In het buitengebied van Putten, liggend op de Veluwe, het grootste natuurgebied van Nederland, bieden wij u de mogelijkheid om voor een “fijne vakantie” of “even lekker weg” een 4 persoons vakantiehuisje te huren. De woning is een deel van een mooie rietgedekte woonboerderij, staat in het landelijke buitengebied van het gezellige Putten, is rookvrij en geschikt voor liefhebbers van rust, bossen, strand, fietsroutes, wandelroutes, hardlopen, mountainbiken, en vele bezienswaardigheden in de nabije buurt. Buiten bevindt zich naast de woning een fijn terras, een grote tuin met een fraai gazon waarin zich ook een tuinhuisje bevindt om heerlijk in de buitenlucht te ontspannen. De tuin is omringd door een beukenhaag en vanuit de woning en de tuin is het heerlijk genieten van de rust en het uitzicht.
Putten is geen groot dorp, wat Putten u biedt is binnen een straal van 3 á 4 km te vinden. Wilt u heerlijk het bos in, de heide op, dan kan u dit vanuit de woning doen. De route van het Huinerpad loopt praktisch langs de woning. Dit klompenpad leidt u langs prachtige plekken.
De afstand van de woning tot aan hartje centrum Putten is ca. 3 km. Het Puttense winkelbestand kent een gevarieerd aanbod, er zijn nog veel zelfstandige ondernemers, mooie kledingzaken en het bevat ook diverse ketens, denk hierbij aan de Hema, Blokker Scapino, Bruna en diverse drogisterijen.
Supermarkten: Plus, Jumbo, Albert Hein, Boni, Lidl, Aldi en Deka bevinden zich allemaal in het centrum van Putten. Het cultureel centrum/theater Stroud eveneens in het centrum biedt u diverse mogelijkheden voor een avondje uit.
Vanaf de Roosendaalseweg is via de N303 richting Voorthuizen/ Barneveld, de A1 of A30 binnen circa 15 minuten met de auto te bereiken. Naar de A28 rijdt u in circa 10 minuten.
Belevenissen in de buurt :
-Centrum Putten
-Veluwse bossen
-Strand Nulde
-Surfstrand Ermelo
-Golfbaan “Dutch Golf Putten”
-Midgetgolfbaan “Terra Nova”
-Bowlingbaan “Putter Eng”
-Subtropisch Bosbad Putten (zwembad)
-Saunadrôme Putten
-Prachtige fiets- en wandelroutes
-Prachtige klompenpaden
-Elke woensdagochtend weekmarkt