Het appartement Parco Sant’Andrea Elegante in Menaggio heeft een adembenemend uitzicht van 180 graden op het Comomeer en heeft een zonnige ligging op de helling van Menaggio.
Het appartement heeft een eigen prachtig aanlegde privé tuin met een een overdekte patio met een elektrisch bedienbaar zonnedak en zitjes en tafel met stoelen om te genieten van een maaltijd en het uitzicht, een bbq is aanwezig.
Er is een uitstekend werkend Wi-Fi aanwezig.
Een compleet ingerichte keuken met afwasmachine, nespressomachine, 4 pits Indesit met oven en magnetron. In de berging een Miele wasmachine en Miele droger en ruimte voor koffers gelegen tegenover de woning.
Het appartement is bereikbaar via lift en trappen en is rolstoeltoegankeijk.
Het vakantieappartement maakt deel uit van een complex aan het meer dat gekenmerkt wordt door rust en privacy, de hoogwaardige afwerking straalt ervan af. Het complex heeft een ruim zwembad van 18 x 5 meter met bedden en uitzicht op het Comomeeer.
Het is geopend van begin april tot begin oktober.
De locatie van het appartement “Elegante” in Sant'Andrea ligt op 5 minuten rijden van Menaggio, is rustig gelegen in de heuvels van Menaggio aan het Comomeer.
Menaggio ligt aan de westoever van het Comomeer tussen de uitlopers van de Zwitserse Alpen waar de rivier de Sanagra uitmondt in het Comomeer.
Een wandeling langs de charmante Lungolago (boulevard) of bezoek aan de kerken zoals de Chiesa di S. Stefano is een aanrader.
De Menaggio & Cadenabbia Golf club, een van de oudste en prestigieuste golfbanen in Italië met uitzichten op de meren ligt ook op slechts 5 minuten rijden van het appartement, deze afstand geld ook voor de Loveno tennisbanen.
De omgeving van Menaggio staat bekend om zijn populaire wandelroutes.
Voor fietsers biedt de omgeving tal van uitdagingen om het Comomeer te ontdekken op fiets of mountainbike, ter plaatse ook te huur.
Ook een Vespa is te huur voor prachtige ritten om en langs het Comomeer.
Met verschillende ferries die regelmatig vanuit Menaggio vertrekken ontdek je de omgeving en plaatsen als Belaggio, Varenna e.a.
Voor ski liefhebbers zijn er de skigebieden in Piani di Bobbio, Madessima en St Moritz bereikbaar.
Verder kan je in de directe omgeving zwemmen, paardrijden, een boot of jacht huren en zeilen.
Lugano ligt op 20 minuten) en Milaan op ca 60 minuten afstand en naar de luchthavens van Malpensa of Linate ben je ongeveer 75 min.
In Menaggio is een ruime keuze aan restaurants, pizzzerias en gelatterias in verschillende authentieke straatjes en op pleintjes.
Er is oa een 24/7 geopende Carrefour Supermarkt op 10 minuten afstand.
Het hart van Menaggio is de Piazza Garibaldi die gelegen is tussen het meer en de kerk Santo Stefano
