Niza Mar – Genieten van rust en uitzicht op zee
Op zoek naar een comfortabele plek aan de Costa del Sol? Dit begane-grond appartement in Valle-Niza / Velez- Málaga.
heeft alles wat je nodig hebt voor een ontspannen verblijf. Met een eigen balkon, voortuin én een heerlijk privé dakterras geniet je op elk moment van de dag van de Spaanse zon en het prachtige uitzicht over zee.
Binnen vind je twee fijne slaapkamers en twee moderne badkamers, een woonkamer en een keuken – ideaal voor koppels, vrienden of een klein gezin. De auto parkeer je gewoon op het terrein van het complex, wel zo makkelijk.
Het strand ligt op 500 meter en binnen tien minuten rijden sta je in het gezellige Torre del Mar, waar je kunt shoppen, dineren en flaneren over de boulevard.
Boekbaar per 2 weken of per maand – perfect voor wie net iets langer wil blijven genieten van het beste van Andalusië.
Het is goed om te weten dat bij deze accommodatie het alleen mogelijk is om in te checken tussen 16:00 en 20:30. Het zwembad is geopend van 29-6 tm 6-9.
