Velthorst – Charmant 6-persoons chalet aan de vijver in de Limburgse natuur
€ 119.000,00
Op EuroParcs Limburg in Susteren ligt dit sfeervolle Velthorst chalet, prachtig gelegen op een ruime kavel van 516 m² met uitzicht over een vijver. De woning biedt comfort, rust en gezelligheid – ideaal als tweede huis, vakantieverblijf of investering in recreatief vastgoed.
Binnen stapt u in een lichte, open living waar de lounge hoek, eethoek en open keuken samenkomen. Dankzij de grote raampartijen en openslaande tuindeuren geniet u van veel lichtinval en een fraai uitzicht over de tuin en het water. De woonkamer is smaakvol ingericht met twee comfortabele banken, een salontafel en een tv-meubel met televisie. Via de aanwezige CAI-aansluiting en internetverbinding bent u van alle gemakken voorzien.
De eethoek beschikt over een ruime tafel met zes stoelen en grenst direct aan de moderne keuken met hoogglans afwerking. Deze is compleet uitgerust met een koel-vriescombinatie, oven, vaatwasser, gasstel en afzuigkap – alles wat u nodig heeft om ook tijdens uw vakantie heerlijk te koken.
De zes slaapplaatsen zijn verdeeld over drie slaapkamers:
Een hoofdslaapkamer met twee aan een geschoven eenpersoonsbedden,
Een tweede slaapkamer met twee eenpersoonsbedden,
En een derde slaapkamer met een stapelbed.
Alle kamers beschikken over kastruimte.
De badkamer is netjes en compleet, voorzien van een douchecabine, toilet, designradiator en brede wastafel met spiegel.
Buiten vindt u een onderhoudsvriendelijke tuin met een betegeld terras en tuinmeubilair, direct aan de vijver gelegen – een heerlijke plek om te ontspannen en te genieten van de rust. De woning beschikt daarnaast over een eigen parkeerplaats, airconditioning, apart toilet, en wordt inclusief inventaris opgeleverd.
De woning is recent geschilderd en voorzien van een nieuwe vloer, waardoor deze instap klaar is. Verwarming vindt plaats via een CV-installatie.
Over de woning:
✅ Royale vakantiewoning van 55 m² – ruim opgezet en sfeervol ingericht
✅ Gaskookplaat – veilig en modern koken
✅ Drie slaapkamers – ideaal voor grotere gezinnen of extra gasten
✅ Badkamer en incl. toilet – praktisch en comfortabel
✅ Verwarming via gas – behaaglijk in elk seizoen
✅ Gelegen op een grote eigen kavel van 516 m² – volop privacy direct aan de vijver
✅ Goed onderhouden en instap klaar
De woning is te koop vrij van BTW, € 119.000,00 k.k.
Waarom kiezen voor deze woning?
• Zeer ruime kavel – genieten van rust en vrijheid
• Geschikt voor 6 personen – extra slaapruimte en comfort
• Volledige eigendom van zowel woning als perceel
• Perfect als familieverblijf of voor verhuur
Wilt u genieten van comfort en ruimte op een prachtige locatie? Neem contact op met Vakantieparken Makelaar voor meer informatie of om een bezichtiging te plannen.
