Appartement front-line in Oropesa
- 80 m² / 80 m²
- 7 kamers
- 3 slaapkamers
Het mooie appartement is gelegen op de derde verdieping in een klein appartementsgebouw van 7 appartementen. Er is een grote lift aanwezig. Er zijn 2 volledig ingerichte slaapkamers, elk met een 2-persoonsbed, een open keuken met vitrokookplaat, oven, koelkast met diepvries en microgolfoven. Een badkamer met lavabo, bidet, toilet en douche. Er is een ruime woonplaats dat uitgeeft op het terras. Er is airco en een wasmachine aanwezig. Het warm water gaat via een electrische boiler. Op het gelijkvloers is een grote berging, ideaal om fietsen en strandspullen te bewaren.
Het appartement heeft een toeristische licencie en kan dus zonder problemen verhuurd worden maar u kan er ook gewoon zelf in wonen.
Het appartement is gelegen op 100 meter van het strand en op 50 meter van de hoofdstraat. En in Moncofa kan men het hele jaar door gratis parkeren.
Moncofa is een leuk stadje. In de winter is het er lekker rustig maar toch zijn de meeste winkels, cafeetjes en restaurants er het ganse jaar door open aangezien Moncofa het hele jaar door bewoond wordt. Ook is er elke zaterdag een grote leuke markt. In de zomer is het er drukker maar zonder massatoerisme en er is altijd wel iets te doen.
Er is zowel een zandstrand als een strand met keitjes en er zijn veel speelparkjes voor kinderen. Honden zijn op het strand toegelaten.
Het klimaat is het ganse jaar door aangenaam, warm in de zomer en nooit echt koud in de winter.
Valencia is op 30 minuten rijden en je kan er ook vanuit Moncofa met de trein naartoe. Castellon ligt op 50 minuten rijden en de ondergrondse rivier, las cuevas de san Jose ligt op 15 minuten rijden. Moncofa is perfect gelegen om het prachtige binnenland van Castellon en Valencia te bezoeken. Historische dorpjes, prachtige steden, natuurlijke zwembaden, watervallen, oude ijzermijnen, kastelen, grotschilderingen, natuurparken, de albufera, bekend van de arroz bomba, en nog veel meer.
Wij zijn Sandy, Belgisch en Jose, Spaans en we baten een B&B uit in Atzaneta del Maestrat. We houden beiden van dieren en reizen.
Bekeken
Bewaard als favoriet
Geplaatst op micazu