NU 20 % KORTING OP UW BOEKING IN MEI OF JUNI 2025.
ONS NIEUWE ZWEMBAD IS AF!
Vele gasten gingen u voor. Onze nieuwe moderne villa met met een fantastisch uitzicht op zee hebben we gebouwd in 2016. Op een grondstuk van 2000m2, waar onze vrienden ook 2 huizen hebben gebouwd. Sinds april 2025 hebben wij tevens ons eigen zwembad. Het uitzicht vanaf de patio en vanaf het zwembad is adembenemend mooi, met uitzicht op zee, heuvels, een olijfboomgaard en natuurlijk de tuin.
De villa heeft een begane grond met een oppervlakte van 70m2. Huiskamer met een open keuken (inductie kookplaat, oven en koelkast). Satelliet TV en alle Nederlandse TV en radiozenders. Een badkamer (met dubbele douche), wastafel en wc. Tevens op de begane grond een twee persoons slaapkamer met uitzicht op zee. De trap is naar de loft, die niet gebruikt wordt door gasten. De gehele begane grond en de daar gelegen slaapkamer zijn voorzien van airconditioning.
De villa heeft tevens een souterrain van 70m2 waar zich 2 dubbele slaapkamers bevinden zodat in de gehele villa 6 volwassenen kunnen slapen en verblijven. In het souterrain is tevens een ruimte met een wastafel, wc en wasmachine.
Het terras (36m2) biedt een prachtig uitzicht over de Ionische zee, met in de verte het vaste land, de Peloponnesos en het naburige eiland Kefalonia. Het terras is voorzien van een lekkere lounge bank en een grote eettafel. De tuin rondom het huis is inmiddels volwassen met o.a. oleanders, druiven en olijfbomen. Verder is de villa van vele gemakken voorzien: zo is er een wasmachine, een extra (grote) koelkast met vriesvakken in de basement en grote parkeerplekken op eigen terrein naast de villa. Er is een kist met allerlei zwembenodigdheden, een spelletjes mand en een gevulde boekenkast.
De villa ligt in het rustige noorden. Het dichtstbijzijnde toeristische plaatsje is Alykes ca. 20 min. rijden. Op korte afstand van de villa bevinden zich meer dan genoeg kleine strandjes en afgelegen baaitjes waar u in alle rust een duik kan neem in het prachtige heldere zeewater. In de directe omgeving bevinden zich vele restaurants, (in verschillende prijsklasse) waarvan enkele op loop afstand. Het havenplaatsje Agios Nicolaos ligt op 1500m. Dit plaatsje is de uitvalsbasis voor de boottochten naar de beroemde Blauwe Grotten en het Scheepswrak. Tevens kunt u prachtig wandelen in de omgeving.
Zakynthosstad is ca. 40 min. rijden vanaf het huis. Het is zeker de moeite waard om dit plaatsje te bezoeken. In ons gastenboek staan nog vele andere tips over idyllische plekken die bezocht kunnen worden.
Wij raden onze gasten aan een auto te huren, er is nagenoeg geen openbaar vervoer op het eiland. Bij de boeking krijgt u van ons allerlei informatie over het huren van een auto, de omgeving, de route naar het huis ect.
Buiten het seizoen om, van begin november tot half april verhuren wij Nieuwe Vleugels ook. Mocht u daar meer over willen weten, mail ons.
En verder stuur ons gerust een bericht met vragen, of opmerkingen.
Met vriendelijke groet, Ronald & Dia