Hola a todos!
Villa Boa Vida,een vrijstaande villa gelegen in het prachtige bergdorpje Monte Pego dat zeer centraal gelegen is tussen Alicante en Valencia. Het huis ligt op een uurtje rijden van de luchthaven van Valencia en op iets minder dan een uur van de luchthaven van Alicante.
In slechts 15 minuten kan u de prachtige stad Denia verkennen en in 30 minuten of minder kan u javea , altea , moraira , calpe, ...gaan verkennen. Of je nu op zoek bent naar ontspanning,cultuur of culinaire hoogstandjes :dit is de costa blanca op zijn best.Je perfecte spaanse vakantie begint hier.
De villa, met vier slaapkamers en drie badkamers waarvan 1 en suite heeft een prachtig uitzicht over de rijstvelden, sinaasappelvelden en de zee op de achtergrond. In het bijhuis bevind zich de prachtige vierde kamer (Nido de amor) volledig ingericht met douche,toilet...in toffe Ibiza-stijl en wakker worden met een prachtige vieuw !!
De woning werd volledig smaakvol gerenoveerd in Ibiziaanse stijl waarbij gebruik werd gemaakt van zeer duurzame materialen. Villa Boa Vida beschikt over vier slaapkamers, waarvan één master bedroom met aansluitende badkamer met toilet. De andere twee slaapkamers hebben een gemeenschappelijke badkamer met eveneens een toilet. De villa beschikt verder nog over een opritlaan met carport, inkomhal, ruime woonkamer, keuken, apart toilet, berging (met extra materiaal zoals meer tuinstoelen, kinderbedjes, kinderstoelen, stofzuiger, etc.), buitenzwembad, buitenkeuken (met inductiekookplaten en BBQ), en een douche buiten .Van de Spaanse zon genieten kan je hier zeker en vast met het terras aan het zwembad,de lounge beneden en het terras boven. Alledrie voorzien met tuinmeubiliair.
Alle servies, kookgerei, bedlinnen, handdoeken en strandlakens zijn aanwezig.
Desiree en Peter zijn onze huisbeheerders. Een dag voor vertrek nemen zij contact op om het uur van aankomst af te spreken . Desiree of Peter zal bij aankomst aanwezig zijn om de sleutels te overhandigen en de nodige info te geven . Zijn er vragen tijdens het verblijf kan je ook steeds bij hun terecht of mag je ook steeds mijzelf contacteren .
Bij eventuele vragen mag je zeker contact met ons opnemen.
Alvast veel plezier toegewenst!
Geert, Inge, Charlotte & Aline