Vakantiepark Aan de Maas – Kavel 108 Lumiere 10 personen
Bent u op zoek naar een moderne, instapklare en ruime vakantiewoning op een prachtige locatie aan het water? Dan is deze Lumière-woning op Vakantiepark aan de Maas een uitstekende kans.
Deze vrijstaande recreatiewoning is traditioneel gebouwd in 2021 en heeft een royaal woonoppervlakte van circa 150 m². De woning staat op een ruime koopkavel van 511 m², wat betekent dat u volledig eigenaar bent van de grond. Dit biedt niet alleen extra zekerheid, maar maakt de woning ook zeer aantrekkelijk als investering.
De woning is geschikt voor 10 personen en wordt volledig gemeubileerd en inclusief inventaris opgeleverd. De inrichting is sfeervol, modern en praktisch, waardoor u direct kunt genieten zonder extra investeringen.
De ruime woonkamer staat in open verbinding met de moderne L-keuken, die is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, combimagnetron en koffiezetapparaat. Daarnaast is de woning uitgerust met een AquaCell waterontharder, wat zorgt voor extra comfort en minder kalkaanslag.
De woning beschikt over vijf slaapkamers, ideaal voor grote gezinnen, gasten of verhuur. Daarnaast zijn er meerdere moderne badkamers aanwezig met een inloopdouche, wat zorgt voor extra comfort en een luxe uitstraling.
Dankzij de ruime indeling en het royale perceel van 511 m² heeft u zowel binnen als buiten volop ruimte om te ontspannen en te genieten van rust en privacy.
De woning wordt duurzaam verwarmd middels een warmtepomp, wat zorgt voor energiezuinig en toekomstbestendig gebruik.
Kortom: met deze sfeervol ingerichte Lumiere-woning op Vakantiepark aan de Maas koopt u een moderne, comfortabele vakantiewoning op een prachtige locatie waar u het hele jaar door kunt genieten van rust, natuur en ontspanning.
✅ Type Lumiere met een woning oppervlakte van 150 M2 – ruim en stijlvol ingericht
✅ Inductiekookplaat – veilig, modern en energiezuinig
✅ Vijf slaapkamers – volop ruimte voor familie en gasten
✅ Een Badkamer – en inloop douche praktisch en comfortabel
✅ Verwarming op Warmtepomp – energiezuinig en toekomstbestendig
✅ Gelegen op een koopkavel
✅ Bouwjaar 2021 – goed onderhouden en volledig ingericht meubels en inventaris
De woning wordt aangeboden voor een prijs van € 610.000,00 Exclusief 21% Btw K.k.
Waarom kiezen voor deze woning?
• Direct toegang tot het strand – ideaal voor waterliefhebbers
• Geschikt voor 10 personen – luxe en comfort voor gezinnen en gasten
• Volledige eigendom van de woning en perceel
Droomt u van een eigen vakantiewoning 10 persoons op dit prachtige park? Neem vandaag nog contact op met Vakantieparken Makelaar voor meer informatie of om een bezichtiging te plannen. Bel ons gerust 023.792.04.68
