Nederland
Wanneer?
|
Gasten toevoegen
499 vakantiehuizen
Sluit filters
Filters
Populaire filters
- Wifi (491)
- Bubbelbad / Hot tub (52)
- Zwembad (92)
- Privézwembad (14)
- Sauna (57)
Type accommodatie
- Vakantiehuis (268)
- Villa (24)
- Appartement (16)
- Bungalow (67)
- Chalet (62)
- Gîte / Cottage (5)
- Studio (6)
- Geschakelde woning (9)
- Penthouse (1)
- Bed & Breakfast (4)
- Boerderij (12)
- Finca (0)
- Stacaravan (3)
- Landhuis / Kasteel (4)
- Stadswoning (0)
- Blokhut / Lodge (5)
- Tiny House (8)
- Glamping / Safaritent / Yurt (1)
- Pension / Guesthouse / Privékamer (1)
- Camper / Jacht / Woonboot (3)
- Molen (0)
- Grotwoning (0)
Zwembad
- Zwembad (92)
- Privézwembad (14)
- Gezamenlijk zwembad (60)
- Openbaar zwembad (18)
- Verwarmd zwembad (62)
- Niet verwarmd zwembad (30)
- Overdekt zwembad (30)
- Openlucht zwembad (62)
- Omheining (56)
- Geen omheining (28)
Internet, wifi, audio
- Wifi (491)
- Internetaansluiting (292)
- Streamingdiensten (121)
- Kabeltelevisie (293)
- Nederlandstalige zenders (294)
- iPod aansluiting (19)
- Televisie (441)
Kinderen
- Campingbed (185)
- Commode (26)
- Kinderbadje (36)
- Kinderbed (136)
- Kinderbox (22)
- Kinderspeelgoed (119)
- Kinderstoel (289)
- Traphekjes (86)
Huisdieren
- Huisdier niet toegestaan (258)
- Huisdieren toegestaan (239)
Wintersport
- Hoogte tot 1000m (0)
- Hoogte 1000m - 2000m (0)
- Hoogte boven de 2000m (0)
- Piste 50km of minder (0)
- Piste 50km tot 100km (0)
- Piste meer dan 100km (0)
- Skilift maximaal 100m (1)
- Skilift 100m tot 500m (0)
- Skilift meer dan 500m (0)
- Levendige après-ski (1)
- Schoendroger (0)
- Skiberging (0)
Roken
- Roken niet toegestaan (487)
- Roken toegestaan (3)
Mindervaliden
- Aangepast toilet (20)
- Aangepaste douche (21)
- Gecertificeerd (0)
- Geen drempels (94)
- Gelijkvloers (171)
- Lift (5)
- Rolstoelvriendelijk (58)
- Verhoogd bed (19)
Buitenvoorzieningen
- Laadpaal Elektrische Auto (93)
- Barbecue (241)
- Buitenkeuken (14)
- Asbak(ken) (109)
- Balkon (34)
- Bubbelbad / Hot tub (46)
- Buitenverlichting (388)
- Carport (26)
- Dakterras (8)
- Garage (16)
- Grillplaat (32)
- Hangmat (44)
- Jeu de Boulesbaan (54)
- Ligstoel(en) (217)
- Loungeset (154)
- Parasol(s) (298)
- Parkeerplaats(en) (425)
- Privé oprit (274)
- Schuur (192)
- Slee (13)
- Speeltoestel(len) (142)
- Tafeltennistafel (73)
- Tennisbaan bij woning (29)
- Terras (428)
- Terrasverwarmer (13)
- Tuin (445)
- Tuin volledig omheind (217)
- Tuinhuis (82)
- Tuinstoel(en) (461)
- Tuintafel(s) (460)
- Veranda (131)
Verwarming
- Airconditioning (107)
- Open haard (44)
- Gashaard (24)
- Gaskachel (26)
- Houtkachel (87)
- Centrale verwarming (355)
- Electrische verwarming (80)
- Boiler (74)
- Speksteenoven (4)
- Vloerverwarming (163)
- Vloerkoeling (3)
Dichtbij
- Apotheek (10)
- Attractie (202)
- Bakker (19)
- Bar / Café (40)
- Bezienswaardigheid (241)
- Centrum (190)
- Fietsroute (72)
- Luchthaven (0)
- Markt (24)
- Meer of rivier (77)
- Natuur (216)
- Pinautomaat (9)
- Restaurant (149)
- Speeltuin (57)
- Sportmogelijkheden (95)
- Strand (120)
- Supermarkt (106)
- Tankstation (16)
- Treinstation (10)
- Wandelroute (107)
- Zee (46)
- Ziekenhuis / Arts (12)
Faciliteiten
- Apart toilet (347)
- Berging (238)
- Beveiligingsinstallatie (36)
- Bijkeuken / wasruimte (166)
- Hal (297)
- Hypoallergeen (23)
- Kluis (19)
- Strijkplank / strijkijzer (132)
- Wasdroger (161)
- Wasmachine (323)
- Wijnkelder (5)
Keuken
- Koffiezetapparaat (378)
- Magnetron (227)
- Vaatwasser (323)
- Waterkoker (401)
- Bestek & servies (408)
- Broodrooster (205)
