Appartement O Sobreiro is onderdeel van A Casa Amarela, een kleinschalig, informeel vakantieoord in Centraal Portugal en heeft 2 slaapkamers en een eigen, afgesloten tuintje met ideale zonligging en zicht op de bergen.
Pinheiro de Coja is een klein dorpje met 150 inwoners. Op 4 KM-afstand is het grotere plaatsje Coja, waar diverse winkels en restaurants te vinden zijn en het beschikt over een plein waaraan meerdere cafés gelegen zijn. Bij mooi weer is het hier gezellig druk.
De accommodatie beschikt over 3 luxe verblijven, twee 3-kamer appartementen en een studio. Allen voorzien van een luxe badkamer en een privéterras. De appartementen zijn voorzien van een volledig ingerichte keuken. Eén appartement beschikt zelfs over een afgesloten tuintje en heeft zich op de bergen.
Wij beschikken over een ruime, mooi aangelegde tuin met verwarmd zwembad (10x5 meter), zandbak, en diverse zitjes. Naast de accommodatie is een openbare speeltuin en een voetbalveldje, waar regelmatig dorpsbewoners te vinden zijn. De tuin heeft een ruim assortiment aan fruitbomen en -struiken waar gedurende het hele jaar vers fruit te vinden is. Vanuit de tuin loop je zo het bos in en kun je uren dwalen zonder iemand tegen te komen.
Gezellig samenzijn kan in de ruime ontmoetingsruimte met groot terras. In de ontmoetingsruimte is een spelotheek en bibliotheek. Voel je vrij om hiervan een selectie mee te nemen naar je verblijf.
