Villa

Antica Villa della Lana


Antica Villa Della Lana is een karakteristieke villa met een privézwembad, gelegen in Santa Firmina, een klein stadje op slechts 3 km van het stadscentrum van Arezzo, een beroemde middeleeuwse stad, wereldwijd bekend om zijn artistieke en historische schoonheid, naast de mogelijkheid om te winkelen en Toscaanse specialiteiten te proeven in een van haar vele restaurants. 

Het pand, gelegen aan de rand van het kleine stadje Santa Firmina, ligt in een afgelegen en vredige omgeving, en het is de perfecte plek om een vakantie door te brengen onder het teken van ontspanning, ver weg van de chaos van de stad. De ligging is ideaal voor wie wil genieten van de rust van het Toscaanse platteland, maar tegelijkertijd dicht bij de verschillende voorzieningen die het gebied in de juiste omgeving kan bieden.

Antica Villa Della Lana ligt in een levendig park, vol met vele soorten bomen, bloemen en aromatische kruiden. In het midden van de binnenplaats, voor de villa, staat een oude en fascinerende stenen kuip die beschermd wordt door een reling. De tuin biedt nog steeds een prachtig zwembad (afmetingen 8,50 mt x 4,80 mt – diepte van 1,15 mt tot 1,40 mt), met een onderwaterbank en een comfortabele toegangsladder naar het water, volledig omheind van de rest van het terrein en perfect zonlicht, voorzien van solterrassen en een buitendouche, waar je kunt ontspannen en jezelf kunt verfrissen tijdens de heetste zomerdagen. 

Dicht bij het zwembad is er een ontspanningsruimte met prieel, banken en een salontafel, perfect om de dag door te brengen in gezelschap van een goed boek of het drinken van een goed glas wijn onder het maanlicht. 

De buitenruimtes worden compleet gemaakt met een comfortabele en praktische barbecue, voorzien van een eettafel met stoelen, waar je buiten je favoriete gerechten kunt koken en proeven in het gezelschap van je vrienden of familie. Het terrein is volledig omheind en voorzien van overdekte en schaduwrijke parkeergelegenheid, en het is toegankelijk via twee toegangspoorten, één richting het stadscentrum en de andere die het mogelijk maakt voor gasten gemakkelijk toegang vanuit de Bagnoro-vallei. Aan de lagere zijde van de tuin is er een klein volleybalveld en een breed gazon.

INTERIEUR

Antica Villa Della Lana strekt zich uit over twee verdiepingen en kan gemakkelijk tot 10 gasten ontvangen. Het pand, ooit een oude fabriek voor wolverwerking, is verstandig gerenoveerd door een beroemde architectenstudio (eigenaar van het pand), die de oorspronkelijke structuur onaangeroerd heeft gehouden en modern heeft gemaakt met ontworpen en antieke elementen, om de gasten maximaal comfort te bieden. 

De villa opent op de begane grond naar een brede woonkamer met een grote hoogte, waar vele lofts zijn gevestigd, alsof het een evocatief "overdekt plein" is. De woonkamer is voorzien van twee banken, een tv en een eetkamer. Verder dan de woonkamer is er de keuken, volledig uitgerust en compleet met: fornuis, oven, magnetron, koelkast en vriezer, broodrooster, waterkoker, Amerikaanse koffiemachine, moka en vaatwasser. Vanuit de keuken, via een comfortabele raamdeur, heb je direct toegang tot het buitenbarbecuegebied, compleet met een bakstenen barbecue en een eettafel met stoelen. De begane grond is compleet met een badkamer met badkuip en douche, een proefruimte en een tweepersoonsslaapkamer.

Vanuit de woonkamer is er via een trap toegang tot een van de twee lofts, waar naast een kleine studio ook toegang is tot twee tweepersoonskamers en een toilet, via een charmant balkon. In de tweede ruimte, gelegen boven de keuken, bevindt zich een spel- en ontspanningsruimte. Vanaf de hoofdingang, via een prachtige stenen trap, is de eerste verdieping aanwezig, bestaande uit twee tweepersoonskamers, waarvan één met een deelbaar bed, beide voorzien van eigen badkamers en douche.

Antica Villa Della Lana beschikt over gratis Wi-Fi internetverbinding, airconditioning en muskietennetten in de slaapkamer, babybed, wasmachine, strijkijzer en strijkplank.

Huisdieren zijn toegestaan tegen toeslag.

BESTEMMING

Begane grond:

  • Ruime woonkamer compleet met banken en tv
  • Proefruimte
  • Lees- en tv-kamer
  • Dubbele slaapkamer met kleine woonkamer
  • Badkamer compleet met douche
  • Badkamer compleet met bad en douche
  • Volledig uitgeruste keuken en voorzien van: fornuis, oven, magnetron, koelkast en vriezer, broodrooster, waterkoker, Amerikaanse koffiemachine, moka en vaatwasser

Loft:

  • Twee dubbele slaapkamers
  • Een toilet
  • Studio
  • Speelkamer

Eerste verdieping:

  • Twee dubbele slaapkamers, beide voorzien van een eigen badkamer met douche.



