Ons bijzondere huisje in Puglia/ Zuid Italië is zo goed als klaar en we willen kijken of er al belangstelling is om onze Trullo te huren. Er staat nog een fotoshoot gepland ( na de finishing touch 🤩) maar voor een impressie te geven hebben we een aantal foto’s uit onze huidige foto bibliotheek gebruikt.
Onze Trullo is zeer compleet ingericht, luxe en sfeervol, en alles is aanwezig voor een heerlijke relaxte vakantie met een groot privé zwembad van 10x5 meter tussen de olijfboomgaarden. Zodra de komende weken de laatste dingetjes / verbeteringen geregeld zijn, komen er nieuwe foto’s van alle ruimtes.
Er zijn 2 slaapkamers met nieuwe bedden en er is voldoende ruimte voor 4 personen. Verder een huiskamer met een comfortabele bedbank, een nieuwe televisie en er is een apart eetgedeelte met tafeltje en stoelen binnen. Er is een nieuwe wasmachine, een grote nieuwe koel/ vries combinatie en een goed uitgeruste keuken met een oven, magnetron, vaatwasser, Smeg apparatuur en uitgebreid mooi serviesgoed.
Goede WiFi via de satelliet. Ruim voldoende Walra handdoeken, badlakens, keukentextiel etcetera en fris 100% linnen beddengoed .
Er zijn 4 zwembad ligbedjes aanwezig met dikke kussens, een mooie buitenbank met kussens, een grote parasol en een buiten tafel met genoeg stoelen staan voor u klaar.
Landelijk en volledig privé gelegen op 12 km van Alberobello, een toeristische trekpleister vol Trulli huisjes. Prachtige oude steden en bezienswaardigheden in de omgeving.
Voor meer informatie …. stuur gerust een berichtje bij belangstelling.
Makkelijk vliegen op Bari , 45 minuten naar Trullo EMILIA of vliegen op Brindisi ( 90 minuten ) .
In de nabije omgeving vele historische plaatjes ( o.a. Alberobello, een prachtig dorp vol Trulli huisjes en restaurantjes) en genoeg bezienswaardigheden. De kust met rustige strandjes is op ongeveer 20 minuten rijden.
Het is echt een droomplek geworden, kijk zelf maar 😉