Het interieur van Villa Il Castagno is ruim en comfortabel, ideaal voor gezinnen en groepen die samen een vakantie vol ontspanning en privacy willen doorbrengen.
De villa getuigt van de geschiedenis van antieke Toscaanse boerderijen en bewaarde die elementen die de architectuur van vroeger kenmerkten: de houten balken en oude terracotta vloeren uit die periode zijn zorgvuldig bewaard gebleven bewijs van de oude families die in het huis woonden.
De begane grond heeft een eigen ingang en bestaat uit een grote woonkamer met een volledig uitgeruste keuken, uitgerust met eettafel en een prachtige woonkamer met open haard en satelliet-tv.
De slaapruimte biedt drie grote slaapkamers, twee tweepersoonskamers en één tweepersoonskamer (omgebouwd tot tweepersoonskamer). Twee zijn de badkamers die de begane grond aanvullen, één met bad en één met douche met hydrojets.
De buitenste stenen trap leidt naar de eerste verdieping van de villa: hier is u vanaf de ingang in de woonkamer, die ook is uitgerust met een keuken en eettafel, evenals een woonkamer met open haard en satelliet-tv.
De slaapruimte heeft drie grote dubbele slaapkamers, één tweepersoonskamer (indien nodig omgebouwd tot tweepersoonskamer) en twee badkamers, één met douche en één met badkuip.
De interieurs hebben gratis wifi-verbinding.
Het huis heeft geen wasmachine, maar biedt op aanvraag wasservice aan.
VILLA-BESTEMMING
APPARTEMENT 1
Begane grond
-woonkamer met open haard, bank en tv zaterdag
- volledig uitgeruste keuken voorzien van eettafel
-2 dubbele slaapkamers
-1 tweepersoonskamer (ombouwbaar tot tweepersoonskamer)
-1 badkamer met bad
-1 badkamer met hydromassage douche
APPARTEMENT 2
Eerste verdieping
-woonkamer compleet met open haard, bank en tv Saterzaal
-volledig uitgeruste keuken voorzien van eettafel
-2 dubbele slaapkamers
-1 tweepersoonskamer (ombouwbaar tot tweepersoonskamer)
-1 badkamer met douche
-1 badkamer met bad
VOOR GASTEN
Wekelijkse schone linnen, privé en volledig omheinde tuin, privé parkeergelegenheid, zwembad met solariumbarbecue, tuinmeubilair, tv op de zit, alleen kleine en middelgrote huisdieren toegestaan tegen de extra prijs van 30 € per week, gratis wifi-verbinding, verwarming bij gebruik, wasservice op verzoek, kinderstoel en babybedje op verzoek, föhn, volledig uitgeruste keuken inclusief met: oven, koelkast, vriezer, vaatwasser, Amerikaans koffiezetapparaat, Italiaanse moka.
DIENSTEN IN DE NABIJHEID
Pergo met supermarkt en diensten 2,4 km, Cortona met alle diensten 4 km, Camucia met grote supermarkten 4 km, tennisbanen 5 km, fitnessruimte 5 km.
Treinstations:
Camucia-Cortona 4 km, Terontola 7,2 km, Arezzo 33 km
Luchthavens:
Perugia 57 km, Florence 137 km, Rome 235 km
TOERISTISCHE BEZIENSWAARDIGHEDEN:
Cortona 4 km, Montepulciano 32,2 km, Pienza 39 km, Siena 74,2 km, Perugia 49 km, Florence 100 km, Rome 206 km
