Midden in het Friese merengebied ligt vakantiestudio Marretoer. Van hieruit kun je prachtige fiets-, auto-, boot- en wandeltochten maken om Friesland te verkennen.
De vakantiestudio voor 2 personen is in 2024 geheel gerenoveerd en voorzien van een loungegedeelte met TV, een keuken met keukenlinnen, een slaapgedeelte met 2-persoons kingsize bed en een en-suite badkamer. Er liggen handdoeken voor je klaar in het badkamermeubel en het bed is opgemaakt bij aankomst.
De studio heeft een eigen voordeur, is rollator vriendelijk en ligt op de begane grond. Voor de studio is een privéterras aan de zijde van de oprit. Er is gratis parkeergelegenheid voor 1 auto, een laadpaal voor een elektrische auto, een gratis aanlegplaats voor een boot tot 7,5 m. en fietsen kunnen in een afsluitbare schuur gestald worden.
Je kunt de studio in de winter huren als zelfstandige (woon)accommodatie. De studio is in de winter vanaf 2 nachten en in de zomer vanaf 3 nachten te huur.
In de zomerperiode kan de studio gehuurd worden door gasten van het vakantiehuis. Als zij met meer dan 7 personen willen komen of de ouders, familie of vrienden willen vragen om ook een paar dagen of een week vakantie mee te vieren, dan kunnen zij de studio erbij huren. Zo kan er een gezelschap van 9 personen in de beide accommodaties vertoeven.
