Welkom bij Landgoed 'Le Vieux Manoir'!
Onze 'Quercy Blanc Bergerie en Cave', daterend uit 1649 en vermeld bij het Franse Ministerie van Cultuur als cultureel erfgoed en één van de oudste panden uit de regio, is ruim 5 hectaren groot en bestaat uit het hoofdhuis met daaronder gelegen de Bergerie en de Cave welke zijn verbouwd tot twee geschakelde luxe twee persoons- Gites. Op het landgoed bevindt zich ook de vier persoons gite Le Vieux Manoir.
Cave 'Le Vieux Manoir' is prachtig gelegen op het platteland van de Tarn en Garonne met 360 graden uitzicht op de heuvels en boomgaarden rondom het pittoreske dorpje Valeilles en voorzien van alle gemakken.
De Cave (40m2) is een ruime studio voorzien van twee één persoons bedden (indien gewenst kunnen deze worden opgemaakt als twee persoons bed) een badkamer met inloopdouche, wastafel en toilet.
De gezellige studio is voorzien van een keuken met gasfornuis, oven, koelkast, Dolce Gusto koffie, contactgrill en een waterkoker.
Aan de voorkant van de Cave is een terras aanwezig. Op het terrien hebben wij een buitenkeuken inclusief een BBQ. Ook hier kun je heerlijk vertoeven en van het mooie uitzicht en de avondzon genieten.
Er is een tv aanwezig.
Bij het zwembad staat een koelkast gevuld met frisdrank en ijs. Er is een wasruimte aanwezig met wasmachine en droger waar de gast gratis gebruik van mag maken. Door het Franse ministerie van Toerisme heeft Gîte La Cave 3 sterren toegekend gekregen. Dis is het hoogste aantal wat dergelijke gîtes toegekend kunnen krijgen!
Er is tv aanwezig met chromecast zodat u tv kunt kijken met uw tv app, Netflix, enz.
Wij hebben internet via glasvezel!