Luxe en modern appartement met ruim terras
Welkom in ons gloednieuwe, stijlvol ingerichte appartement, gelegen in het exclusieve Amanecer De’Luxe-complex. Dit moderne en sfeervolle verblijf biedt alle luxe en comfort die je nodig hebt voor een ontspannen vakantie aan de prachtige Costa Blanca.✨
Ons appartement heeft 4 bedden en is dus geschikt voor 4 personen. Er kan ook een kinderbedje en kinderstoel gehuurd worden, tegen een kleine extra vergoeding. We zitten op de begane grond, wat superhandig is om snel even naar het zwembad te lopen. Zeker ook fijn met kinderen maar ook voor jezelf, zo kun je ze makkelijk in de gaten houden! Vanaf je terras kun je makkelijk op en neer lopen om wat te eten te pakken of gewoon even te chillen.
Hoogtepunten van het appartement:
✔ Ruim en licht: Twee comfortabele slaapkamers en twee stijlvolle badkamers.
✔ Luxe inrichting: Moderne en sfeervolle afwerking met oog voor detail.
✔ Groot terras op het zuidwesten: Geniet van veel zon en een prachtig uitzicht – met een glimp van de zee!
✔ Begane grond: Directe toegang tot de schitterende tuin en het zwembad.🏡
Faciliteiten in het complex:
✅ Groot gezamenlijk zwembad met ligbedden en parasols.
✅ Gym, sauna en jacuzzi.
✅ Gezellige BBQ-plaatsen en picknicktafels.
✅ Speelplaats, jeu de boules-baan, vijvers en veel palmen met sfeervolle verlichting.
✅ Omheind en beveiligd complex voor optimale privacy en veiligheid.
✅ Gratis parkeren voor de deur of in de ondergrondse garage.
Het zwembad is niet verwarmd, maar dat is in de zomer ook helemaal niet nodig. De zon schijnt er de hele dag op, waardoor het water een aangename temperatuur heeft.
📍 Perfecte locatie! Op loopafstand vind je supermarkten, winkels, restaurants en bars.
Binnen 5 minuten rijden bereik je:
🛍️ Het grote shoppingcentrum Zenia Boulevard, met winkels, eetgelegenheden en entertainment.
🏖️ Diverse stranden, waaronder Playa Flamenca, Playa Zenia, Playa Punta Prima en Cabo Roig.
🚗 Torrevieja ligt op slechts 10 minuten rijden en de luchthaven van Alicante op 40 minuten.
🏎️ Extra plezier op loopafstand!
Direct naast het complex bevindt zich een kartbaan, waar je kunt racen en genieten van onder andere een heerlijke verse paella in het restaurant. Een leuke activiteit voor jong en oud!
🌞 Dit is de perfecte plek voor een ontspannen en luxe vakantie aan de Costa Blanca!
Overige:
🏌️♂️Op slechts 10 minuten rijden bereik je een prachtige golfbaan.
Bekijk ook eens onze insta pagina voor een leuke impressie: casa_flamenca_deluxe501
*In afwachting van onze toeristische vergunning is het op dit moment enkel toegestaan om onze woning voor langere termijn (11 dagen of langer). We verwachten de vergunning binnen een korte periode al te mogen ontvangen, dus deze beperking is slechts tijdelijk. Zodra de vergunning is afgegeven, zullen wij dit direct aanpassen.
Boekingen zijn uitsluitend mogelijk via Micazu.