Terug naar zoekresultaten

Vakantiehuis

La Casetta nella Valle

  • 2-2 personen

  • 1 slaapkamer

  • 1 badkamer

  • Huisdieren in overleg


Nieuw! La Casetta nella Valle!

Een luxe boutique vakantieverblijf voor 2 personen met faciliteiten zoals een vrijstaande villa, veel privacy en een grote tuin.

Even voorstellen, wij zijn Bert en Germa, maar nieuw zijn we hier niet. De afgelopen 20 jaar hebben wij in Le Marche met veel plezier een zeer goed lopend kleinschalig appartementencomplex verhuurd. Maar het was tijd voor iets anders en nu verhuren wij in ons "nieuwe" huis de gehele benedenverdieping als een Boutique vakantieverblijf voor 2 personen op de begane grond. Een zeer luxe verblijf met voorzieningen als airco, grote tv, inloopdouche met regendouche, designmeubelen, woonkamer met zeer grote keuken met grote Amerikaanse koelkast, originele pizza-oven, grote gas bbq met kookplaat en nog veel meer. 😃

Indeling:
Woonkamer met open keuken:
Groot mag je de woonkamer gerust noemen, immers er is genoeg plek voor een bijna 8m lange hoogglans witte keuken die werkelijk voorzien is van alles wat je maar kan bedenken. Van een grote Amerikaanse koelkast, tot vaatwasser, 5-pits kookplaat, oven, magnetron en verder alle wenselijke keukenapparaten incl airfryer.
Bij de keuken staat de bijzondere, 2,5m uitnodigende grote eethoek
Ook vindt je in de woonkamer de grote comfortabele zitbank en fauteuil bij de grote tv met Nederlandse zenders.

Slaapkamer:
Uiteraard een groot comfortabele ruim 2-persoonsbed die uitzicht geeft op de tuin via de openslaande tuindeuren. Hier vindt je overigens een klein terrasje met leuke meubels voor de ochtendzon of middagschaduw.
In Italie kan het warm worden dus we hebben een airco geinstalleerd en extra nog een ventilator geplaatst. Mocht je liever slapen met de raam open...dat kan...er zitten horren voor.
Een design kledingkast en nachtkastje complementeren het geheel.

Badkamer:
Compleet design ingericht met oa de bijzondere de zwarte design scheidingwand tussen wastafel, toilet en inloopdouche.
Vanzelfsprekend is de douche voorzien van een regendouche, maar ook een losse handdouche. Ook hier een hor voor het raampje.

Buiten:
Wij de eigenaren wonen op de bovenverdieping en hebben onze ingang aan de voorzijde, zodoende zul je ons weinig zien.
De gehele tuin is ter jullie beschikking en heeft diverse terrasjes om uit te kiezen: Direct voor de ingang van het huisje een groot terras met design meubeltjes en een grote luxe gasBBQ met extra kookplaat.
Naast de stal een groot terras met loungestoelen ingericht en design ligbedjes.
Onder de grote vijgenboom staat nog een gezellig zithoekje met in de boom een heerlijk comfortabele hangstoel.
Alle terrasjes hebben natuurlijk uitzicht op de omgeving.
Een zwembad ontbreekt natuurlijk niet: In afwachting van ons grote zwembad van 11,5x5m komende winter 2026, hebben wij tijdelijk een groot opzetzwembad van 5m doorsnee geplaatst. Heerlijk om in af te koelen.

Jullie zijn van, harte welkom op La Casetta nella Valle!
Informeer gerust voor beschikbaarheid.


Jouw verhuurder, Bert & Germa

Bij Micazu sinds juni 2026

Geverifieerde verhuurder
Even voorstellen, wij zijn Bert en Germa, maar nieuw zijn we hier niet. De afgelopen 20 jaar hebben wij in Le Marche met veel plezier een zeer goed lopend kleinschalig appartementencomplex verhuurd. Maar het was tijd voor iets anders en nu verhuren wij in ons "nieuwe" huis de gehele benedenverdieping als een Boutique vakantieverblijf voor 2 personen.

Prijzen & reserveren

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Nu nog géén betaling nodig, pas als de verhuurder je reservering accepteert.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet

Toelichting op de prijzen & annuleringsvoorwaarden

Periode 01-06-2026 tot 29-09-2026:
Te betalen in contanten bij aankomst 75 euro eindschoonmaakkosten
Incl gebruik airco, gas, licht, water, wasmachine.
Incl keukenlinnen, bedlinnen 1xpw, badlinnen 2xpw, badlaken en hammamdoeken 1xpw
Min verblijf 7 nachten, aankomsten alleen op zaterdag

Periode 29-08-2026
Te betalen in contanten bij aankomst 75 euro eindschoonmaakkosten
Incl keukenlinnen, bedlinnen 1xpw, badlinnen 2xpw, badlaken en hammamdoeken 1xpw Gebruik airco/verwarming indien nodig 10,00 per dag.
Alle aankomstdagen excl zondag, alles in overleg
Min verblijf 5 nachten


Verhuur en Annuleringsvoorwaarden:

-Aanbetaling graag 50% binnen 1 week na reservering.

-Restant bedrag voldoen maximaal 4 weken voor aankomst.

