Deze prachtig gerestaureerde schuur was oorspronkelijk een kleine “metato” die door de lokale boeren werd gebruikt als opslagplaats en later als stal.
Het huis is door de huidige eigenaren gerenoveerd en vergroot en biedt een adembenemend uitzicht op de omgeving van Lucca en de Valdinievole. Het huis is aan de buitenkant gebouwd in natuursteen en aan de binnenkant weerspiegelt het de typische Toscaanse stijl met plafonds met kleine balken en tegels in “terra cotto” en een stenen trap.
Villa Veduta is ongeveer 140 vierkante meter groot en bestaat uit twee verdiepingen. De villa ligt op een van de beroemdste heuvels van de omgeving van Lucca, zowel vanwege de kwaliteit van de lucht als vanwege het uitzicht. Het zwembad ligt op een panoramisch terras van waaruit u kunt genieten van een onvergetelijk uitzicht.
Accommodatie: 5 personen, 3 slaapkamers, 4 badkamers
Het huis heeft twee verdiepingen. De begane grond bestaat uit een woonkamer met banken (waarvan één slaapbank) en tv, een badkamer met douche en een keuken die van alle gemakken voorzien is. Via een interne stenen trap met 16 treden heeft u toegang tot het slaapgedeelte, dat bestaat uit drie slaapkamers, waarvan twee tweepersoonskamers en één eenpersoonskamer (met de mogelijkheid voor een extra eenpersoonsbed), allemaal met eigen badkamer met douche.
Buiten:
De tuin heeft een oppervlakte van 3.000 vierkante meter, waarvan het grootste deel bestaat uit gazon met bloemen en sierplanten. De keuken komt uit op de veranda met een grote tafel, ideaal om buiten te eten. Er is een barbecue beschikbaar voor gasten. Het indrukwekkende uitzicht vanuit de tuin is eindeloos.
Het onverwarmbare zwembad is bereikbaar via 49 treden en heeft een rechthoekige vorm met zoutzuivering en meet ongeveer 11 x 4,5 meter met een vaste diepte van 1,40 cm. De toegang tot het zwembad wordt vergemakkelijkt door een Romeinse trap met 6 treden. Er is ook een kinderbad van 3 x 3 meter met een vaste diepte van 45 cm. Het zwembad is geopend van 1 mei tot 1 oktober.
Faciliteiten:
- Zwembad 11 x 4,5 x1,40 met romeinse treden
- Kinderzwembad van 3 x 3 x 0,45
- Ligbedden
- Zitje, met uitzicht, in de tuin
- Grote tuin
- BBQ
- Tuinmeubilair
- WIFI internet
- Televisie
- Airconditioning in de hal boven
- Magnetron
- Oven
- Koelkast
- Vriezer
- Italiaanse Coffee Machine en Amerikaanse Coffee Machine
- Wasmachine
- Parkeerruimte
Afstanden:
- Winkels: 7 km
- Restaurant: 2 km
- Stad: Pescia 9 km
- Tennisclub Forte dei Marmi 57 km
- Montecatini Golf Club 30 km
- Luchthavens: Pisa 58 km, Florence 64 km, Bologna 146, Rome 372 km
- Snelweg: 15 km
- Treinstation: Pescia 9 km
- Zee: 50 km
Bezienswaardigheden:
- Stranden - Viareggio en Versilian stranden: Lido di Camaiore 50 km
- Lucca en renaissance muren: 15 km
- Vinci en het Museum Leonardiano di Vinci: 38 km
- Pisa en de scheve toren: 54 km
- Garfagnana: 54 km
- Forte dei Marmi: 58 km
- Pietrasanta, de stad van de kunstenaars: 58 km
- Lajatico, beroemd om het “Silence Theatre”: 63 km
- Florence en de Giotto-toren: 68 km
- Livorno en de veerboothaven: 70 km
- Parco Naturale Alpi Apuane - Marmergrotten: 70 km
- Volterra: 80 km
- San Gimignano 85 km
- Nationaal park Cinque Terre - Riomaggiore: 113 km
- Bolgheri, beroemd om zijn wijnen (Sassicaia en Ornellaia): 120 km
- Siena en de kathedraal: 140 km
Attracties voor kinderen
- Pinocchio Park 7 km
- Avonturenpark van Pizzorne 18 km
- Apua Avonturenpark van Massa 62 km
Spa & resort
- Grotta Giusti 26 km
- San Giuliano Terme 36 km
- Bagni Di Pisa Natural Spa 36 km
- Porretta Terme 72 km
