Deze luxe, vrijstaande villa op een royaal perceel van 400 m² is een heerlijke vakantiebestemming voor maximaal 8 personen.
De villa is in 2026 volledig nieuw ingericht en combineert comfort, sfeer en privacy op een manier waardoor u zich hier vanaf het eerste moment thuis voelt.
Dankzij de ruime opzet, de vele zitplekken en de drie terrassen op verschillende niveaus geniet u op ieder moment van de dag van zowel zon als schaduw. De grote, groene tuin en de hoge mate van privacy maken deze villa bijzonder aantrekkelijk voor stellen, gezinnen en vriendengroepen die in alle rust willen ontspannen en genieten van het Spaanse buitenleven.
Binnen biedt de villa alle ruimte voor een comfortabel verblijf, met slaapgelegenheid voor maximaal acht personen, twee badkamers met douche en een multifunctionele thuisbioscoop die desgewenst ook als extra slaapkamer gebruikt kan worden. Zo is er volop ruimte om samen vakantie te vieren, zonder in te leveren op comfort.
Ook buiten is het volop genieten: het ’s avonds verlichte privézwembad met waterval en zitplateaus zorgt voor een luxe vakantiegevoel, terwijl de zonneweide met ligbedden uitnodigt tot lange, ontspannen dagen onder de Spaanse zon.
Een extra pluspunt is de slimme indeling van de villa. Dankzij het gescheiden voor- en achtergedeelte, die beide volledig zijn ingericht met een eigen keuken en badkamer, is deze accommodatie ook bijzonder geschikt voor twee stellen of twee gezinnen die samen op vakantie willen, met behoud van comfort en privacy.
Daarnaast beschikt de villa over twee volledig uitgeruste keukens en een sfeervolle buitenkeuken met houtskoolbarbecue, werkblad, koelkast en wasbak, ideaal voor lange zomeravonden waarop samen koken, tafelen en genieten centraal staan.