-Bij annulering door de huurder vindt er geen restitutie van de reeds gedane betaling. Wij raden aan, altijd een annuleringsverzekering af te sluiten.

-COVID of andere ziektes of oorzaken: Alleen in het geval van dat de grenzen van Nederland of Italie daadwerkelijk gesloten zijn ivm COVID of andere ziektes of oorzaken, is het mogelijk om de gemaakte reservering door te schuiven naar een ander tijdstip tot maximaal 1 jaar verder.

-De verhuurder heeft het recht tot annuleren als er sprake is van overmacht, natuurrampen of door (lokale) overheidsmaatregelen. In deze gevallen zullen de op dat moment gedane betalingen niet worden gerestitueerd. Eventuele ontstane schades door bovengenoemde zullen niet worden vergoed door La Casetta nell Valle.

-Verblijf in en rondom La Casetta nella Valle is op eigen risico, bij schade on ongeval kan dat niet op de eigenaar verhaald worden. Dit geldt ook voor het gebruik van het zwembad.

-La Casetta nella Valle is niet aansprakelijk voor verlies, diefstal of schade aan persoonlijke zaken van huurders, die zij in het huisje of buiten op het terrein zijn achtergelaten. Dit geldt ook de geparkeerde auto’s op het terrein.

-Met het doen van de aanbetaling, ga je automatisch akkoord met onze reserverings- en annuleringsvoorwaarden!


Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
ma 01-jun-2026
tot
za 29-aug-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1195,00
Midweek -
Nacht € 171,00
Weekend -
van
za 29-aug-2026
tot
za 29-mei-2027
Minimaal verblijf 5 nachten
Week € 1050,00
Midweek -
Nacht € 150,00
Weekend -
van
za 29-mei-2027
tot
za 28-aug-2027
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 1195,00
Midweek -
Nacht € 171,00
Weekend -
van
za 28-aug-2027
tot
za 01-jan-2028
Minimaal verblijf 5 nachten
Week € 1050,00
Midweek -
Nacht € 150,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Airco
€ 10,00
Per nacht
Ter plaatse betalen | optioneel
Eindschoonmaak
€ 75,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht

Huisregels

  • Inchecken: 16:00 - 23:00
    Uitchecken: 10:00
  • Huisdieren in overleg
  • Roken niet toegestaan
  • Feesten en evenementen niet toegestaan
  • Kinderen niet toegestaan
  • Bezoek in overleg
  • Commerciële fotografie in overleg

Locatie & tips

Indeling

Woonkamer
Begane grond
60 m2

Tegels

Airconditioning

Ventilator

Slaapkamer
Begane grond
15 m2

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Tegels

Dekbedden

Badkamer
Begane grond
10 m2

Toilet

Douche (1)

Wastafel (1)

Keuken

Soort: Open

Fornuis: Gas (5 Kookzones/branders)

Afzuigkap

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Opbouw zwembad

Verwarming: Niet verwarmd zwembad

Privacy: Privézwembad


Faciliteiten

Type accommodatie

  • Vakantiehuis

Energielabel

  • F

Woonoppervlakte

  • 80 m2

Sport & recreatie

  • Bergsport
  • Fietsen
  • Mountainbiken
  • Wandelen
  • Zwemmen

Populaire thema's

  • Cultuur & historie
  • Lange termijn verhuur
  • Luxe accommodatie
  • Overwinteren
  • In de natuur
  • Adults only

Verwarming

  • Centrale verwarming
  • Boiler
  • Airconditioning

Buitenvoorzieningen

  • Barbecue
  • Buitenverlichting
  • Grillplaat
  • Ligstoel(en)
  • Parasol(s)
  • Parkeerplaats(en)
  • Terras (1)
  • Tuin
  • Tuinstoel(en)
  • Tuintafel(s)
  • Buitenkeuken
  • Loungeset
  • Tuin volledig omheind
  • Hangmat
  • Asbak(ken)

Privacy

  • Beheerder op terrein
  • Vrijstaande woning

Faciliteiten

  • Strijkplank / strijkijzer
  • Stofzuiger
  • Wasdroger
  • Wasmachine
  • Hal
  • Beveiligingsinstallatie
  • Hypoallergeen
  • Apart toilet (1)
  • Accommodatie op verdieping:

Linnengoed

  • Bedlinnen
  • Handdoeken (1)
  • Keukenlinnen
  • Strandlakens

Internet, wifi, audio

  • HiFi / Stereoset
  • Wifi
  • Nederlandstalige zenders
  • USB-aansluiting
  • Internetaansluiting
  • Streamingdiensten
  • Chromecast

Games & entertainment

  • Dartbord


Vergunningsnummer:
CIN: IT042003C29R8N3EZS, CIR: 042003-LOC-00045
€ 150,-
per nacht vanaf (o.b.v. 1 week)
€ 150,-
per nacht vanaf (o.b.v. 1 week)
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Advertentie door ons gecheckt
  • Direct contact met de verhuurder
  • Trustpilot 16.000+ reviews: 4,8
Je betaalt veilig online

Anderen bekeken ook:

Casa Marta

9,6
Nachtprijs v.a. Per week (7 nachten): € 1.122,- Nachtprijs v.a. € 160,-