Terug naar zoekresultaten
Last minute

Vakantiehuis

Casa Padaria 2 (begane grond)

  • 1-2 personen

  • 1 slaapkamer

  • 1 badkamer

  • Huisdieren in overleg


Het huis dat u op de foto ziet is gesplitst in 2 luxe woonunits voor 2 personen. Padaria 2 is  het begane grond appartement en heeft een ruime woonkamer met open keuken, een slaapkamer met wastafel en een badkamer met douche en toilet. 

Je komt het volledig gerenoveerde appartement binnen via de royale veranda (16 m2), die doorloopt over de gehele breedte van het huis  Dit overdekte terras biedt een boeiend uitzicht op de oude olijfbomen van de boomgaard naast het huis en het romantische, smalle straatje dat naar het huis leidt. In de verte is de vallei te zien en kijk je richting zee, die bij helder weer ook goed zichtbaar is. Aan de ene kant een tafel(tje) met twee stoelen, aan de andere kant een royale hoekbank om lekker op te luieren. 

Het huis grenst aan de achterkant van Casa do Alto. Bij de receptie van dit leuke boutique hotel/bed & breakfast, kunt u terecht met eventuele vragen. Zij verzorgen voor ons de schoonmaak en onderhoud van Casa Padaria.  U kunt hier in het zomerseizoen (april-oktober) gebruik maken van het zwembad op voorwaarde dat u daar uw ontbijt of lunch gebruikt. In de wintermaanden (november- maart) kunt u in overleg eveneens van het zwembad gebruik maken, maar wordt er geen ontbijt of lunch geserveerd. 

De keuken is van alle gemakken voorzien. Een royale koelkast met vriesvak, een oven met magnetronfunctie. Een inductiekookplaat met afzuiging, een vaatwasser, een koelkast met vriesvak, een Nespresso apparaat, waterkoker, broodrooster, citruspers, staafmixer, voldoende serviesgoed. 

De airconditioning, zowel in de woonkamer als in het slaapgedeelte zorgt in de zomer voor verkoeling, in de winter voor prima verwarming.

In meerdere opzichten bieden we 'het beste van 2 werelden'. Het huis is van alle moderne gemakken voorzien, maar de authentieke elementen zijn bewaard gebleven. De rust van dit leuke plekje, waar de visboer en de bakker nog langskomen en je de oudere dames op straat met elkaar een praatje ziet maken, ligt op slechts 10-15 minuten van het strand en diverse toeristische attracties. Door de centrale ligging is de gehele Algarve vanuit Vale Judeu te bezoeken, dus volop mogelijkheden voor afwisselende dagtochten. 

Dit fijne vakantieverblijf leent zich uitstekend voor een long-stay; overwinteren is hier echt prima, maar het kan ook voor een korte vakantie geboekt worden. Indien u wilt overwinteren bieden wij in de maanden januari, februari en maart een long-stay korting: 

LONG STAY: Bij verblijf vanaf 2 weken 5%, bij verblijf vanaf 3 weken 10%, bij verblijf vanaf 4 weken 15% en bij 6 weken of langer 20%. Dit is een korting op genoemde prijzen in het overzicht. 


Jouw verhuurder, Coen & Bettie

Krijgt gemiddeld een 9,4
Geverifieerde verhuurder
Reageert gemiddeld binnen 9 uur
Wij zijn Coen en Bettie, we hebben sinds 2003 een huis (Casa Pedra de Agua) in dit authentieke dorp, Vale Judeu en sinds enige tijd ook eigenaar van deze 2 tweepersoons vakantie units. Vale Judeu ligt net buiten het drukke, toeristische gedeelte. Hier heerst rust en voel je het landelijke leven dat de Algarve ook te bieden heeft, maar in 10 minuten ben je bij de kust met keuze uit diverse badplaatsen, golfbanen en alles wat de Algarve te bieden heeft...

Prijzen & reserveren

Last minute

Binnen 3 weken op vakantie? Dan profiteer je van last minute korting!

Selecteer je aankomst- en vertrekdatum op de kalender.
Selecteer je vertrekdatum.
 Minimaal verblijf  nachten.
Nu nog géén betaling nodig, pas als de verhuurder je reservering accepteert.
Wissen
  • 1 Aankomst- / Vertrekdatum
  • 1 Beschikbaar
  • 1 Geen prijzen beschikbaar
  • 1 Bezet
  • 1 In optie
  • 1 Korting

Toelichting op de prijzen & annuleringsvoorwaarden

Indien u wilt overwinteren bieden wij in de maanden januari, februari en maart een extra LONG STAY korting: Bij verblijf vanaf 2 weken 5%, bij verblijf vanaf 3 weken 10%, bij verblijf vanaf 4 weken 15% en bij 6 weken of langer 20%. Dit is een korting op genoemde prijzen in het overzicht. 


