Villa

Villa Rumah Pantai No.14


Aan de Oostkust van Bali weg van alle drukte in een nog authentiek stukje Bali, ligt het plaatsje Jasri. Vlakbij zee, hebben we onze heerlijke kleine luxe prive villa te huur, deze is smaakvol en luxueus door ons (Bali Styling) ingericht.

De villa heeft veel privacy, is met zorg en prachtige materialen gebouwd en heeft 2 slaapkamers (voor max 4 personen). 

U huurt de gehele villa incl. de service van onze huishoudster Komang die ook nog eens heerlijk voor u kan koken. U wordt lekker in de watten gelegd en hoeft niets te doen. Komang maakt de bedden op, zij zorgt dat alles 2x per week gewassen/gestreken wordt (vaker is mogelijk tegen kleine vergoeding), zorgt dat alles goed schoon gehouden wordt, doet de afwas en maakt zelfs een ontbijtje voor u klaar als u dat wilt.

Daarnaast kan ze ook uw diner bereiden en/of boodschappen waarbij een mooie fooi zeer gewaardeerd wordt. Uiteraard zijn alle kosten van de boodschappen & transport voor het ontbijt/diner voor uw eigen rekening. 

De villa is voorzien van:

* Een open keuken die volledig is ingericht met oa. gasfornuis, mooi servies, thee/handdoeken, oven, broodrooster, blender, koel/vrieskast, gevulde drinkwatertap, magnetron en senseo apparaat

* 2 ruime sfeervolle slaapkamers, 1x tweepersoonsbed en 1x 2 eenpersoonsbedden, beiden voorzien van klamboe, katoenen lakens met donzen kussens op de prachtig opgemaakte bedden

* Airco in beide slaapkamers

* Safe deposit box

* Huiskamer met zitje

* Heerlijke Balinese badkamer met fohn, douchegel, inloop(regen)douche, wc incl. wc papier

* Ligweide met 2 ligbedden & Bali parasol

* Zwem-/loungebad met ligbanken gemaakt van natuursteen

* Spa; met een 2 pers. terrazzo ligbad en een heerlijke buitendouche

* Een fijne grote veranda met eettafel en stoelen en een super lounge bank met zitje

* Balinese tuin met ligweide, vijvers en prachtige begroeiing, super prive gelegen

* Goeie WIFI via glasvezel 

* Heerlijk katoenen linnengoed, grote dikke katoenen handdoeken en fijne strandlakens om te gebruiken

* Huishoudelijke service van Komang incl. ontbijtservice (zelf de boodschappen hiervoor betalen) 

Vervoer/welcome basket
Onze huismanager Wayan Mudra, kan u ophalen op de luchthaven voor 550.000 IDR, hij is ook gids en kan verder mooie trips met u maken. Ook kan hij voor u een welcome basket regelen voor ca. 500.000 IDR dat is ca. 30,- voor 2 pers. In de welcome basket zit oa.: koffie/thee/suiker/brood/eieren/jam/bier/cola/chips & fruit. 

Graag horen we bij uw boeking of u gebruik wilt maken van de ophaalservice en/of welcome basket! 

Ligging
De villa ligt in Jasri 1 dit is een park van 24 huizen/villa's. Gelegen op slechts 200 meter van zee en zwart lavastrand waar je ook kan surfen in de golven. Hier is nog een echt ongerept stukje Bali te vinden met prachtig uitzicht op baaien met palmbomen en kun je de vissers met hun bootjes het water zien in- en uitkomen. Er zijn hier een paar kleine warungs en bij mooi weer kan je Lombok zien liggen. Ook worden hier veel prachtige kleurrijke ceremonies gehouden. 

De villa ligt een kleine 15 min. rijden buiten het vakatieplaatsje Candidasa met zijn winkeltjes en vele restaurants. Hier kan je makkelijk met de bemo of met Wayan naar toe. 

Op slechts 10 min. rijden ligt de prachtige idyllische baai met wit zandstrand; Virgin beach/Pasir putih, waar als je geluk hebt de dolfijnen kunt zien! Zie de foto's ..met scooter/auto of goedkoop met de bemo bereikbaar. Dit staat echt in de top 3 van Bali's mooiste stranden! Hier krijg je gratis een ligbed als je een heerlijke lunch besteld bij een van de goeie warungs.

Naar het leuke Ubud is het met de auto ca. een anderhalf uur rijden zo ook naar Sanur.
De afstand naar de luchthaven is zo’n 60 kilometer, de rit duurt ca. 1 ½ - 2 uur.

