Vakantiehuis

Beschikbaar

Kreta met uitzicht en extra's

€ 279.000

Ons vakantiehuis is gelegen op een schilderachtige heuvel met een perfect uitzicht op de baai van Kalyves in Apokoronas.

Het is volledig gemeubileerd en klaar om in te trekken.

Inbegrepen in de prijs zijn 

  • Auto, Hyundai i20, BJ 2014, 77.000 km, met aanhangerkoppeling
  • een sauna-infraroodcabine combinatie bij het huis voor de koelere dagen
  • Haard
  • Vloerverwarming
  • Satelliet systeem
  • Airconditioning in het huis
  • Poel

Details over de woning:

  • Bouwjaar 2006
  • ca. 76 m² woonoppervlak op de begane grond
  • ca. 28 m² toegankelijk dakterras via buitentrap
  • ca. 95 m² buitenruimte (terras beneden, binnenplaats, parkeerplaats)
  • Ingerichte keuken met eethoek, grote eettafel, 2 slaapkamers met elk een tweepersoonsbed en ingebouwde kasten, grote badkamer met douche, raam en wasmachine, tv, terrasmeubilair, prachtige planten in de buitenruimte - klaar voor de oogst

Laag:

  • 15 minuten lopen naar het strand, de boulevard en gastro-aanbiedingen
  • 4 minuten lopen naar de dichtstbijzijnde supermarkt en andere zeer goede restaurants

Met een sauna, open haard en vloerverwarming kunt u het zich het hele jaar door comfortabel maken op Kreta. Geschikt als vakantiehuis, bejaardentehuis of investering. De vastgoedprijzen stijgen hier van jaar tot jaar, waarbij de kosten van levensonderhoud en aanverwante kosten laag blijven.

Een van de mooiste gebieden is Apokoronas, gelegen tussen Chania en Rethymno met zijn historische centra. Vanaf hier kunt u gemakkelijk de betoverende stranden van Balos en Elefanosis, Samaria - de langste kloof van Europa en het zwanenmeer Ayla bereiken. Andere excursiebestemmingen zijn de 2500 m hoge Witte Bergen. Ze zijn goed zichtbaar vanaf het dakterras. Op 5 km van het huis ligt het oude stenen dorp Koumos en Kournas, het grootste zoetwatermeer van Kreta. Onder Rethymno bevinden zich de reptielenboerderij Reptisland en de site van 100 watervallen met een meer - de bronnen van de Argyroupolis en er zijn nog veel meer spannende bestemmingen te ontdekken op het zonnige eiland. 

Rookvrij en diervrij huishouden. Prijs is VB prijs. Geen bemiddelingskosten.

Bezichtigingen vanaf nu op afspraak.


Kenmerken

Basis gegevens

  • Vraagprijs € 279.000
  • Vraagprijs per m² € 3671,05
  • Aangeboden sinds 4 juni 2025

Kenmerken

  • Status Te koop
  • Permanent wonen Ja
  • Verhuur toegestaan Ja, zowel toeristische verhuur als lange termijn verhuur

Bouw

  • Soort bouw Bestaande bouw
  • Bouwjaar 2006
  • Dak Plat dak met dakterras

Oppervlakte en inhoud

  • Woonoppervlakte 76 m²
  • Perceeloppervlakte 95 m²
  • Gebouwgebonden buitenruimte -
  • Externe bergruimte/schuur -
  • Inhoud 0 m³

Indeling

  • Aantal kamers 3
  • Aantal slaapkamers 2
  • Aantal badkamers 1
  • Aantal woonlagen 1
  • Sanitaire voorzieningen Douche (1x), Toilet (1x)
  • Basis voorzieningen Airconditioning, Vloerverwarming

Energie

  • Energielabel Geen
  • Isolatie Dubbelglas
  • Verwarming Vloerverwarming
  • Warm water Boiler
  • Aangesloten op Elektriciteitsnetwerk, Riool

Parkeren

  • Parkeergelegenheid Niet overkapte privéparkeerplaats
  • Capaciteit 1 auto

Ligging & buitenruimte

  • Ligging Binnen bebouwde kom, Dichtbij centrum
  • Buitenruimte Dakterras, Patio/ binnenplaats

Toegankelijkheid

  • Toegankelijkheid van de woning Gelijkvloers

Locatie

De verkoper

Sassen
Sassen

Sassen Particulier

Woonachtig in Duitsland Spreekt de talen Duits

Ik heb het huis in 2017 als vakantiehuis gekocht en heb hier ook enkele winters zeer aangenaam doorgebracht. In die tijd heb ik het eiland uitgebreid verkend, een aantal sporten uitgeprobeerd (bv. kanoën, waterskiën, materialen te huur op de promenade, wandelen ...) en er is nog zoveel te ontdekken en te beleven. Kreta heeft voor mij nooit zijn aantrekkingskracht verloren, maar ik wil me toch oriënteren op Thailand om bij mijn oude vriendin te gaan wonen. Daarom moet ik afscheid nemen van deze betoverende Trinity Villa. Als je de dag wilt beginnen met het mooiste uitzicht op zee en de avond wilt afsluiten met zelf geoogste druiven en de beste kaas en wijn met schilderachtige zonsondergangen, neem dan gerust contact met me op.

Stel een vraag aan de verkoper


50x

Bekeken

0x

Bewaard als favoriet

wo 04-06-2025

Geplaatst op micazu


Sassen
Sassen

Sassen Particulier

Woonachtig in Duitsland Spreekt de talen Duits
  • Direct contact met de verkoper
  • Geen kosten voor kopers!
  • Betrouwbare advertenties
Geverifieerde verkoper

Andere bekeken ook

--> --> -->