Terug naar zoekresultaten

Vakantiehuis

Beschikbaar

Maison de la Gobette

€ 365.000
  • 370 m² / 2272 m²

  • 12 kamers

  • 6 slaapkamers

Dit mooie vrijstaande zeer royale vakantiehuis met werkplaats en schuren – 4.951 m² perceel – ligt in het landelijk gelegen Clery-le-Grand in de Maasvallei nabij België 🇧🇪 en Luxemburg 🇱🇺 en 2.5 uur rijden van Maastricht. 

Het huis ligt aan een doodlopend weggetje (welke 200m verder stopt in de weilanden) en vandaar zeer rustig en verkeersvrij gelegen.

Voorzieningen zoals supermarkt, bakker, restaurants, camping met zwemwater, etc. zijn op slechts 3 km afstand beschikbaar in Dun-sur-Meuse. 

Het huis heeft een masterbedroom (studio van 60 m2) met dubbele wastafels, ligbad, douche, eigen toilet en uitzicht op de heuvels. Daarnaast zijn er nog 5 slaapkamers, 2 badkamers, een extra toilet, een bijkeuken en een zeer ruime woonkeuken. Laatste grenst aan het grote terras met zwembad , overdekte lounche-hoek en overdekte zit/eetgelegenheid. De ruime tuin is volledig omheind en biedt optimale privacy. De tuin is aan de achterzijde begrensd door het forellen-beekje de L'Andon welke 3 km verder in de Maas uitmondt. 

Mbt hoofdhuis: 

•    Inpandige garage

•    Ruime werkplaats

•    Cave a Vin

•    Brocante-winkeltje

•    Open haard kamer met zeer fraai authentieke en functionele open haard

•    Zeer ruime zolder met mogelijkheid tot uitbreiding slaap-/badkamers/appartementen

•    Aangelegen schuur met originele operationele pizza/brood-oven

•    Overkapte parkeergelegenheid voor 4 auto's + houtopslag

•    10 stuks zonnepanelen met slimme meters tbv regeling boilers, etc

•    RIKA Tronic Imposa speksteen houtkachel (emissielabel A+) 

•    Glasvezel internet aansluiting

•    Smart-TV + sound-bar

•    Ruime cour met jeux de boules baan en originele functionerende water-put naast het huis

•    Aangelegen opslagruimte

Mbt bijgebouwen: 

•    Losstaande hangaar/werkplaats (voorheen houtzagerij); Oppervlakte: 170m2 met elektriciteit (+ krachtstroom) en water- en wifi-aansluiting

•    Aan de hangaar aangebouwde stal (geschikt voor kippen/konijnen/paarden)

•    Losstaande schuur (voorheen deel van een graanmolen) gelegen aan de sluisjes waar voorheen het schoepenwiel van de watermolen zat (as van het schoepenwiel en sluisjes zijn nog aanwezig)

•    Losstaande garage

•    Aangelegen bouwkavel ad 416 m2 (momenteel nog onbebouwd maar met reeds eigen huisnummer)

Het huis is instapklaar en naast bewoning ook zeer geschikt om een B&B uit te baten of als verhuur vakantiehuis. Momenteel wordt het huis door ons uitgebaat als vakantiehuis voor de verhuur (zie Micazu verhuur site) voor groepen tot 12 personen en zijn er nog ruime uitbreidingsmogelijkheden aanwezig.

Het huis is volledig gemeubileerd en naast de houtkachel en open haard voorzien van elektrische verwarming in alle leefruimtes. Het huis wordt inclusief de volledige inrichting aangeboden. 

De woonkeuken is daarbij compleet voorzien van alle benodigde apparatuur en kan perfect verwarmd worden door de zeer luxe RIKA tronic speksteen houtkachel. Daarnaast bieden we oa een hangaar/werkplaats aan met een oppervlakte van 170m2 en een grote weide aangrenzend aan de tuin, ideaal voor paarden- dieren liefhebbers.

Kortom een uniek en heerlijk fantastisch huis met vele mogelijkheden.

Indien u naar een nog groter project op zoek bent, kijk dan ook naar onze andere advertentie (huis + terrein aan overzijde), staat ook op Micazu.

Voor vragen contact op nemen met Wouter & Anna.

Kenmerken

Basis gegevens

  • Vraagprijs € 365.000
  • Vraagprijs per m² € 986,49
  • Aangeboden sinds 7 juli 2025

Kenmerken

  • Status Te koop
  • Permanent wonen Ja
  • Verhuur toegestaan Ja, zowel toeristische verhuur als lange termijn verhuur

Bouw

  • Soort bouw Bestaande bouw
  • Bouwjaar -
  • Dak Zadeldak met pannen

Oppervlakte en inhoud

  • Woonoppervlakte 370 m²
  • Perceeloppervlakte 2272 m²
  • Gebouwgebonden buitenruimte 100 m²
  • Externe bergruimte/schuur 200 m²
  • Inhoud 1800 m³

Indeling

  • Aantal kamers 12
  • Aantal slaapkamers 6
  • Aantal badkamers 3
  • Aantal woonlagen 3
  • Sanitaire voorzieningen Douche (3x), Toilet (4x), Bad (2x)

Energie

  • Energielabel C
  • Isolatie Dakisolatie, Dubbelglas
  • Verwarming Elektrisch
  • Warm water Boiler
  • Aangesloten op Elektriciteitsnetwerk, Zonnepanelen

Parkeren

  • Parkeergelegenheid Overkapte parkeerplek
  • Capaciteit 4 auto's of meer

Ligging & buitenruimte

  • Ligging Buiten bebouwde kom, In bosrijke omgeving, Meer of rivier
  • Buitenruimte Achtertuin, Zijtuin, Voortuin, Patio/ binnenplaats

Plattegrond

  • Maison_de_la_Gobette_1763.pdf Bekijk

Locatie

De verkoper

Wouter en Anna
Wouter en Anna

Wouter en Anna Particulier

Woonachtig in Frankrijk Spreekt de talen Duits, Engels, Frans, Nederlands

Stel een vraag aan de verkoper

101x

Bekeken

0x

Bewaard als favoriet

ma 07-07-2025