LAST MINUTE AANBIEDINGEN MAAK ER NU GEBRUIK VAN ZO LANG HET NOG KAN!
30-8 t/m 6-9 € 1025,00 voor deze week
Vanaf 13 september € 145,00 per nacht, minimaal 5 nachten.
Finca Nirvana ligt midden tussen de prachte en bezienswaardige steden zoals Malaga, Ronda, Cordoba, Granada, Sevilla en de Sierra Nevada en prachtige zandstranden. Met privé zwembad 10 x 4 meter en hout gestookte hottub voor romantische wellness zelfs in de minder warme maanden.
Met een prima werkend internet en wifi.
De Finca is volledig geïnstalleerd met split airconditioning/vloerverwarming voor de koele dagen dat het nodig is. Tevens is er een heerlijk grote houtkachel voor de wat frissere momenten die Spanje ook kent.
Op een unieke plek van 4200 m2 midden in de natuur 25 km ten noordoosten van Malaga, net buiten het dorp Colmenar en dicht bij de kust ligt tegen de bergwand ons vakantiehuis “Finca Nirvana”.
Montes de Malaga is een beschermt natuurgebied en valt onder Unesco.
Dit is een heerlijk wandel gebied met vele wijn ranken en een botanische tuinen.
De omliggende dorpjes zijn o.a. Casabermega, Comares, Riogordo en Solano. De Middellandse Zee is hemelsbreed ongeveer 14 km bij het huis vandaan en voor een dagje strand begeeft u zich naar mooie badplaatsen zoals Torremolinos, Torre del Mar, Rincon de la Victoria, Nerja, Marbella en natuurlijk de mooie stranden van Malaga.
Tevens is er voor de inwendige mens ruim voldoende aan lekkernijen te vinden.
U bent zeker van alle comfort die u van een luxe woning mag verwachten. Een zeer ruime gezellige woonkamer met een moderne open keuken voorzien van alle inbouwapparatuur, inductie kookplaat, magnetron, elektrische oven, vaatwasmachine en een opvallende Smeg-koelkast met vriezer.
Op de begane grond bevindt zich tevens een royale slaapkamer voorzien van plafondventilator & airconditioner, TV met standaard Netflix, een luxe badkamer met dubbele wasbak en ruime inloopdouche. Tevens is er een gezellige goede houtkachel en stereo- hifi installatie met bluetooth voor het streamen van eigen muziek, wij hebben ook een ruime sortering muziek.
Op de bovenverdieping bevindt zich nog een royale slaapkamer voorzien van split airconditioner. Tevens is er een entresol (open bovenverdieping met split airconditioner) met een tweepersoons heerlijke relax/slaapbank.
Hier staat tevens de Lcd smart TV installatie via een Chromekast voor eigen streaming waarop Netflix te standaard te bekijken is.
Er is een wasmachine aanwezig, laadvermogen 8 kg
Er staat een ruime sortering aan Nederlandstalige boeken in onze bibliotheek-kast.
In het huis zijn diverse kunst schilderijen en foto's aanwezig van nationale en internationale bekende kunstenaars en fotografen, deze zijn te koop eventueel prijzen zijn op aanvraag bij de eigenaar.
Direct vanuit het huis is een groot gedeeltelijk overdekt terras met lounge banken, buitentafel en stoelen. Ook aan de schaduwzijde van het huis is een zitje zodat er altijd keus is voor zon of schaduw.
Een prachtig groot inbouw zwembad is aanwezig 10 x 4 meter met een mooi terras er om heen met enkele heerlijk ligbedden en een zitje met diverse parasols.
Het dorp Colmenar is 10 auto minuten rijden waar u alle winkels en vertier kunt vinden wat wenselijk is.
Er zijn diverse gezellige restaurants, tapas barretjes, supermarkt, bakker, slager en viswinkel.
Restaurant Flores in Colmenar is een goede aanrader en ook Finca Elements in Comares van Marc en Madelon is een belevenis.
Reserveren is een aanrader!
Colmenar heeft een medisch centrum dat dag en nacht geopend is.
Met de auto vanuit het dorp Colmenar gezien rijdt u richting Solano.
Na ongeveer 5 km gaat u verder via een (deels) onverharde weg door de Montes de Malaga en staat de Finca na ongeveer 1500 meter op een fijne rustige plek midden in de natuur waar volop rust is met schoonheid van olijf, amandelbomen, oleanders, citrus bomen en andere bijzondere bomen en planten.
Voor de veiligheid het huis is voorzien van rook en brandmelders, samen met een CO melder,
brandblussers, EHBO kist en AED.
Tevens is er camerabewaking aanwezig, deze is uitgeschakeld bij verhuur vanwege de wet op privacy.
Wij wensen u nu al vast heel veel vakantie plezier toe op deze bijzondere plek in Andalusië
En dan hopelijk tot ziens Wederom in Finca Nirvana.
Frits en Yvonne
Nader te bepalen:
100% annulering bij overheidsbesluit.
50% annulering kosten binnen 9 weken voor aankomst door ongeval of ernstige ziekte waardoor reizen niet mogelijk is.
Niet terug te vorderen betalingen 6 weken voor aankomstdatum, hiervoor is een noodzakelijke reisverzekering mogelijk van toepassing.
Niet terug te vorderen zijn de aanbetalingen voor reserveren mits in alle redelijkheid na goed overleg minus gemaakte kosten door de verhuurder.