Gezellig appartement met uitzicht op de bergen, dat in het najaar van 2025 wordt gerenoveerd!
2 tweepersoonskamers (1 met douche en toilet)
Kinderkamer met stapelbed
1 badkamer met douche en toilet
Volledig ingerichte keuken
2 balkons met uitzicht op de bergen
2 parkeerplaatsen
Basiskruiden in de keuken
Gezamenlijke skiruimte met droger voor skischoenen (in de zomer ook geschikt voor fietsen)
Zomer 2025: Als u met een groep van vier reist en liever 2 tweepersoonsslaapkamers heeft in plaats van de slaapbank in de woonkamer, neem dan contact met mij op. We hebben een extra slaapkamer met eigen badkamer en balkon beschikbaar op dezelfde of de bovenverdieping!
Zomer: gratis, onbeperkte skipassen voor Gerlos en Königsleiten inbegrepen! Deze liften leiden naar een panoramisch uitzicht, gezinsvriendelijke wandelingen en spannende avonturenspeeltuinen op de berg. Begin met wandel- of fietstochten direct voor de deur. Wandelpaden voor alle niveaus - van gezinsvriendelijke routes met kinderwagens tot tochten voor ervaren bergbeklimmers. In de buurt kunt u zich verfrissen in het stuwmeer Durlaßboden (5 minuten met de auto) of een bezoek brengen aan lokale zwembaden (20 minuten met de auto). Mijn co-host, Eliska, heeft zelf jonge kinderen en haar man is een lokale mountainbikegids - die je allebei graag insidertips geven en helpen bij het plannen van je excursies.
Winter: Slechts 4 minuten lopen (250 m) naar de skibushalte, vanaf daar bereikt u in een minuut de Isskogelbahn - uw toegang tot het uitgestrekte skigebied Zillertal Arena. Bij goede sneeuwcondities kunnen ervaren skiërs bijna tot aan de voordeur naar beneden skiën. Een langlaufloipe ligt op slechts 5 minuten lopen. Er zijn ook verschillende winterwandelpaden met een prachtig bergdecor.
De woning is gelegen op een rustige locatie, op slechts 5 minuten loopafstand van winkels, restaurants, après-ski en een supermarkt. Een perfecte accommodatie voor liefhebbers van het buitenleven en gezinnen - het hele jaar door!