Bij mij te huur, een heerlijk authentiek appartement aan zee, down town en toch rustig.
Nog vrij: 10 juni tot 23 juni,
30 juni tot 14 juli,
7 augustus tot 26 augustus.
Op het mooie en zonnige eiland Kreta ligt noord-oost van Heraklion het pittoreske dorpje genaamd Sissi.
Aan de haven van Sissi ligt het Anchor complex met totaal 20 appartementen, 18 daarvan als 2e huis dus bijzonder rustig. Op 50 meter van zee en baai.
Er is bij de haven een strandje naast hotel Palm Bay en een 2e strand Bufos beach op 300 meter loopafstand. Sissi biedt een uitgebreid aanbod aan tavernes en restaurantjes aan zee. Zwembaden hotels mogen gebruikt worden, bij gebruik drankje.
Ik ben de gelukkige bezitter sinds april 2009 van het appartement op de begane grond. Deze heeft een oppervlakte van 36,5 m2, met uitzicht op de prachtige blauwe zee. Het is een zijwoning in een blok van vier geschakelde woningen.
De kleine baai van Sissi is al bekend in de tijd van de Minoërs (4000 jaar geleden). Als je via Palm Bay naar het kleine strandje afdaalt in het water, vind je daar zeer oude en afgesleten traptreden in het water en een kleine 5 meter uit de kant voel je koud bronwater opborrelen langs je benen. Talloze kleine visjes dwarrelen in en om de zuurstofrijke koude zoetwaterkolom. Als je geluk hebt kan je zien dat felblauwe ijsvogeltjes daar hun voordeel mee doen. Als je verder zwemt wordt de temperatuur veel warmer.
LET OP: WIFI aanwezig.
Het hele jaar rechtstreekse vluchten met Transavia van Amsterdam-Heraklion en vanaf april ook vanaf Rotterdam naar Heraklion. Tevens via Transavia een huurauto te boeken die klaarstaat op Heraklion vliegveld.
Moderne badkamer met inloopdouche, hangend toilet en fontein met kastje.