Casa Anhelando Andalucia, een heerlijke ruime villa op een heuveltop met kilometers wijds zicht over het dal en de herkenbare witgekalkte dorpjes. Genieten van alle gemakken die de villa biedt, van de tuin met verwarmd zoutwater zwembad en groot terras, de veranda welke schaduw biedt en een magnifique uitzicht over de vallei of eerder in het seizoen lekker ontspannen op het dakterras met zeezicht.
Met de auto bent u in 15 min. bij zee, in 30 min. in Malaga en in de winter staat u in 90 min. op de skipiste. Een ideale locatie in een prachtige omgeving! Via een verharde doodlopende weg van ca. 500 m. (enigszins steil) komt u aan bij Casa Anhelando Andalucia “verlangen naar Andalusië, dat is wat wij hadden, nog steeds hebben en hopelijk geldt dat ook voor u.
Het huis staat op een idyllische plek en voelt zeer comfortabel. Heerlijk loungen in de living met prachtig uitzicht door de grote ramen, een eethoek welke plaats biedt aan 7 personen en een bartafel welke plaats biedt aan 4 personen. Een keuken met alle apparatuur, o.a. een vaatwasmachine, een bijkeuken met wasmachine en droger, 3 slaapkamers, waarvan één ensuite met de badkamer en een aparte ruime badkamer. Twee van de drie slaapkamers zijn voorzien van een extra lang tweepersoonsbed (180x210). Er is slaapplek voor 8 personen en 1 kind tot ca. 3 jaar. De tuin is voorzien van meerdere zitjes,
een bbq, tuinsets en ligstoelen bij het grote verwarmde zoutwater zwembad (8x4m. geheel vernieuwd in 2025).
Op loopafstand van het dorp, vanaf naastgelegen uitkijkpunt panoramisch uitzicht in alle richtingen.. bij helder weer is Afrika zichtbaar.
Casa Anhelando is geregistreerd als Vivienda Turistica de Alojamiento Rural (plattelands-vakantieverblijf). Het huis voldoet aan alle voorzieningen en criteria voor veiligheid. Reg.nummer VTAR/MA/(*GEGEVENS AFGESCHERMD*).