Welkom bij Casa Tomillo, een idyllische plek om helemaal tot rust te komen. Gelegen in het zonnige Javea, op 5 min. loopafstand van de prachtige baai Cala Blanca, van het strand en van gezellige restaurantjes en het bruisende uitgaansleven van Javea. Hier vind je alles wat je nodig hebt voor een ontspannen en luxueus verblijf. Boek nu en ontdek het zelf!
Casa Tomillo is een prachtige villa met authentiek Spaans karakter met maar liefst 1600m2 tuin gelegen op het zuiden, ideaal voor gezinnen tot acht personen. Met vier slaapkamers, een groot privézwembad en diverse relaxplekken binnen en buiten, biedt de villa alles voor een ontspannen vakantie. Perfect voor een heerlijk verblijf in de zon.
Bij Casa Tomillo geniet je van het beste van binnen en buiten. Alles is gelijkvloers op een schitterend vlak plot. De stijlvolle woonkamer met comfortabele zithoek en smart-tv is perfect om samen te ontspannen. De ruime, volledig uitgeruste keuken loopt direct door naar de patio, waar je heerlijk kunt ontbijten of BBQ’en. Buiten vind je het grote privézwembad met ligbedden, een loungeterras, een aparte grote pergola in een zonnige tuin. Of je nu kiest voor zon of schaduw, hier vind je altijd jouw perfecte plekje.
Deze prachtige villa met vrij uitzicht over Cap Marti is begin 2024 volledig gerenoveerd. Van de badkamers en keuken tot de vloeren en het gastenverblijf, alles is compleet vernieuwd en tot in de puntjes gestyled. Het resultaat? Een plek die perfect combineert luxe, comfort en gezelligheid.
Casa Tomillo biedt plaats aan maximaal acht personen en beschikt over vier ruime slaapkamers en drie moderne badkamers. Eén van de slaapkamers heeft een eigen opgang, inclusief een badkamer en kitchenette – ideaal voor een nanny, ouders of pubers die behoefte hebben aan privacy. Alle slaapkamers zijn voorzien van luxe bedden (1,60m x 2,00m), en de master bedroom heeft een ensuite badkamer.
De villa is volledig gelijkvloers en ook de tuin kent nauwelijks hoogteverschillen, wat het verblijf extra comfortabel maakt voor iedereen.
De woonkamer is licht en modern ingericht, met airconditioning, een comfortabele bank, een stijlvolle glazen eettafel en een smart-tv met Nederlandse zenders en apps. Perfect voor een avondje ontspannen met je favoriete serie. Ook zijn er in het huis verschillende werkplekken ingericht. De open keuken grenst direct aan de woonkamer en is van alle gemakken voorzien, zoals een Nespresso-apparaat, vaatwasser, combimagnetron, inductieplaat, grote koelkast en zelfs een wasmachine. Via de openslaande deuren loop je zo naar de patio, een fijne plek om te ontbijten, borrelen of gewoon een boek te lezen.
Aangrenzend aan de woonkamer bevindt zich de naya, een overdekte ruimte met een loungeset en eettafel. Hier kun je zowel ’s ochtends als ’s middags heerlijk toeven.