Villa Luana is het resultaat van een diepgaande en vakkundige renovatie waarbij een oude boerenannex is omgevormd tot een moderne villa vol alle gemakken, geïnspireerd door de Toscaanse architectuurtraditie en gebouwd met lokale stenen, houtsoorten en materialen.
De villa, privé en onafhankelijk, ligt op een gemakkelijk bereikbare en verhoogde plek vanwaar je een prachtig uitzicht hebt op de omliggende vallei en de stad Cortona, die slechts enkele minuten rijden is. Voor de sportievere gasten kan de wandeling van de villa naar Cortona ook een aangename en gezonde excursie zijn.
Vanaf de centrale ligging kun je met de villa ook gemakkelijk alle mooiste Toscaanse en Umbrische steden bereiken met geweldige dagelijkse reizen.
Villa Luana bevindt zich op een terrein van meer dan 5.000 m², volledig omheind en beschermd door een toegangspoort. Het heeft privéparkeergelegenheid en grote buitenruimtes waar u aangename en ontspannende dagen kunt doorbrengen. Het is verdeeld over twee verdiepingen die zowel intern als door een externe trap verbonden zijn.
Vanaf de parkeerplaats is de begane grond gemakkelijk toegankelijk, terwijl op de bovenverdieping de tuin is waar het prachtige en panoramische zwembad is (infinity pool - 4x9 meter - minimale diepte 1,20 m, maximale diepte 1,50 m - geopend van 15 april tot 30 oktober) vergezeld van ligstoelen om te ontspannen en een schaduwrijke pergola. Tot je beschikking heb je ook een terras met eettafel om je gerechten in de open lucht te genieten en een barbecue. Vanuit de tuin is het panoramische uitzicht op de vallei en de zonsondergang een van de hoogtepunten van uw verblijf in Toscane!
Interieurbeschrijving
Villa Luana heeft een groot (ongeveer 150 m²) en comfortabel interieur; het is gebouwd met enkele traditionele kenmerken (terracotta vloeren, stenen constructie, zichtbare Lego-balken), maar met de introductie van hedendaagse elementen en materialen die het comfortabel maken, vol waardevolle details en gericht op maximaal comfort van gasten.
Op de begane grond komen we in een open ruimte waar een prachtige woonkamer is met een grote hoekbank en gevolgd door een plek gewijd aan gezelligheid: een moderne keuken met alles wat je nodig hebt om je maaltijden te bereiden en een prachtige eettafel van hout, allemaal ontworpen om zelfs het bereiden van maaltijden tot een moment van delen en vreugde te maken.
Verder vinden we de wasruimte en een opslagruimte en dan de eerste van de drie slaapkamers, een heel specifieke tweepersoonskamer waar we een mooi hoek-tweepersoonsbed en een hydromassagebad met chromotherapie en muziek vinden. De kamer is compleet met een eigen badkamer met douche en watervaleffect, nebulisatie en chromotherapie. De begane grond wordt voltooid door een tweede badkamer.
We gaan naar boven op de eerste verdieping met een comfortabele trap die ons naar het slaapgedeelte leidt, waar we een tweede tweepersoonsslaapkamer vinden, ook met een eigen badkamer, douche en een Franse raam met directe uitgang naar het panoramische terras, en de derde en laatste slaapkamer eveneens dubbel met panoramisch uitzicht. Voor de kamer is de badkamer compleet met douche met watervaleffect en hydromassage.
De woonkamer op de begane grond bestaat uit een bank en een hoekje kitchenette, wat handig is omdat het van de woonkamer naar een directe uitgang naar de veranda gaat, waar een eettafel en een barbecue zijn om van je gerechten in de open lucht te genieten.
Alle kamers van Villa Luana hebben gratis wifi-internet en muggennetten. Airconditioning en verwarming zijn beschikbaar in alle kamers (betaald naar verbruik zelf). Dieren zijn niet toegestaan. Babybedje en kinderstoel zijn op verzoek inbegrepen.
VILLA-BESTEMMING
Begane grond:
- woonkamer met grote bank en smart-tv
- volledig uitgeruste keuken met: oven, koelkast, vriezer, magnetron, vaatwasser, Amerikaanse koffiemachine, Italiaanse moka, espressomachine, broodrooster, wijnkelder, ijsmachine, snijder
- een dubbele slaapkamer met hydromassagebad en een eigen badkamer met douche
- Slechts één badkamer
- Wasruimte met wasmachine, droger, gootsteen, strijkijzer en strijkplank
- een opslagruimte
Eerste verdieping:
- een dubbele slaapkamer met een eigen badkamer, compleet met douche en uitgang naar het terras
- een tweepersoonskamer
- een badkamer compleet met douche
- Een woonkamer met bank en een verborgen kitchenette met inductie, gootsteen, koelkast. Directe uitgang naar de veranda en het tuin-/zwembadgebied
VOOR DE GASTEN
Tuin, parkeerruimte, zwembad, ligstoelen en ligstoelen, panoramisch uitzicht, tuinmeubilair, eettafel buiten, wekelijks verschooning van het beddengoed, WI FI internetverbinding, smart-tv, airco en verwarming tegen betaling afhankelijk van het verbruik, wasruimte met wasmachine, droger, gootsteen, strijkijzer en strijkplank, föhn, babybed en ledikant op verzoek, volledig uitgeruste keuken met: oven, koelkast, vriezer, magnetron, vaatwasser, Amerikaans koffiezetapparaat, Italiaanse moka, koffiemachine, espresso, broodrooster, wijnkelder, ijsmaker, snijder
