2 slaapkamers (4 bedden + ruimte voor 1 extra bed of kinderbed) + parkeren (2 auto's) op kavel chalet + inclusief wifi + gratis zwembad op het park + schuurtje bij chalet (om bijvoorbeeld elektrische fietsen op te laden) + inclusief normaal verbruik van energie.
Verblijf in een mooi wandel- en fietsgebied op de Veluwe.
Tarieven:
(1) Basisprijs: Prijs per nacht
(2) All-inclusive: 100 euro per boeking: nakijken/klaarmaken vakantiewoning & verzorgen van de tuin
(3) Borgsom: 50 euro waarborgsom: Bij vertrek redelijk schoon (geen etensresten of zichtbaar vuil, gestofzuigd, geen veroorzaakte beschadigingen of kwijtgeraakte items)
Zelf meenemen: hand- en theedoeken, dekbed- en kussenovertrekken, hoeslakens (2 matrassen 200 x 80)(1 x bovenmatras 200 x 160). Er zijn alleen eenpersoonsdekbedden.
Zowel aankomst als vertrek is via zelf-check-in/zelf-check-uit. U kunt dan zelf bepalen hoe laat uw aankomst wordt. Instructies worden enkele dagen voor aankomst verstrekt.
Reguliere aankomsttijd: vanaf 15:00 uur & vertrektijd: tot 10:30 uur.
Gratis gebruik van de (binnen- en buiten-) zwembaden van De IJsvogel (open van 10:00 uur t/m 16:30 uur, in schoolvakanties meestal langer open, 20:00 uur).
Vrijwel alle faciliteiten van De IJsvogel zijn van toepassing. Het huisje is gesitueerd in een rustige hoek op de Sophia Hoeve, dit parkonderdeel heeft een eigen ingang. Bij de hoofdingang zijn de faciliteiten en is op loopafstand.
Op bungalowpark Sophia Hoeve, onderdeel van vakantiepark De IJsvogel, op ruime kavel van 600m2, vrijstaand chalet, gelijkvloers 50m2 + veranda 15m2 op een rustig gedeelte met mooi uitzicht. Op het park is van alles aanwezig, bijvoorbeeld het hele jaar door gratis toegang tot de zwembaden. Betaald: bowlingbanen. Met de auto is het park 24/7 toegankelijk. Bezoek is toegestaan en kost niets extra. Voorthuizen valt onder gemeente Barneveld.
Het chalet ligt tussen Voorthuizen, Garderen en Stroe. Het is met name voor rustzoekers een geweldige plek. Bij de hoofdingang is alles bruisender, met bijvoorbeeld de speelgelegenheden, zwembaden, bowlingbanen, snackbar, restaurant, enz. Voor wandelaars en fietsers is het mooi centraal vertrekpunt, richting Apeldoorn door de bossen en over de hei of richting Amersfoort langs de vele weilanden. Ook Nijkerk, Putten en Barneveld zijn goed aan te fietsen. Er zijn ook musea in de nabije omgeving.
