NIEUW * NIEUW* NIEUW*
Comfortabel, modern en groot appartement (60m2) voor actieve vakantiegangers CENTRAAL in Karinthië.
ONS MOTTO: ONTDEK-BELEEF-GENIET IN HET HART VAN KARINTHIË!
Binnen 10 weken Superhost bij andere aanbieder met tien 5 sterren recensies! Nu bij Micazu!
LET OP: GEEN BIJKOMENDE KOSTEN: Het huurbedrag is inclusief beddengoed, handdoeken, internet en elektra. Dat scheelt al snel €100 tot €150 ten opzichte van veel andere accommodaties. Alleen als je je elektrische auto bij ons oplaadt, betaal je daarvoor apart (€0,75 per kWh, max. €150). We bieden deze service vooral als extra zekerheid voor onderweg, niet als vaste laadplek.
HET APPARTEMENT:
Op de eerste verdieping van ons huis, aan de voet van de prachtige Nockbergen, verhuren wij een licht en ruim appartement dat in 2022 verbouwd is van 60 m² met zonnige balkons aan de zij- en achterkant. Hier geniet je de hele dag van de zon – en op mooie winterdagen zelfs met een jas aan!
- 1 zeer ruime slaapkamer met tweepersoonsbed
- 1 kleine slaapkamer met eenpersoonsbed
- Volledig en modern ingerichte keuken
- Gezellige woonkamer met uitzicht, comfortabele bank en TV met satelietontvangst.
- Badkamer met douche, wastafel en toilet
- Eigen opgang via trap vanuit de centrale hal
- Zonnig balkon aan twee zijden
Ons huis ligt centraal tussen drie wandel- en skigebieden, elk op ongeveer 30 minuten rijden:
WINTER IN KARINTHIË
- Goldeck – modern en veelzijdig
- Bad Kleinkirchheim – topgebied met ook thermale baden
- Gerlitzen – ideaal voor gezinnen
- Iets verder maar moeite waard: skigebied Katschberg (45 minuten, tolweg).
- Vanaf 1 december veel kerstmarkten en adventvieringen
ZOMER IN KARINTHIË!
- Talloze uitjes met de Kärnten Card...(zie de (*GEGEVENS AFGESCHERMD*))
- In de zomer stap je zo op de fiets, want de Drauradweg loopt bijna voor de deur.
- Binnen 15 tot 25 minuten sta je aan de Millstätter See of de Ossiacher See voor zwemmen, varen of terrasjes.
- Direct achter ons huis begint al een mooie wandelroute voor gevorderden. Maar je kunt ook kleine wandelingen van een uurtje maken. Wij wijzen je graag de weg.
- In de omgeving genoeg uitdagende bergtochten van 4–6 uur met 800 hoogtemeters (goede conditie en schoeisel vereist)
- Korte, vlakke wandelingen met mooie uitzichten vanaf de voordeur
- Rustige wandelingen langs de rivier de Drau
- De Weissensee, beroemd bij Nederlandse schaatsliefhebbers, ligt op 40 minuten via een prachtige route.
- Voor inspiratie voor uitjes stuur een mail aan (*GEGEVENS AFGESCHERMD*)
Extra tip: Italië en Slovenië liggen op slechts een half uur rijden – perfect voor een dagtrip.
Bereikbaarheid en voorzieningen:
- Kleine Dorpswinkel/Genussplatzl voor een heerlijk ontbijt/borrel/koffiemoment of dagelijkse inkopen als groente, brood, beleg, frisdrank, wijn, bier, chips, ijsjes en andere denkbare eerste levensbehoeften : Genuss Platzl Weissentein ( 2 autominuten, 15 minuten wandelen)
- Supermarkten op 5 autominuten (Billa, Lidl, Spar in Feistritz)
- Grotere winkelmogelijkheden in Spittal of Villach (20 autominuten)
- Restaurants op 5 km afstand, 5 minuten met de auto
- Meeste keus aan restaurants in de zomer in Döbriach am Millstätter See: 15 autominuten. Hier zijn ook stranden en is in de zomer een hoop te doen.
- Buurtgasthaus/terras met mogelijkheden voor afhalen of eten van een bijvoorbeeld een Jausseplatte: 1 autominuut of 10 minuten wandelen. Hier zit je echt met de lokale bevolking. Of met ons...
Ons huis ligt in een rustige, doodlopende straat met alleen bestemmingsverkeer
BELANGRIJK:
Ons appartement ligt in het Drautal, op 200 meter van een spoorlijn. Dankzij goede isolatie hoor je binnen weinig, maar wie een zeer lichte slaper is en met open raam wil slapen, wil dit graag weten.
Wij wonen bij verhuur zelf beneden met onze lieve, maar enthousiaste Golden Retriever Buddy. Hij blaft bij aankomst of vertrek, meestal maar even. Tijdens je verblijf komt hij niet in het appartement. Vind je dit storend, dan is onze plek waarschijnlijk niet geschikt.
WAAROM BIJ ONS BOEKEN?
Ons appartement is modern, comfortabel en de perfecte uitvalsbasis om Karinthië en de omliggende landen te ontdekken. Je krijgt van ons uitgebreide tips, kaarten en suggesties voor wandelingen, fietstochten en uitstapjes. Stuur een mail naar (*GEGEVENS AFGESCHERMD*) dan laten wij je video's van onze eigen uitstapjes zien.
Wel belangrijk: Bij ons heb je echt overal een auto voor nodig, behalve voor het buurtgasthof en de Genussplatzl, zie boven.
NB: Minimale verblijfsduur= 3 dagen.
