Costa Blanca Zuid, Luxe drie kamer vakantie appartement voor 2-4 personen met direct uitzicht op zee. Orihuela Costa Playa Flamenca Zon Zee Strand!
Van af de maand Maart 2026 is dit appartement weer te boeken. Prijzen van af € 450,00 per week. Of van af € 65,00 per nacht, zie tarief in de kalender.
Appartement El Canario Azul heeft 2 slaapkamers en 2 badkamers. Een ruim balkon en groot dakterras. Snel Internet en TV met alle internationale zenders. Eigen parkeerplaats. Het vakantie appartement heeft een perfecte zonligging. Binnen het complex zijn er vier zwembaden.
Luxe Vakantie appartement Zeezicht voor 2 tot 4 personen. El Canario Azul Orihuela Costa Playa Flamenca (Torrevieja).
Appartement El Canario Azul ligt in het rustige complex La Calma en is volledig ingericht. Bedlinnen en handdoeken zijn aanwezig. Er is een ruime compleet ingerichte keuken, magnetron, tafelgrill, koel-vries combinatie. De keuken is prima geschikt om zelf een goede maaltijd voor 4 personen te maken. Natuurlijk is er ook een koffieapparaat, waterkoker, een wasmachine/droger en een goede airco.
Orihuela Costa ligt aan de Costa Blanca Zuid, ongeveer 40 kilometer van het vliegveld Alicante en grenst aan Torrevieja. In de directe omgeving vindt u de stranden van Playa Flamenca, Punta Prima, en La Zenia. Orihuela Costa is net zoals Torrevieja een zeer populair vakantieoord met het hele jaar door een gezellig uitgaansleven. In de nabijheid bevinden zich ook diversen golfterreinen zoals Campoamor, Las Ramblas en Villa Martin.
El Canario Azul en de omgeving: Binnen Orihuela Costa en Torrevieja zijn er diverse stranden en lokale winkelcentra. Recht tegenover het vakantie appartement zit een supermarkt. Op 50 meter afstand is een klein winkelcentrum met een benzinestation en een bank. Op 200 meter afstand is tevens is een leuk centrum met veel restaurantjes, van goedkoop tot duurder, maar nog steeds goedkoop.
Binnen de directe omgeving bevindt zich ook de bekende “La Zenia Boulevard” waar tal van grote en kleinere winkels gevestigd zijn. Parkeren is overal, ook in de parkeergarages en zelfs aan het strand gewoon gratis. Ook voor mindervaliden zijn er overal dichtbij altijd voldoende gratis parkeerplaatsen.
Iedere zaterdag is er vlak in de buurt het vakantie appartement de grote Playa Flamenca straatmarkt, met vele honderden kramen. Iedere dag is er wel iets te doen.
Zon, zee, strand, winkels restaurantjes en tal van leuke plekjes en sportmogelijkheden waaronder watersport en golf, je vindt het allemaal op korte afstand van dit vakantie appartement.
Het appartement is bij de Spaanse overheid officieel geregistreerd en heeft een verplichte toeristische verhuurvergunning met nummer VT-(*GEGEVENS AFGESCHERMD*)-A en kadastraal nummer (*GEGEVENS AFGESCHERMD*)XH001N0014QQ.
