LAST MINUTE IN JULI
In de aanstaande zomervakantie hebben wij de week van vrijdag 10 juli tot en met vrijdag 17 juli nog beschikbaar voor een last minute prijs van slechts EUR 1.995.
Genieten in alle rust en comfort
Onze sfeervolle villa in het zonnige zuiden van Frankrijk staat voor u klaar. Met zorg en plezier is het huis door de jaren heen ingericht, waarbij oude en nieuwe elementen perfect met elkaar in balans zijn. Elk jaar voegen we iets toe om uw verblijf nóg comfortabeler te maken.
De villa is compleet en luxe uitgerust, met onder andere airconditioning in alle ruimtes en een verwarmbaar privézwembad. Daarbij is er veel aandacht besteed aan zowel comfort als praktische details. De prachtige ligging in een groene en rustige omgeving, omringd door charmante dorpen en stadjes, maakt het geheel compleet.
Kortom: alle ingrediënten voor een heerlijke en ontspannen vakantie zijn aanwezig. Klik op Micazu op de foto’s voor een goede indruk van de villa, of bezoek onze site voor nog meer beelden en uitgebreide informatie.
** In de periode van oktober 2026 tot en maart 2027 kan er op het Domaine op werkdagen sprake zijn van overlast door onderhouds- of verbouwingswerkzaamheden. Eigenaren van een villa op het Domaine kunnen deze periode gebruiken om onderhoud en eventueel verbouwingen aan hun villa uit te voeren. Vaak is de overlast beperkt maar het kan dus ook voorkomen dat een groter project wordt uitgevoerd met meer overlast. De prijzen voor een verblijf in oktober 2026 (zie prijsoverzicht) zijn in verband hiermee verlaagd. Voor een verblijf in de periode van november-maart kunt u contact opnemen voor een persoonlijk aanbod.**
Heeft u nog vragen en/of opmerkingen? Laat het ons s.v.p. weten; wij helpen u graag en reageren snel.
