Het in november 2023 gerenoveerde appartement, op loopafstand van het Comomeer is ingericht voor 6 personen. Er zijn 3 slaapkamers;
- Ouderslaapkamer met een boxspringbed van 160 x 200 en airconditioning.
- Slaapkamer 2: met twee losse boxspringbedden van 80 x 200 (die je eventueel tegen elkaar kan aanschuiven)
- Slaapkamer 3: een stevig stapelbed van 90 x 200
De badkamer beschikt over een inloopdouche, wastafel meubel en hangend toilet.
met luxe bedden en 1 badkamer. Er is airconditioning in de ouderslaapkamer en woonkamer aanwezig.
Vanuit de gezellig ingerichte woonkamer heb je uitzicht over het Comomeer. Je vind er een lekkere bank en een eethoek. Er is airco aanwezig in de woonkamer. De keuken is van alle gemakken voorzien zoals een ruime koelkast, vriezer, kookplaat en oven. Er is een ruime keukenuitrusting aanwezig.
Er is een gemeenschappelijk terras voor het appartement met tuinmeubilair waar je heerlijk kunt genieten van het Italiaanse buitenleven.
Je loopt zo naar het strandje toe voor een verfrissende duik in het mooie Comomeer. Bij het appartement staan stoeltjes klaar om mee te nemen naar het strandje.
Er is een overdekte parkeerplaats voor 1 auto in de parkeergarage beschikbaar.
Het appartement is gelegen in Acquaseria, een pittoresk dorpje in de gemeente San Siro. Op slechts 5 km afstand ligt het levendige dorpje Menaggio en aan de overkant de bekende dorpen Belaggio en Varenna.
