Het chalet heeft een ruime, ingerichte woonkamer met open keuken. De woonkamer is voorzien van een hoekbank, salontafel, eethoek voor 6 personen en een tv.
De keuken is uitgerust met een 4-pits gasfornuis, een ruime koel-/vriescombinatie, een combimagnetron, een koffiezetapparaat (Nespresso), een waterkoker en een vaatwasser.
Er zijn 3 slaapkamers:
Slaapkamer 1 heeft een tweepersoonsbed en kastruimte.
Slaapkamers 2 en 3 hebben elk twee eenpersoonsbedden. Ook op deze kamers is voldoende kastruimte aanwezig.
Het chalet staat op een ruime kavel, op een rustige plek van het vakantiepark. Hier kunt u heerlijk van de zon genieten, of juist een schaduwplekje opzoeken.
De openslaande deuren geven toegang tot het terras, waar een 6-persoons tuinset staat.
Er is een schuur aanwezig waar u eventueel meegenomen fietsen kunt plaatsen. Voor de kinderen is er een trampoline en een glijbaan.
Vanaf het chalet bent u met een paar stappen in het bos, voor een heerlijke wandeling of fietstocht.
Vakantiepark Het Lierderholt ligt centraal op de Veluwe, vanwaar u diverse uitstapjes kunt maken naar toeristische trekpleisters zoals: de Veluwse Stoommaatschappij, de grootste waterval van Nederland, de Apenheul, Koningin Julianatoren, Paleis Het Loo en Nationaal Park De Hoge Veluwe.
Wilt u een dagje shoppen, dan kunt u terecht in Apeldoorn, Arnhem of Deventer.
Bijkomende kosten:
De bijkomende kosten bedragen €10,50 per nacht, per accommodatie.
U kunt deze betalen bij de receptie.
Receptie & toegang:
De receptie is geopend van 09:00 tot 17:00 uur.
(In het hoogseizoen langer geopend.)
De slagbomen zijn gesloten tussen 22:00 en 07:00 uur.
Linnengoed:
Er zijn geen bedlinnen, keukenlinnen en handdoeken inbegrepen.
U dient dit zelf mee te nemen, of het tegen betaling af te halen bij de receptie.
Dekbedden en kussens zijn wel aanwezig.
Maten dekbedden:
4x 140x200
1x 200x200
Huisdieren: Huisdieren zijn niet toegestaan.
Gebruik van gourmetstel/fondue/grill: Het is niet toegestaan om te gourmetten, fonduen of grillen in het chalet.
Houd het fris voor andere gasten.
Het huren van het huisje is alleen toegestaan voor recreatieve doeleinden. Het verhuren aan werknemers of verhuur als tijdelijke (vervangende) woning is absoluut niet toegestaan. Ook alleen reizende jongeren, vrijgezellenfeesten en voetbalteams of vergelijkbare gezelschappen behoren niet tot onze doelgroep.