Bezienswaardigheden
In de directe omgeving vindt u het historische dorp Tenganan (o.a. bekend van de dubbele Ikat). Candidasa met zijn winkeltjes en goeie restaurants. Amlapura de hoofdstad met de levendige weekmarkt, de uitgebreide supermarkt en het koninklijk paleis. Ook dichtbij: Lempuyang tempel, Ujung water paleis en het Tirtaganga Water Palace. 

Er zijn in de omgeving veel snorkel en duik mogelijkheden.

In de nabije omgeving vindt u verder het duikparadijs Amed (45 min. rijden), de Besakih tempel, de Mount Agung, Mount Batur, Padang Bai (30 min. rijden) met de Blue Lagoon en waar de ferry's gaan naar Lombok en de Gilli’s.
En voor de rest is gelijk om ons heen nog het echte mooie bali! Met de prachtige natuur, de rijstvelden, palmbomen, rivieren, bergen, ceremonies en rust.

Hier kunt u genieten van het echte Bali…


Directe bevestiging

Jouw boeking wordt meteen geaccepteerd.


Geverifieerde reviews

Echte huurders, echte meningen.

Bekijk alle reviews

Jouw verhuurder, Lonneke

Krijgt gemiddeld een 9,1
Geverifieerde verhuurder
Reageert gemiddeld binnen 4 uur
Wij zijn al 14 jaar eigenaar van deze heerlijke kleine villa vlakbij zee en maken het elk jaar nog mooier.
U wordt heerlijk verwend met de diensten van Komang, zij houdt onze kleine villa schoon en kan ook heerlijk voor u koken.
Naast dat wij heerlijk genieten op Bali, zijn we hier ook altijd bezig met de inkoop van mooie meubels/woonaccessoires voor ons merk Bali Styling, welk wij importeren en verkopen in Nederland. De foto's van het huis geven er een goed beeld van zie: balistyling-shop.com

Prijzen & reserveren

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Nu nog géén betaling nodig, pas als de verhuurder je reservering accepteert.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet

Toelichting op de prijzen & annuleringsvoorwaarden

De prijs is op basis van een verblijf van 1 of 2 personen. Als u met 3 en/of 4 personen wilt verblijven dan is dit mogelijk met een toeslag van 10,- p.p.p.n. voor de 3e en/of 4e persoon 

Bijkomende kosten:  eindschoonmaak van eenmalig 25,- euro en toeristenbelasting van 5,- euro per dag voor het huis, dit zult u ter plaatse moeten afrekenen.

De prijs van de villa is inclusief de huishoudservice van Komang. Zij kan ook heerlijk voor u koken, moet u uiteraard wel de boodschappen/benzinekosten hiervoor betalen. Een leuke fooi voor elke keer als ze kookt wordt ook gewaardeerd!

Verder zijn aanwezig: heerlijk wit katoenen linnengoed op de bedden met donzen kussens, grote dikke witte handdoeken in de badkamer en fijne strandlakens. Ook is er een fohn, douchegel, handzeep, wc papier, drinkwater etc. aanwezig. Een heerlijk luxe & prive verblijf gegarandeerd!

Als u 2 weken of langer verblijft is er een staffelkorting op de reguliere weekprijs, deze wordt automatisch doorgerekend als u boekt. 

Annuleringsvoorwaarden:
Annulering: tot 60 dagen voor aankomst : 75 % van de totaalsom retour, tussen 60-30 dagen voor aankomst : 50 % van de totaalsom retour, tussen 30-21 dagen voor aankomst: 25 % retour, binnen 21 dagen voor aankomst geen restitutie meer mogelijk.


Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
vr 01-jan-2021
tot
vr 31-dec-2027
Minimaal verblijf 2 nachten
Week € 535,00
Midweek -
Nacht € 85,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Borgsom
€ 100,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Eindschoonmaak
€ 25,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | verplicht
Extra persoon (basisprijs geldt t/m 2 personen)
€ 10,00
Per persoon per nacht
Betalen bij boeking | verplicht
Toeristenbelasting alle leeftijden
€ 5,00
Per nacht
Ter plaatse betalen | verplicht

Huisregels

  • Uitchecken: 12:00
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Roken toegestaan

