Appartement


Wij verhuren 2 appartementen. De appartementen liggen boven elkaar en hebben beide een prachtig uitzicht. De appartementen zijn gelijk aan elkaar en zijn voorzien van 2 slaapkamers en 1 badkamer. Er is internet, airco, wasmachine en satelliet tv met Nederlandse zenders (Ned1,2,3 RTL4,5,7,8 SBS6.

De appartementen zijn 64m2 groot en voorzien van 4 sterren! De appartementen liggen in het plaatsje Pinezici op het eiland Krk. Krk is een zeer geliefde vakantiebestemming. Het eiland is verbonden met het vaste land ter hoogte van Rijeka dmv een prachtige brug. Pinezici ligt centraal tussen de plaatsjes Krk, Malinska, Vrbnik, Punat, Baska en is bij uitstek geschikt voor het maken van uitstapjes. Pinezici ligt 1365 km van Utrecht.
Op 300-400 meter zijn diverse strandjes waar het heerlijk vertoeven is.


De verhuurder

Advertentie online sinds april 2010

Bekijk het volledige profiel


In juli 2007 hebben wij onze twee appartementen gekocht in Kroatië op het eiland Krk. Omdat wij minimaal twee maal per jaar naar Kroatië gaan voor vakantie en familiebezoek (Dalia is geboren in Split) wilden wij in Kroatië graag ons eigen plekje hebben. Iets voor ons zelf. Wij hebben veel plaatsjes en streken bezocht. Maar uiteindelijk is onze keuze gevallen voor het eiland Krk en het plaatsje Pinezici waar onze tante en oom wonen.
Wij heten u graag welkom, Cock en Dalia

Je betaalt veilig online

Bij deze verhuurder kun je veilig online betalen. Lees meer over betalingen

Veilig betalen met: iDEALVeilig betalen met: MastercardVeilig betalen met: VisaVeilig betalen met: Bancontact Veilig betalen met: Giropay Veilig betalen met: MyBank Veilig betalen met: Sofort Banking

Prijzen & reserveren

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Klik op de groene button om je reservering te starten. Nog geen betaling nodig.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie

Toelichting op de prijzen

De prijzen zijn gebaseerd op basis van een bezetting van 2 personen. Bij een hogere bezetting bedraagt de prijs 70 euro p.p. per week extra.


Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
za 02-sep-2023
tot
za 28-okt-2023
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 400,00
Midweek -
Nacht € 57,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

Extra persoon (basisprijs geldt t/m 2 personen)
€ 70,00
Per persoon per week
Betalen bij boeking | verplicht

Locatie & tips

Tips van de verhuurder

Beide appartementen hebben een prachtig uitzicht op zee en eilanden.
Pinezici is een rustig plaatsje op het geliefde eiland Krk dat via een brug bereikbaar is. Pinezici ligt centraal tussen de plaatsjes Krk, Malinska, Punat, Baska en is bij uitstek geschikt voor het maken van uitstapjes.Pinezici ligt 1365 km van Utrecht.Huurprijs per appartement per week bij een bezetting van 2 personen:325 euro in het laagseizoen, 420 euro in het hoogseizoen.Een weekje vakantie in Kroatië laat zich bovendien uitstekend combineren met een weekje vakantie in Italië. In de maanden mei (mei vakantie + laagseizoen tarief!) en juli is de temperatuur aangenaam en is het ook niet zo druk.
Er zijn 2 appartementen te huur. Deze liggen boven elkaar en hebben beide een prachtig uitzicht op zee en eilanden.Beide appartementen zijn gelijk aan elkaar en hebben 2 slaapkamers en 1 badkamer. De appartementen zijn voorzien van airco, wasmachine en satelliet tv.De appartementen zijn voorzien van 4 sterren!
Er zijn diverse leuke uitstapjes mogelijk vanuit Pinezici.Een bezoek aan de Plitvice watervallen is een aanrader. De rit er naar toe deels langs de prachtige kustweg is op zich al een beleving.Het is c.a. 2 uur rijden vanaf Pinezici.Uiteraard is er op het eiland genoeg te doen en zijn er diverse leuke plaatsjes zoals Krk, Malinska, Baska etc. die een bezoek waard zijn.In Istrie op c.a. 135 km van Pinezici liggen de historische plaatsjes Pula, Rovinj en porec.En op c.a. 280 km van Pinezici ....... Venetie
Er zijn diverse leuke restaurantjes in de buurt waar heerlijk gegeten kan worden. In Pinezici is 1 restaurant.In Poljica ( 4 km van Pinezici) ligt het oergezellige restaurant de 3 kastanjes. Dit restaurant is van binnen alleen al een bezichtiging waard.Hier kunt zich laten verrassen door heerlijk gegrild lamsvlees, verse vis of inktvis salade.In Valbiska is een uitstekende pizzeria en restaurant. Uiteraard is Valbiska een bezoekje waard. Uiteraard zijn er prima restaurantjes te vinden in de omliggende plaatsjesKrk, Malinska etc.
Wij staan op Zoover:Kroatië > Kvarner > Pinezici > Appartement Cccroatia.

Indeling

Woonkamer
1e verdieping

Airconditioning

Eethoek / Eettafel

Eetkamerstoelen (6)

Slaapkamer 1
1e verdieping

Bed: 2-persoons

Dekens

Kledingkast(en)

Slaapkamer 2
1e verdieping

Bed: 2-persoons

Dekens

Kledingkast(en)

Badkamer
1e verdieping

Toilet

Douche

Wastafel

Keuken

Soort: Open

Koelkast

Koffiezetapparaat

Faciliteiten

Type accommodatie

  • Appartement

Woonoppervlakte

  • 64 m2

Populaire thema's

  • Luxe accommodatie
  • Zon, zee & strand

Internet, wifi, audio

  • Satellietontvanger
  • Wifi
  • Televisiescherm in cm:
  • Nederlandstalige zenders (9)
  • Internetaansluiting

Buitenvoorzieningen

  • Balkon
  • Garage
  • Parkeerplaats(en)
  • Terras (1)
  • Tuinstoel(en)
  • Tuintafel(s)

Privacy

  • Van buiten zichtbaar

Faciliteiten

  • Wasmachine
  • Roken niet toegestaan
  • Huisdier niet toegestaan

Linnengoed

  • Bedlinnen
  • Handdoeken (4)

Verwarming

  • Airconditioning


per week v.a.
per week v.a.
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Géén boekingskosten
  • Gebruik onze service gratis!
  • Je boekt direct bij de eigenaar
Je betaalt veilig online

Anderen bekeken ook: