Ons luxe appartement met 2 slaapkamers en 2 badkamers, maakt deel uit van een recent gebouwd en kleinschalig prive complex. Het is volledig gelijkvloers, met directe toegang tot het heerlijke zwembad.
Vanaf het zeer ruime terras heb je een prachtig zicht over de baai van Sao Martinho do Porto. Op warme dagen zit je hier vanaf de middag in de luwte. Op het 2e terras kun je aan de westzijde van de middag- en avondzon genieten.
De auto kun je veilig in de gemeenschappelijke garage parkeren.
Het appartement is gelegen aan een rustig straatje en ligt vlak aan de baai van Sao Martinho do Porto, op 15 km van Nazaré en, op 15 km van Obidos, op een uurtje rijden van Lissabon.
Vlak bij het appartement kan je een lokale supermarkt en enkele kleine restaurantjes vinden en op het terrasje van het dorpscafé kan je genieten van een espresso met een ‘pasteis de nata’.
In Sao Martinho zijn er terrasjes en restaurants van allerlei aard. Het strand is op wandelafstand en is zeer geschikt voor kinderen. Vanaf ons appartement wandel je in 10 minuten naar de lagune van de rivier Rio Tornada, deze komt uit in de baai waar het water steeds 4 graden warmer is dan de oceaan en heeft heerlijke ondiepe poedel plaatsen voor de allerkleinsten. De lagune gaat over in een breed zandstrand dat helemaal doorloopt naar Sao Martinho do Porto.
De Zilverkust regio biedt alles voor een luie zonnige vakantie bij steeds aangename temperaturen of voor een actieve vakantie. Voor de golfliefhebbers zijn er binnen een straal van 25 km verschillende zeer mooie golfbanen waaronder ook de Royal Obidos Golf Course.