Chalet aan Veluwemeer
Toe aan een droomvakantie? Boek dan dit prachtige vrijstaande chalet aan het Veluwemeer op EuroParcs Bad Hoophuizen gelegen op een mooie locatie (Torenvalk 8) met terras en ruime tuin. Het Veluwemeer ligt op ongeveer 300m, dus binnen een paar minuten lopen kunt u genieten van het strand.
Het chalet is voorzien van een Smart TV, gratis WIFI, CV, openslaande terrasdeuren en een eigen parkeerplaats naast het chalet voor 1 auto.
Het chalet heeft 3 slaapkamers: 1 slaapkamer met een 2-persoons bed en 1 slaapkamer met 2 1-persoonsbedden en 1 slaapkamer met een stapelbed.
De keuken is voorzien van een vaatwasser, combi magnetron, gasfornuis met afzuigkap, Dolce Gusto, Senseo koffieapparaat en een waterkoker.
De moderne badkamer heeft een douche, wc en een badmeubel.
Op het terras is 6-persoons tuinmeubilair aanwezig met een parasol.
Het chalet is rook- en huisdier vrij.
Wij vragen de gasten (op advies van EuroParcs) om minimaal 3 nachten te boeken. En maandag en/of vrijdag als verplichte aankomst- en vertrekdag aan te houden. Dit geldt alleen voor juli en augustus.
Het park:
Op het park vindt u een overdekt zwembad met sauna, een indoor speeltuin en een gameroom. Voor uw boodschappen en verse broodjes in de ochtend kan u terecht bij de winkel. Tevens is het mogelijk om gebruik te maken van de wasserette.
Vanuit het restaurant Sophia’s (met ruim opgezet terras) kan u genieten van lekkere gerechten met een prachtig uitzicht over het Veluwemeer. Daarnaast is er ook een snackbar. Bij beide kunt ook online bestellen en afhalen.
Voor de watersportliefhebbers is er een surfschool (Windy Waters) met vele watersportmogelijkheden. Voor het volgen van diverse watersportlessen, kunt u hier ook terecht. U kunt gaan windsurfen, catamaran zeilen, suppen, zeilen, vlotbouwen en kanoën. Er zijn tevens kano's, kayaks en waterfietsen te huur.Het is mogelijk om uw eigen boot via de trailer helling te water te laten en af te meren in de haven van het park.
Voor de allerkleinsten is een gedeelte in het water afgezet, het water wordt niet snel diep.
Voor de kinderen zijn er fietsen en skelters te huur, ook zijn er diverse speeltoestellen op het park en natuurlijk het strand met zijn klimtoestellen en airtrampoline.
De omgeving:
Harderwijk, Nunspeet en Elburg liggen op fietsafstand, evenals bos en heide (oa Leuvenumse Bos en Elspeetse Heide). Vanaf het park zijn er diverse wandel en fietsmogelijkheden.
Er zijn vele bezienswaardigheden in de omgeving, zoals:
De Zandenplas (Nunspeet)
Wellnessresort de Zwaluwehoeve (Hierden)
Golfbaan Het Rijk van Nunspeet
Dolfinarium (Harderwijk)
Koningin Juliana toren (Apeldoorn)
Walibi (Biddinghuizen)
Speelplaats Stakenberg (in het Leuvenumse bos)
Paleis Het Loo (Apeldoorn)
Apenheul (Apeldoorn)
Bakkerijmuseum (Hattem)
Aviodrome (Lelystad)
Het verscholen dorp (Vierhouten)
Bataviastad Designer Outlet (Lelystad)
Dierentuin Amersfoort