- Combimagnetron (273)
- Espressomachine (124)
- Frituur(pan) (14)
- Koelkast (319)
- Koelvriescombinatie (290)
- Kookgerei (375)
- Oven (271)
- Vriezer (159)
Woonkamer
- 1-persoonsslaapbank (10)
- 2-persoonsslaapbank (34)
- Airconditioning (69)
- Bank 1.5 zits (17)
- Bank 2 zits (165)
- Bank 2.5 zits (90)
- Bank 3 zits (159)
- Bank 4 zits (32)
- Chaise longue (15)
- Eethoek / Eettafel (386)
- Eetkamerstoelen (373)
- Fauteuil(s) (315)
- Hocker (52)
- Hoekbank (96)
- Ventilator (53)
- Zitzak (5)
Slaapkamer
- Airconditioning (43)
- Bureau / kaptafel (65)
- Dekbedden (434)
- Dekens (119)
- Kledingkast(en) (415)
- Openslaande deuren (84)
- Zitje (89)
Badkamer
- Douche (463)
- Ligbad (134)
- Bubbelbad (17)
- Toilet (346)
- Föhn (191)
- Wastafel (452)
- Bidet (6)
- Vloerverwarming (130)
Wellness
- Sauna (57)
- Bubbelbad / Hot tub (52)
- Stoomcabine (2)
- Massagedouche (6)
- Zonnebank / Solarium (4)
- Fitnessruimte (4)
Privacy
- Beheerder op terrein (159)
- Van buiten zichtbaar (73)
- Volledige privacy (228)
- Vrijstaande woning (376)
Nachtprijs v.a.
Per week (7 nachten): € 1.080,-
Nachtprijs v.a.
-10%
€ 171,-
€ 154,-
Sjun Limburg
8,8
Nachtprijs v.a.
Per week (7 nachten): € 630,-
Nachtprijs v.a.
-10%
€ 100,-
€ 90,-
De Zeeëgel, de Zuidhoek 8
8,9
Nachtprijs v.a.
Per week (7 nachten): € 1.138,-
Nachtprijs v.a.
-15%
€ 191,-
€ 163,-
Fiddler's Hoorn
9,0
Nachtprijs v.a.
Per week (7 nachten): € 850,-
Nachtprijs v.a.
-10%
€ 135,-
€ 121,-
Stayatsas Tiny House Julia Veluwe!!
Nachtprijs v.a.
Per week (7 nachten): € 1.002,-
Nachtprijs v.a.
-10%
€ 159,-
€ 143,-
Vrijstaande woning aan het water
7,5
Nachtprijs v.a.
Per week (7 nachten): € 900,-
Nachtprijs v.a.
-10%
€ 143,-
€ 129,-
Bungalow op park De Toverberg
8,9
Nachtprijs v.a.
Per week (7 nachten): € 495,-
Nachtprijs v.a.
-10%
€ 79,-
€ 71,-
Cottage Harmony
Nachtprijs v.a.
Per week (7 nachten): € 754,-
Nachtprijs v.a.
-8%
€ 117,-
€ 108,-
In de 7e hemel -4
8,4
Nachtprijs v.a.
Per week (7 nachten): € 595,-
Nachtprijs v.a.
-15%
€ 100,-
€ 85,-
Vind jouw ideale last minute vakantiehuis in Nederland
Ben je op zoek naar een spontaan uitje in eigen land? Op Micazu vind je een uitgebreid aanbod van last minute vakantiehuizen in Nederland. Of je nu verlangt naar een knus huisje in de natuur, een comfortabele bungalow aan de kust of een luxe villa met privézwembad, er is voor ieder wat wils. En het mooiste? Je boekt direct bij de verhuurder, zonder tussenkomst van derden.
Waarom kiezen voor een last minute vakantiehuis via Micazu?
- Voordelig op vakantie: kortingen tot wel 30-50% op last minute prijzen zonder extra platformkosten.
- Direct contact: Communiceer rechtstreeks met de verhuurder voor persoonlijke tips en informatie.
- Flexibel aanbod: Van de Veluwe tot Zeeland, ontdek diverse bestemmingen met beschikbare last minutes.
- Betrouwbare reviews: Lees ervaringen van eerdere gasten en maak een weloverwogen keuze.
Populaire regio’s voor last minute vakanties in Nederland
- Gelderland – Ontdek de natuur van de Veluwe en gezellige steden zoals Arnhem en Nijmegen.
- Zeeland – Geniet van zon, zee en strand in het zuidwesten van Nederland.
- Overijssel – Verken de rustieke landschappen en pittoreske dorpjes.
- Friesland – Ervaar de unieke cultuur en watersportmogelijkheden.
- Noord-Brabant – Combineer natuur met bourgondische gezelligheid.
Tips voor het boeken van een last minute vakantiehuis
- Gebruik de filters op Micazu om snel jouw ideale accommodatie te vinden.
- Controleer de beschikbaarheid en boek direct om teleurstelling te voorkomen.