Villa

Moulin de ma Mère


Moulin de ma Mère à Themines

Deze oorspronkelijke watermolen is volledig gerenoveerd en omgetoverd tot een heerlijk groot vakantiehuis, dat voldoet aan alle moderne eisen. Deze oude watermolen die een ideale vakantiewoning is als u met twee gezinnen op vakantie wilt gaan, bevindt zich tussen Gramat en Figeac net buiten een klein en rustig dorpje zodat u ’s ochtends lopend uw croissantjes kunt gaan halen.

Het sfeervolle huis bestaat uit 2 aparte “gites” (naast elkaar gelegen). De twee gîtes bieden comfortabel plaats aan in totaal 8 tot 10 personen. Deze twee woningen worden uitsluitend samen verhuurd. Er staat op het terrein nog een schuur die dient als opslagplaats.
Draadloos internet is aanwezig.

Binnen

Woning 1 (4 personen + baby)
Deze gîte ligt boven, heeft een sfeervolle woon-eetkamer met een prachtige eettafel voor 10-12 personen, een volledig ingerichte keuken en een zitje bij de open haard. Hier kunt u samen gezellig tafelen als het eens een keertje wat minder mooi weer is (niet vaak natuurlijk ☺)

Boven 2 slaapkamers (1 x 160 en 1 x 160). Tussen de twee slaapkamers bevindt zich de moderne badkamer met douche en toilet.

Woning 2 (6 personen)
Woning 1 staat in verbinding met woning 2 met een tussendeur en een klein trapje. Er is ook een ingang via het terras aan de achterkant van het huis. Op de begane grond van deze woning bevindt zich de woonkamer met ruime zithoek en tv. Er is aan de achterkant een prachtige groene zone. Goed ingerichte keuken met kookfornuis en oven, afwasmachine. Er is een aparte ruimte met douche en aparte wc. Een houten trap leidt naar boven waar u 2 slaapkamers (met 1 x 1.60 bed, 1 rond bed met doorsnede van 1 x 2,00) vindt met een ruimte ertussen waar nog een één persoons bed staat.
Aparte badkamer, wastafel en wc.

Buiten

De tuin met terras ligt volledig achterin en is omheind, wat garant staat voor privacy. Beide gîtes hebben een eigen terras met BBQ, maar natuurlijk geniet u het meest samen bij het supergrote zwembad! Het omheinde verwarmde zwembad met duikplank is maar liefst 15x8m en heeft rondom een ruim terras met parasols en ligstoelen (en buitendouche). Er is parkeergelegenheid op het eigen terrein. Ook een klein kruidentuintje met wat kruiden en salade.

Omgeving

Rocamadour (15 km) spectaculair tegen een rotswand gebouwd en één van de bekendste stadjes van Frankrijk, Gramat (10 km)een leuke plaats met restaurantjes, supermarkt en dierentuin. Goede mogelijkheden om te vissen in de riviertjes en kleine meertjes. Het prachtige Figeac is slechts een half uurtje rijden.


De verhuurder, Thijs & Lydia

Bij Micazu sinds december 2020

Bekijk het volledige profiel

Reageert gemiddeld binnen 1 dag

Wij zijn Thijs en Lydia Mennes en hebben lang in deze prachtige streek de Lot/Dordogne gewoond. We verhuren dit prachtige vakantiehuis (e.a.) nu reeds meerdere jaren en elk jaar komt er weer iets moois en nieuws bij! We gaan regelmatig terug naar deze streek om de huizen te bezoeken. De huizen zijn vaak heerlijk rustig gelegen en toch niet te ver van de bewoonde wereld en natuurlijk altijd met een fantastisch privé zwembad!

Prijzen & reserveren

Tijdelijk kosteloos annuleren i.v.m. coronavirus

Als u een vakantiehuis bij ons boekt voor 2021 en u moet annuleren wegens Covid dan krijgt u uw geld terug minus de 95,- euros administratiekosten

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Klik op de groene knop om te boeken.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie

Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
15-05-2021
tot
12-06-2021
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1100,00
Midweek -
Nacht € 157,00
Weekend -
van
12-06-2021
tot
26-06-2021
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1320,00
Midweek -
Nacht € 189,00
Weekend -
van
26-06-2021
tot
03-07-2021
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1980,00
Midweek -
Nacht € 283,00
Weekend -
van
03-07-2021
tot
10-07-2021
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2200,00
Midweek -
Nacht € 314,00
Weekend -
van
10-07-2021
tot
21-08-2021
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2420,00
Midweek -
Nacht € 346,00
Weekend -
van
21-08-2021
tot
28-08-2021
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2200,00
Midweek -
Nacht € 314,00
Weekend -
van
28-08-2021
tot
04-09-2021
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1650,00
Midweek -
Nacht € 236,00
Weekend -
van
04-09-2021
tot
25-09-2021
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1100,00
Midweek -
Nacht € 157,00
Weekend -
van
25-09-2021
tot
30-10-2021
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1045,00
Midweek -
Nacht € 149,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Eindschoonmaak
€ 100,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Huisdier(en)
€ 50,00
Per item
Ter plaatse betalen | optioneel
Linnengoed
€ 10,00
Per persoon
Ter plaatse betalen | optioneel
Reserveringskosten
€ 35,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht

Locatie & tips

Indeling

Woonkamer 1
Begane grond

Eethoek / Eettafel

Eetkamerstoelen

Bank 3 zits

Woonkamer 2
Begane grond
Slaapkamer 1
1e verdieping

Bed: 2-persoons 200 x 200 cm

Slaapkamer 2
1e verdieping

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Slaapkamer 3
1e verdieping

Bed: 1-persoons 200 x 160 cm

Slaapkamer 4
1e verdieping

Bed: 2-persoons 200 x 170 cm

Slaapkamer 5
1e verdieping

Bed: 2-persoons 200 x 140 cm

Bed: 1-persoons 200 x 90 cm

Badkamer 1
Begane grond

Toilet

Douche

Wastafel

Badkamer 2
1e verdieping

Toilet

Douche

Wastafel

Badkamer 3
1e verdieping

Toilet

Douche

Ligbad

Keuken

Soort: Aparte ruimte

Fornuis:

Afzuigkap

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad

Verwarming: Verwarmd zwembad

Privacy: Privé zwembad

Faciliteiten

Type accommodatie

  • Villa

Woonoppervlakte

  • 250 m2

Kinderen

  • Kinderbed
  • Kinderstoel

Sport & recreatie

  • Golf
  • Jeu de boules
  • Tennis
  • Wandelen
  • Zwemmen

Populaire thema's

  • Cultuur & historie
  • Kindvriendelijk
  • Luxe accommodatie
  • Privacy
  • Groepsaccommodatie

Verwarming

  • Centrale verwarming
  • Open haard

Internet, wifi, audio

  • Televisie
  • Radio
  • Wifi
  • Nederlandstalige zenders
  • Internetaansluiting

Buitenvoorzieningen

  • Barbecue
  • Parasol(s)
  • Privé oprit
  • Terras
  • Tuin
  • Tuintafel(s)
  • Veranda
  • Loungeset

Faciliteiten

  • Wasdroger
  • Hal
  • Huisdieren toegestaan
  • Berging
  • Apart toilet
  • Roken niet toegestaan

Games & entertainment

  • Tafelvoetbal

Privacy

  • Volledige privacy
  • Vrijstaande woning


1.045,-
per week v.a.
1.045,-
per week v.a.
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Géén boekingskosten
  • Gebruik onze service gratis!
  • Je betaalt direct aan de eigenaar

Andere vakantiehuizen van deze verhuurder

https://www.micazu.nl/vakantiehuis/frankrijk/lot/themines/moulin-de-ma-mere-33054/ Vakantiehuis Moulin de ma Mère in Frankrijk, Lot, Thémines huren? - Micazu.nl https://images.micazu.nl/_images/house/35467/images/moulin_de_ma_mere-1-3421.jpg?&width=800&height=533&mode=crop&scale=both