De Brasem is een modern chalet van 60 m², geschikt voor maximaal 4 personen. Het chalet is van alle gemakken voorzien en beschikt over een grotendeels omheinde tuin (aan de waterkant is het niet omheind) met gemeubileerd terras, direct aan het water dat in verbinding staat met onze Karpervijver.
Indeling
De Brasem beschikt over een gezellige woonkamer met Smart-tv en een volledig ingerichte open keuken met koelkast met vriesvak, combimagnetron en vaatwasser. Er zijn twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden tegen elkaar geplaatst, beide voorzien van een eigen Smart-tv. Verder is er een badkamer met douche en wastafel, een apart toilet en een berging met wasmachine.
Extra’s
Tijdens je verblijf maak je gratis gebruik van Wi-Fi. Huisdieren zijn meer dan welkom op het park, dus je trouwe viervoeter mag gezellig mee.
Een deel van de woningen ligt aan de Karpervijver of direct aan het open water. Heeft dit je voorkeur? Laat het ons gerust weten!
