Het Tiny House op Kogerstrand is comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. Het ligt op een prachtige locatie, omgeven door duinen en met een schitterend uitzicht. Het strand bevindt zich op loopafstand.
Het Tiny House is geschikt voor twee personen en beschikt over een slaapkamer met twee vaste bedden, die bij aankomst al voor u zijn opgemaakt. In de leefruimte vindt u een tafel met twee stoelen, twee comfortabele fauteuils en een kitchenette met een tweepits kooktoestel en een koelkast.
Bij mooi weer kunt u heerlijk buiten zitten en genieten van de omgeving. Voor het douchen maakt u gebruik van het nabijgelegen sanitairgebouw. De camping is autoluw; uw auto parkeert u op het centrale parkeerterrein.
