Een veelzijdige vakantie of een short break met vrienden of familie!
Naast de 'zon-meer-strandactiviteiten' zoals zwemmen, kajakken, surfen en suppen biedt deze prachtige omgeving, op slechts 975 km vanuit Utrecht, volop mogelijkheden om wandelend of fietsend de omliggende bergen met de typische dorpjes te ontdekken.
Zeker nu in Porlezza E-mountainbikes te huren zijn, is een gezamenlijke fietstocht echt een aanrader.
En ...wat te denken van het golfen op een van de vele 9- en 18-holes golfbanen in de directe omgeving van Porto Letizia (o.a. Menaggio, Lanzo di Intelvi, Lugano en Como)? Zelfs skien behoort tot de mogelijkheden, want Porlezza grenst aan Zwitserland en zijn de wintersportplaatsen zoals St. Moritz (Zwitserland) en Madesimo (Italië) in een goed uur te bereiken!
Kortom wij bieden u, met een verblijf in ons appartement, alle ingredienten voor een ontspannende vakantie!
Ons hoekappartement S5 met uitzicht op het meer op nog geen 20 meter, is gelegen op de 2e verdieping van het Palazzo (appartementengebouw) van het complex Porto Lezia (60 m2 - met lift en trap bereikbaar). Zittend op één van de 2 balkons, is het genieten van het meer met zijn prachtige bergachtige omgeving en de typische italiaanse levendigheid van het dorpje Porlezza.
INDELING
De woonkamer heeft 2x2 openslaande deuren naar één van de balkons. Het zitgedeelte wordt gevormd door een luxe slaapbank, die uitgeklapt een normaal bed vormt (1.60x2.00), salontafel en 2 ruime fauteuils. Aanwezig is een HD-flatscreen TV met satelietontvanger voor NL zenders, alsook een DVD/CD-speler.
Het woongedeelte is uitgerust met een airco/verwarming.
De open keuken wordt gevormd door de eettafel met 6 stoelen en een compleet uitgeruste keuken, waaronder een 4-pits inductie-kookplaat, combi-magnetron, afwasmachine, grote koel-vrieskast, espressomachine, koffiezetapparaat en waterkoker. Het spreekt voor zich dat een uitgebreide keukeninventaris aanwezig is alsook een strijkplank en strijkijzer en stofzuiger.
Slaapkamer 1 heeft 2x2 openslaande deuren naar één van de balkons. Liggend op het comfortabele 2-persoonsbed (boxsping 1.80x2.00) geniet u ook hier van het adembenemende uitzicht over het meer. Deze slaapkamer heeft tevens een airco/ verwarming.
Slaapkamer 2 heeft een 2-persoonsbed.
De badkamer bestaat uit 2 gescheiden ruimtes: in de 1e bevinden zich 2 wastafels, terwijl het toilet, bidet en douche/badcombinatie zich in de 2e ruimte bevinden.
WiFi: het onbeperkte gebruik is gratis. Inlogcode voor uw verblijf, ontvangt u bij inchecken.
RESIDENZA PORTO LETIZIA
Centrale receptie
Deze bevindt zich in de hal van het Palazzo. Inchecken doet u hier. Bij de aanwezige medewerkers kunt u terrecht met uw eventuele vragen en wijzen zij u graag de weg in het park, in Porlezza en de nabije omgeving.
Faciliteiten:
Het buitenzwembad voor het Palazzo en het Lido (strandgedeelte aan het meer met ligweide) staan garant voor zwemplezier en ontspanning met ligbedden en parasols.
Panama Beach is overdag een gezellige loungebar in het Lido wordt het 's avonds in het hoogseizoen, het hart voor de verschillende avondactiviteiten.
Panama Bar met zijn grote terras, gelegen aan de meerzijde onder het Palazzo: een plek om heerlijk te vertoeven voor een echte cappucino, 'n ontbijtje, een eenvoudige lunch of 'gewoon' een aperitief.
Osteria della Porto, het restaurant naast Panama Bar, verrrast u aangenaammet mooie italiaanse gerechten, naast voortreffelijke pizza's en goede pizza's voor betaalbare prijzen. Ook het afhalen van gerechten en pizza's is hier mogelijk.
Kindvriendelijk
In het hoogseizoen (juli/augustus) verzorgt een animatieteam activiteiten voor de kinderen van 2 tot 16 jaar. Op het park zijn fiets- en wandelpaden, speelplaatsen alsook een speelboot voor de kleintjes vlak buiten het park aan de rand van het meer.
Parkeergelegenheid
Het vakantiepark biedt ruime parkeergelegenheid direkt naast het Palazzo.
Porlezza/Boodschappen/Markt
Het schilderachtige plaatsje Porlezza heeft ongeveer 5000 inwoners. Porto Letizia is door middel van de boulevard aan het centrum van Porlezza verbonden. Hier vindt u veel gezellige terrassen en betaalbare restaurantjes en kunt u dwalen door het oude kleine historische centum. In het hoogseizoen wordt er in het centrum van Porlezza vaak van alles georganiseerd, zoals life muziekavonden, vuurwerk, botenshows en jawel het is natuurlijk Italie: verschillende autorally’s kennen hier hun start- en of finisch plek alsook niet in de laatste wordt Porlezza menigmaal opgenomen in het parcour van de Giro d'Italia.
Voor uw dagelijkse boodschappen kunt u 24/7 terecht in de goed gesorteerde supermarkt (Carrefour) op 200 meter afstand. Op zaterdag is er een leuke gesorteerde markt op de boulevard langs het meer.