CASA CINCO CUPULAS
Casa Cinco Cupulas is gelegen op een uitstekende locatie, aan het einde van een doodlopende straat. De villa ademt een aangename sfeer uit van rust en ontspanning. Er zijn 10 stranden op loopafstand van de villa gelegen. Wellicht is Praia das Fontainhas het meest fotogeniek van deze stranden. Ook de supermarkt en verschillende restaurants zijn op loopafstand gelegen. Het dorp Alporchinhos is uitstekend geschikt voor families met kinderen en is gelegen tussen Carvoeiro, Porches en Armacao de Pera.De villa is in 2021 volledig verbouwd met behoud van enkele zeer mooie details, zoals de binnenkant van de koepels. Ook het meubilair is samengesteld met respect voor het gebouw, zodat het past bij de sfeer en het karakter van de villa. Het zwembad heeft een zeer centrale plaats en meet 8 x 4 meter en is voorzien van ligstoelen. Er is een inwendige trap, voor eenvoudige toegang.
De tuin biedt ruim voldoende schaduw om heerlijk buiten te eten en te relaxen.
Accommodatie: 14 personen, 7 slaapkamers, 5 badkamers
Begane grond: Woonkamer met 2 zitsbank + 3 zitsbank en 3 stoelen. Openhaard (niet voor gebruik), TV met Chromecast.
Gastentoilet met bidet. Goed uitgeruste keuken met inductie kookplaat, waterkoker, koffiezetapparaat met cups, filterkoffiezetapparaat, vaatwasser, oven, magnetron, broodrooster, sinaasappelpers, etc.
Eetkamer met tafel en 9 stoelen, Wasruimte met combi koelkast/vriezer en een deur naar buiten. 6 van de 7 slaapkamers heeft air conditioning.
Slaapkamer 1: twee eenpersoonsbedden (0,90 x 2,00) welke eventueel ook kan worden opgemaakt als 2 eenpersoonsbedden. Badkamer en-suite met douche, wastafel, toilet en bidet.
Slaapkamer 2: twee eenpersoonsbedden (0,90 x 2,00) welke ook kan worden opgemaakt als tweepersoonsbed met badkamer en-suite met douche, toilet en wastafel. Openslaande deuren naar het zwembadterras.
Slaapkamer 3: twee eenpersoonsbedden (0,90 x 2,00) welke ook kan worden opgemaakt als tweepersoonsbed met badkamer en-suite met douche, toilet en wastafel. Openslaande deuren naar de tuin.
Slaapkamer 4: twee eenpersoonsbedden (0,90 x 2,00) welke eventueel ook kan worden opgemaakt als 2 eenpersoonsbedden. Badkamer en-suite met douche, wastafel, toilet. Prachtige koepel in het planfond welke sfeervol verlicht kan worden. Openslaande deuren naar de tuin.
Slaapkamer 5: tweepersoonsbed (1,60 x 2,00) De slaapkamer heeft ook een prachtige koepel welke sfeervol verlicht kan worden.
Slaapkamer 6: typisch Portugees tweepersoonsbed wat meer geschikt is voor 2 kinderen of 1 volwassene (1,35 x 1,80) Gastentoilet met bidet.
Eerste verdieping:
Slaapkamer 7: kitchinette met koelkast, spoelbak. twee eenpersoonsbedden (0,90 x 2,00) met openslaande deuren naar een dakterras welke is voorzien van 2 sunloungers en een zitje met 2 stoeltjes. Er is een schaduwdoek geplaatst om optimaal te kunnen genieten en ideaal om u even van de groep te kunnen afzonderen. Verder is de slaapkamer voorzien van een en-suite badkamer met douche, wastafel en toilet. Gastentoilet met bidet.
Buiten: Eigen parkeergelegenheid voor minstens 5 auto's, schaduwrijke tuin, terras met zwembad (8x4), ligstoelen en een vijver. Buitenmeubilair.
LET OP: omdat het zwembad direct aan het terras ligt kan het gevaarlijk zijn voor kleine kinderen, daarom raden wij de villa aan voor kinderen vanaf 6 jaar of met een zwemdiploma.
Faciliteiten:
- Zwembad: 8 x 4, diepte van 1,20 - 1,50 met inwendige trap voor eenvoudige toegang.
- Ligstoelen
- Oven
- Magnetron
- Vaatwasser
- Wasmachine
- Wifi internet
- TV
- Airconditioning in 6 slaapkamers
- Haardroger
- Barbecue
