Dit 5 persoons hoek-appartement is pas te boeken vanaf november 2025. In oktober wordt het gerenoveerd!
Het appartement bevindt zich op de tweede verdieping (lift aanwezig) van een kleinschalig complex. Het complex ligt in een zeer rustige straat op loopafstand van het mooie strand, de winkels en de vele restaurantjes van Albir. Het appartement zal modern en comfortabel worden ingericht. Er zijn 3 slaapkamers met 2 badkamers, waarvan 1 en-suite (met inloopdouche). De ruime woonkamer is zeer licht en heeft een fijn balkon op het zuidoosten met zicht op het zwembad en de straat. Het appartement heeft een gesloten keuken (met een grote koelkast en apart vriesvak, afwasmachine, elektrische kookplaat, afzuigkap, oven, koffiezetapparaat, waterkoker, mixer, broodrooster etc.) Naast de keuken is een afgesloten bijkeuken met wasmachine. Onder het complex bevindt zich een afgesloten gemeenschappelijke garage met berging. Wifi en Airco/verwarming aanwezig.
Albir is het gehele jaar gezellig druk en ligt nabij Benidorm en Altea en ongeveer 40 minuten rijden van het vliegveld van Alicante.
Tot slot:
Binnen een straal van 10 km kunt u genieten van de themaparken Aqua Natura, Terra Mitica, Terra Natura, Aqualandia en Mundomar, (leuke attracties voor jong en oud). Of als u van golf houdt, kunt u dit doen op de golfbanen Villaitana, Puig Campana, Sierra Cortina, Altea, Las Rejas of gaan wandelen en klimmen in Puig Campana, een prachtige natuurlijke omgeving.