Villa Kolympi
Villa Kolympi is een verfijnde en moderne villa gelegen op een schilderachtige heuvel nabij het Kournasmeer, op korte rijafstand van de ongerepte stranden van de noordkust van Kreta. De villa, gelegen in een weelderig mediterraan landschap, biedt een weids panoramisch uitzicht en een rustige ambiance, ideaal voor wie op zoek is naar zowel comfort als afzondering.
Deze stijlvolle en moderne villa met 4 slaapkamers is perfect geschikt voor maximaal 8 gasten en staat op een ruim privéperceel. De villa heeft een opvallend architectonisch ontwerp met strakke lijnen, lichte, open interieurs en een zorgvuldig samengestelde buitenruimte met een privézwembad, een bubbelbad en een schaduwrijke eetruimte in de openlucht. De villa ligt op slechts 1 km van het Kournasmeer, een gebied dat bekend staat om zijn natuurlijke schoonheid en uitnodigende taverna's aan het water, en tegelijkertijd dicht bij de zandstranden en badplaatsen aan de kust van Georgioupolis.
Accommodatie: 8 personen, 4 slaapkamers, 3 badkamers
De villa is grotendeels gelijkvloers en biedt gemakkelijke toegang en comfort. De open leefruimte baadt in natuurlijk licht en loopt naadloos over in de volledig uitgeruste keuken en eetkamer, waardoor een ideale setting ontstaat om te socializen of te ontspannen binnenshuis. De woonkamer komt direct uit op het terras bij het zwembad, met een prachtig uitzicht en een vloeiende overgang tussen binnen en buiten. Een mix van eigentijds meubilair, zachte tinten en een minimalistische inrichting versterkt de serene, luxe sfeer van de villa.
Buiten kunnen gasten ontspannen op ligstoelen bij het privézwembad met mozaïektegels, genieten van de verwarmde whirlpool (op aanvraag) of dineren onder de sterrenhemel in de schaduwrijke pergola met barbecuefaciliteiten. De prachtig onderhouden tuin van de villa is voorzien van lokale flora, stenen muren en een rustige sfeer die perfect aansluit bij de natuurlijke omgeving.
Faciliteiten:
- Wifi
- Verwarming
- Wasdroger
- Wasmachine
- Vaatwasser
- Föhn
- Satelliet-tv
- Airconditioning
- Zeezicht
- Privézwembad
- Parkeergelegenheid
- Barbecue
- Buitenjacuzzi
- Terras
- Privé-buitenruimte
Afstanden:
- Het meer van Kournas op 1 km afstand
- Het beroemde paleis van Knossos op 105 km
Dorpen:
- Georgioupolis op 4 km
- Rethymnon op 23 km
- Almyrida op 30 km
- Chania op 40 km
Vervoer:
- Luchthaven Chania op 50 km
- Luchthaven Heraklion op 100 km