verwarmd zwembad
  • Privacy: Privé zwembad
  • 450 m2
  • Tuinhuis