Verhuurder brengt de volgende bedragen in rekening, afhankelijk van de datum van schriftelijke annulering door de huurder:

  • Bij annulering tot 90 dagen (exclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: kosteloos
  • Bij annulering vanaf 90 dagen (inclusief) tot 42 dagen (exclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: 30% van de huurprijs
  • Bij annulering vanaf 42 dagen (inclusief) tot 28 dagen (exclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: 50% van de huurprijs
  • Bij annulering vanaf 28 dagen (inclusief) tot 14 dagen (exclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: 75% van de huurprijs
  • Bij annulering vanaf 14 dagen (inclusief) vóór de aanvang van de huurperiode: 100% van de huurprijs

Tarieven

Tarieven zijn per verblijf

van
za 22-aug-2026
tot
do 01-okt-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 805,00
Midweek -
Nacht € 115,00
Weekend -
van
do 01-okt-2026
tot
za 31-okt-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 630,00
Midweek -
Nacht € 90,00
Weekend -
van
za 31-okt-2026
tot
za 19-dec-2026
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 525,00
Midweek -
Nacht € 75,00
Weekend -
van
za 19-dec-2026
tot
za 09-jan-2027
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 700,00
Midweek -
Nacht € 100,00
Weekend -
van
za 09-jan-2027
tot
vr 26-mrt-2027
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 525,00
Midweek -
Nacht € 75,00
Weekend -
van
vr 26-mrt-2027
tot
di 01-jun-2027
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 700,00
Midweek -
Nacht € 100,00
Weekend -
van
di 01-jun-2027
tot
do 15-jul-2027
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 770,00
Midweek -
Nacht € 110,00
Weekend -
van
do 15-jul-2027
tot
za 21-aug-2027
Minimaal verblijf 7 nachten
Week € 980,00
Midweek -
Nacht € 140,00
Weekend -

Extra's

Hier vind je de eventuele verplichte en optionele bijkomende kosten.

E-bikehuur
€ -
Naar verbruik
Ter plaatse betalen | optioneel
Huisdier(en)
€ 50,00
Per verblijf
Betalen bij boeking | optioneel

Huisregels

  • Inchecken: 15:00 - Flexibel
    Uitchecken: 11:00
  • Huisdieren in overleg
  • Roken niet toegestaan
  • Evenementen niet toegestaan
  • Bezoek toegestaan
  • Commerciële fotografie niet toegestaan
  • Casa Padaria wordt beheerd door het ernaast gelegen Boutique hotel Casa do Alto. Dat is fijn, daar kunt u terecht voor al uw vragen, daar ontvangt u ook de sleutel. De eigenaar spreekt Nederlands.

Locatie & tips

Indeling

Woonkamer
Begane grond
32 m2

Tegels

Airconditioning

Eethoek / Eettafel

Slaapkamer
Begane grond
12 m2

Bed: Lits-jumeaux 200 x 180 cm

Tegels

Dekbedden

Badkamer
Begane grond
3 m2

Toilet

Douche

Wastafel

Keuken

Soort: Open

Fornuis: Inductie (4 Kookzones/branders)

Bestek & servies

Zwembad

Soort: Openlucht zwembad / Inbouw zwembad

Verwarming: Niet verwarmd zwembad

Privacy: Gezamenlijk zwembad


Faciliteiten

Type accommodatie

  • Vakantiehuis

Woonoppervlakte

  • 47 m2

Sport & recreatie

  • Fietsen
  • Golf
  • Wandelen

Populaire thema's

  • Lange termijn verhuur
  • Overwinteren
  • In de natuur
  • Zon, zee & strand
  • Adults only

Verwarming

  • Electrische verwarming
  • Boiler
  • Airconditioning

Buitenvoorzieningen

  • Buitenverlichting
  • Parasol(s)
  • Parkeerplaats(en) (1)
  • Tuinstoel(en) (2)
  • Tuintafel(s) (1)
  • Veranda

Faciliteiten

  • Strijkplank / strijkijzer

Linnengoed

  • Bedlinnen
  • Handdoeken
  • Keukenlinnen
  • Strandlakens

Internet, wifi, audio

  • Wifi
  • Nederlandstalige zenders
  • Internetaansluiting

Kinderen

  • Campingbed


€ 75,-
per nacht vanaf (o.b.v. 1 week)
€ 75,-
per nacht vanaf (o.b.v. 1 week)
Aankomst
-
Vertrek Selecteer
  • Advertentie door ons gecheckt
  • Direct contact met de verhuurder
  • Trustpilot 16.000+ reviews: 4,7
Je betaalt veilig online

Andere vakantiehuizen van deze verhuurder