Jouw verhuurder

Bij Micazu sinds maart 2025

Geverifieerde verhuurder
Ons bedrijf is ontstaan uit de wil om onze gasten een moderne en complete, op maat gemaakte vakantieplanning te bieden, waarbij elk aspect wordt geregeld: vanaf het boeken van de perfecte accommodatie of de mogelijkheid om te genieten van activiteiten en ervaringen die zijn afgestemd op jouw dromen, tot het afhandelen en oplossen van elke behoefte of kwestie die zich tijdens je verblijf kan voordoen.

Prijzen & reserveren

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Nu nog géén betaling nodig, pas als de verhuurder je reservering accepteert.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet

Toelichting op de prijzen & annuleringsvoorwaarden

Indien de klant zijn reservering annuleert, worden de volgende annuleringskosten in rekening gebracht:

  • 30% van de huurprijs als de annulering tot 61 dagen voor aankomst wordt gedaan.
  • 50% van de huurprijs als de annulering tussen 60 en 31 dagen voor aankomst plaatsvindt.
  • 100% van de huurprijs als de annulering tussen 30 dagen en de aankomstdag of bij niet opdagen wordt gedaan.


Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
za 24-jan-2026
tot
za 18-apr-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2700,00
Midweek -
Nacht € 386,00
Weekend -
van
za 18-apr-2026
tot
za 02-mei-2026
Minimaal verblijf 5 nachten
Week € 2700,00
Midweek -
Nacht € 486,00
Weekend -
van
za 02-mei-2026
tot
za 16-mei-2026
Minimaal verblijf 5 nachten
Week € 3300,00
Midweek -
Nacht € 594,00
Weekend -
van
za 16-mei-2026
tot
za 27-jun-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 3300,00
Midweek -
Nacht € 472,00
Weekend -
van
za 27-jun-2026
tot
za 29-aug-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 3950,00
Midweek -
Nacht € 565,00
Weekend -
van
za 29-aug-2026
tot
za 19-sep-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 3300,00
Midweek -
Nacht € 472,00
Weekend -
van
za 19-sep-2026
tot
za 17-okt-2026
Minimaal verblijf 5 nachten
Week € 3300,00
Midweek -
Nacht € 594,00
Weekend -
van
za 17-okt-2026
tot
za 31-okt-2026
Minimaal verblijf 5 nachten
Week € 2700,00
Midweek -
Nacht € 486,00
Weekend -
van
za 31-okt-2026
tot
za 17-apr-2027
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 2700,00
Midweek -
Nacht € 386,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Airco
€ 20,00
Per nacht
Ter plaatse betalen | optioneel
Eindschoonmaak
€ 300,00
Per verblijf
Ter plaatse betalen | verplicht
Eindschoonmaak met verblijf dieren
€ 50,00
Per week
Ter plaatse betalen | verplicht
Gas
€ 20,00
Per nacht
Ter plaatse betalen | optioneel
Internet
€ 0,00
Per verblijf
Inbegrepen in prijs
Opgemaakte bedden bij aankomst
€ 0,00
Per verblijf
Inbegrepen in prijs
Toeristenbelasting vanaf 12 jaar
€ 2,50
Per persoon per nacht
Ter plaatse betalen | verplicht

Huisregels

  • Inchecken: 16:00 - 20:00
    Uitchecken: 10:00
  • Huisdieren in overleg
  • Roken niet toegestaan
  • Feesten en evenementen niet toegestaan
  • Kinderen toegestaan
  • Bezoek niet toegestaan
  • Commerciële fotografie niet toegestaan

Locatie & tips

Indeling

Woonkamer
Begane grond

Airconditioning

Eethoek / Eettafel

Eetkamerstoelen

Slaapkamer 1
Begane grond

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Airconditioning

Slaapkamer 2
1e verdieping

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Airconditioning

Slaapkamer 3
1e verdieping

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Airconditioning

Slaapkamer 4
2e verdieping

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Airconditioning

Slaapkamer 5
2e verdieping

Bed: 2-persoons 200 x 160 cm

Airconditioning

Badkamer 1
Begane grond

Bidet

Toilet

Douche

Badkamer 2
Begane grond

Bidet

Toilet

Douche

Badkamer 3
1e verdieping

Toilet

Wastafel

Föhn

Badkamer 4
2e verdieping

Bidet

Toilet

Douche

Badkamer 5
2e verdieping

Bidet

Toilet

Douche

Keuken

Soort: Aparte ruimte

Broodrooster

Espressomachine

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad

Verwarming: Niet verwarmd zwembad

Privacy: Privézwembad


Faciliteiten

Type accommodatie

  • Villa

Woonoppervlakte

  • 220 m2

Verwarming

  • Gaskachel
  • Airconditioning

Buitenvoorzieningen

  • Barbecue
  • Buitenverlichting
  • Parkeerplaats(en)
  • Tuin
  • Tuinstoel(en)

Faciliteiten

  • Strijkplank / strijkijzer
  • Wasmachine

Linnengoed

  • Badjassen
  • Handdoeken (10)

Internet, wifi, audio

  • Wifi


€ 386,-
per nacht vanaf (o.b.v. 1 week)
€ 386,-
per nacht vanaf (o.b.v. 1 week)
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Géén boekingskosten
  • Je boekt direct bij de verhuurder
  • Trustpilot 16.000+ reviews: 4,8
Je betaalt veilig online

Andere vakantiehuizen van deze verhuurder