Locatie & tips

Tips van de verhuurder

30% aanbetalen binnen 1 week na boeking. Rest 70% uiterlijk 21 dagen voor aankomst. Annulering: tot 60 dagen voor aankomst : 75% van de totaalsom retour, tussen 60-30 dagen voor aankomst: 50% van de totaalsom retour, tussen 30-21 dagen voor aankomst: 25% retour, binnen 21 dagen voor aankomst geen restitutie.
Eindschoonmaak 25,- Toeristenbelasting 5,- per dag voor het huis. Bij te boeken is een welkomst pakket 25,-, borg is 100,-,
Dit prachtige strand in een baai geeft helemaal de island feeling! Er zijn 3 namen voor: Virgin beach/Pasir Putih of White sand beach. Is een van de mooiste stranden van Bali vlakbij ons huis.
Onze kleine villa ligt in Oost Bali in het plaatsje Jasri, dit is nog steeds een prachtig echt stukje Bali, met groene jungle, rijstterassen en onder de rook van de Agung de vulkaan.
Het is hier heerlijk rustig gelegen in al het groen met 23 andere huizen en vlakbij zee. In de omgeving al het dagelijks leven van de Balinees.
Ga er op uit naar: whitesand beach een van de mooiste baaien van Bali, met de scooter of de bemo (lokaal vervoer prive te boeken).
Verder aan te raden zijn Ujung paleis met tuinen en Tirtagangga paleis met waterpartijen. De lempuyang tempel met gateway to heaven. Of wat verder weg naar Amed om te snorkelen/duiken. Candidasa is het nog rustige vakantiedorp met vele restaurants en winkeltjes op 15. min. rijden.
Met Wayan Mudra onze huismanager, chauffeur & gids kunt en het hele eiland over en maakt u samen met hem dagprogramma's op maat. En dan 's avonds weer heerlijk thuiskomen in de rust van Jasri waar ons huis ligt.
Tamang Ujung Waterpaleis met prachtige tuinen en vijverpartijen. Ca. 15 minuten rijden va. ons huis je rijdt dan gelijk door mooie achterland met rijstvelden en uitzicht op de bergen. Ook is hier het lokale leven nog, let goed op de riviertjes die je overgaat hier wordt nog gewoon in gebadderd.
Op de weg naar Ujung vind je links in de rijsvelden de leuke Warung Nusantara, eet hier lekker een nasi goreng met uit prachtig uitzicht. We hebben hier zelf als vaak gegeten.
Prachtig waterpaleis voorbij Amlapura op de weg naar Amed toe.
Wil je lekker lokaal eten stop dan onderweg bij Pondok Mina, ze staan hier bekend om hde lekkerste zoetwatervis (Gurami) knapperig gebakken ook de garnalen zijn te lekker.
Aanrader op je trip ga lunchen bij TIS cafe, prachtig uitzicht en lekker eten/drinken.
Vraag Wayan naar de mooiste op je trip er zijn er veel.

Indeling

Woonkamer
Begane grond
30 m2

Tegels

Ventilator

Eethoek / Eettafel

Slaapkamer 1
Begane grond
10 m2

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Tegels

Kledingkast(en) (1)

Slaapkamer 2
Begane grond
10 m2

Bed: 1-persoons 200 x 80 cm

Bed: 1-persoons 200 x 80 cm

Tegels

Badkamer
Begane grond
5 m2

Toilet

Douche (1)

Ligbad

Keuken

Soort: Open

Fornuis: Gas (2 Kookzones/branders)

Bestek & servies

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad

Verwarming: Niet verwarmd zwembad

Privacy: Privézwembad


Faciliteiten

Type accommodatie

  • Villa

Woonoppervlakte

  • 60 m2

Sport & recreatie

  • Duiken / snorkelen
  • Wandelen
  • Watersport
  • Zwemmen

Populaire thema's

  • Beauty & spa
  • Cultuur & historie
  • Luxe accommodatie
  • Privacy
  • In de natuur
  • Zon, zee & strand

Internet, wifi, audio

  • Televisie
  • Wifi
  • Internetaansluiting

Buitenvoorzieningen

  • Buitenverlichting
  • Ligstoel(en) (4)
  • Parasol(s)
  • Terras (2)
  • Tuin
  • Tuinstoel(en) (4)
  • Tuintafel(s) (1)
  • Veranda
  • Loungeset
  • Tuin volledig omheind

Linnengoed

  • Bedlinnen
  • Handdoeken
  • Keukenlinnen
  • Strandlakens

Faciliteiten

  • Kluis

Games & entertainment

  • (Strip)boeken

Privacy

  • Volledige privacy
  • Vrijstaande woning

Verwarming

  • Airconditioning


€ 76,-
per nacht vanaf (o.b.v. 1 week)
€ 76,-
per nacht vanaf (o.b.v. 1 week)
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Géén boekingskosten
  • Je boekt direct bij de verhuurder
  • Trustpilot 16.000+ reviews: 4,8
Je betaalt veilig online

Anderen bekeken ook:

Villa Semadhi

9,6
Nachtprijs v.a. Per week (7 nachten): € 1.960,- Nachtprijs v.a. € 280,-