Vakantiehuis ROMA heeft fantastisch ZEEZICHT en een leuke patio met loungesetje. Het huis heeft een tweepersoonsbed en een vaste slaap/lounge sofa (handig voor 1 tiener of 2 jonge kinderen). Een beetje een luxuryroom gevoel! De keuken heeft een espresso apparaat, waterkoker, kookplaat en minibar/koelkast met vriesvak. Verder is er een airconditioning, verwarming, sonos en een smart tv. Je kunt gebruik maken van het zoutwater zwembad, restaurant of genieten van een prosecco in onze bar.
Type Roma is een geschakeld vakantiehuis in een kleinschalig resort (9 vakantiehuizen) aan de Italiaanse Bloemenrivièra, genaamd Balzi Rossi. Onze gasten noemen het een pareltje, vanwege de prachtige olijfbomen en het fantastische zeezicht. "Balzi Rossi" is een archeologisch gebied met een oud Romeins pad. Het is NIET mogelijk om met de auto bij het vakantiehuis te komen (418 m). Je kunt parkeren op de publieke parkeerplaats en wij regelen een shuttle-service voor je bagage. Hierdoor bevindt het vakantiehuis zich in een oase van rust.
In Balzi Rossi heb je keuze uit meerdere openbare stranden of de bekende beachclub Balzi Rossi. Er zijn diverse restaurantjes en je kunt ook genieten van de "daily meals" die onze kok bereidt. Het gezellig Menton is op loopafstand en het chique Monaco is 20 minuten rijden. Vakantiehuis ROMA is bij uitstek geschikt voor stellen of gezinnen met 1 kind.